Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Listopadowe pogaduszki :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2336 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 09:04

Dzień dobry,

piękną pogodą rozpoczął się listopad ❤️
Dziś mam dzień wolny więc korzystam i odpoczywam.
Zaraz zjem śniadanko, później Rodzice mają wpaść na kawkę, także nie będę caly dzień sama siedziala. Połówek w pracy, pewnie dziś później wróci :)

A przed nami teraz wyjątkowo piękny czas. Oby tylko szczesliwie do czerwca i powiększy nam się rodzinka 💕👣

Milego dnia! I dobrego miesiąca :)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#2 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3525 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 10:26

@palomka gratulacje! Dokładnie przedwczoraj myślałam o tym, czy jesteś w ciąży :-D

Nam też rodzina się powiększyła! Mamy sierściucha :lol:

Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 02 listopad 2018 - 10:27

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#3 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5506 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 10:37

Mamy sierściucha :lol:

Super ! Dziewczynki chyba mega zadowolone. Kot pewnie mniej :lol: :lol:

Witam w listopadzie. Może jesienna aura zachęci was do bardziej aktywnego udzielania się na forum :mrgreen:

Rzeczywiście, pogoda jak na początek listopada piękna.

Ja jestem teraz w takim głupim momencie życia,mam wrażenie, że w takim jakimś "przestoju" :roll:

Do końca studiów jeszcze trochę, do wyprowadzki jeszcze dalej a do ślubu to już w ogóle hektar. I tak jakoś mam wrażenie, że zatrzymałam się w jednym miejscu, chociaż przecież wiem, że tak nie jest :roll:

Może to przez tą nadchodzącą jesień mam takie dziwne myśli. W zasadzie to wszystko jest tak jak było, więc raczej nie powinnam narzekać...

Dziś mam dzień wolny, ale mam trochę spraw do ogarnięcia, więc wcale nie będzie taki wolny :-)  A wieczorem się umówiłam ze znajomymi i lecimy na basen.

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#4 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4754 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 20:16

Hej listopadowo :)

U mnie słabo w każdej sferze życia :D Ale stoicki spokój każe mi to przeczekać, to znaczy jak będzie rozstanie to przyjmę to na klatę, ale nie chcę wariować i nic na siłę robić.

Szukam pracy, w międzyczasie dorabiam jako copywriter. Na razie się powoli wprawiam w to, ale zaczyna mnie to kręcić. Pięniędzy z tego nie ma za dużych, ale mnie to cieszy. 

Ogólnie jest dobrze, mam ochotę na pizzę z anchois i czerwone wino. Niedługo idę na rozdanie dyplomów, będę popylać w tej śmiesznej kiecce i czapce  :lol:

Cokolwiek by się nie działo dam sobie radę, albo nie dam i wtedy będę szukać planu B. Tak więc ślubu nie będzie  :lol: ani dzieci, ale jest drugi kot.  <serducho>

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#5 arczipl

arczipl
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 03 listopad 2018 - 10:15

U mnie słabo w każdej sferze życia :-D

Nawet nie mów, jest sobota rano, a ja od trzech godzin pracuję. Na szczęście dziś nikt nie patrzy na ręce, to można choć na chwilę się zrelaksować i coś poczytać.

Pamiętaj, po każdej burzy przychodzi... ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych