Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

wszy w przedszkolu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 październik 2018 - 12:43

Co robić jak okazuje się ze dziecko ma wszy? Znacie jakieś dobre środki na te pasożyty?

#2 samochaa

samochaa
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 październik 2018 - 18:33

na swoim dziecku wypróbowalam parasidose, ma astmę i nie każdy środek się nadaje do stosowania, ale ten jest dla astmatyków bezpieczny i też bardzo skuteczny, walka z robalami trwała 15 minut i zostały pokonane

#3 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 18 październik 2018 - 17:23

dzięki za polecenie, podpytałam koleżankę która miała niedawno u swojej córci i też poleciła mi ten produkt

#4 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 25 październik 2018 - 08:38

A od jakiego wieku można to stosować bezpiecznie? Siostra bije na alarm, że w przedszkolu problem u nich. Może jej podsunę.

#5 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 28 październik 2018 - 22:40

On jest od 3 miesiąca życia, więc u przedszkolaka to już spokojnie. Moja córka miała niecały rok, jak syn przyniósł ze szkoły wszy, to dla pewności u całej rodziny zastosowałam i święty spokój.

#6 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 21:13

Moja córka ma wszy. Zawsze myślałam, że mają je tylko dzieci z tzw " brudnych domów". Jestem załamana i jednocześnie strasznie mi wstyd:-( Pewnie przyniosła z przedszkola. Kupiłam szampon Parasidose polecony przez farmaceutkę ale boję się, że to nie pomoże. Zdziwiła mnie strasznie reakcja jej, Pani powiedział, że właściwie jak dziecko chodzi do przedszkola to powinnam się przyzwyczajać . …..Masakra.

Użytkownik EpicMimi edytował ten post 04 listopad 2018 - 21:16

#7 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 13:18

Dzięki za odpowiedzi, ciekawi mnie jaki to koszt.