Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jakie studia podyplomowe?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:11

Jakie kierunki opłaca się teraz robić? Co myślicie o studiach związanych z social mediami albo rodo?

#2 adena

adena
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 16 maj 2019 - 14:14

Social media to teraz jak najbardziej pożądany kierunek, większość firm ma swoje konta na fb i insta, twitterze, dobrze zarządzane na pewno przyciągną klientów. Zdecydowałaś się na zaczęcie studiów?

#3 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:15

Mnie bardzo zainteresowały studia związane z nowymi koncepcjami zarządzania, bo to dotyczy każdego kto pracuje w zespole. Taki kierunek Agile - zwinne zarządzania znalazłam w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi na AHE

#4 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 19:07

Tak zaczęłam ten kierunek na WSB i już w zasadzie kończę :-), jestem zadowolona, sporo wiedzy przyswoiłam, zajęcia ciekawie prowadzone, to na pewno nie była strata kasy, zaczęłam prowadzić spory fanpage na fb i idzie mi to bardzo sprawnie, obserwatorów stale przybywa.

Użytkownik ivonsi edytował ten post 22 czerwiec 2019 - 19:07

#5 odes

odes
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 07:44

Nie wiem czy jest sens wybierania sie na studia podyplomowe, ktore są totalnie oderwane od tego jakie studia ukończyłyśmy wcześnieij. Studia powinny być dopasowane do naszych wcześniejszych studiów tak aby coś nam dały i aby polepszyły nasze wykształcenie.

Jeśli dziewczyny chcecie natomiast zyskać nowy zawód to polecam szkolenia paznokciowe. Obecnie bardzo wiele kobiet o siebie dba i regularnie chodzi na paznokcie, tak wieć jeśli będziecie świadczyły dobre usługi to na pewno znajdziecie na nie chętne...

Bardzo dobre szkolenia tego typu oferuje Natalia Larina:

Jest to mistrzyni robienia paznokci. 

Romantycznie

#6 adena

adena
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:35

A ja myślę że to ma duży sens, przecież zawsze można się przebranżowić i spróbować czegoś nowego, poszerzyć swoje horyzonty, szkoda tkwić w miejscu skoro jest teraz tyle ciekawych kierunków studiów podyplomowych.

#7 marcowapani

marcowapani
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 13:00

A może grafika komputerowa... to kierunek zawsze na czasie...