Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

dodatki:)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1855 odpowiedzi w tym temacie

#1841 kathy

kathy
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 03 luty 2016 - 15:24

ja uwielbiam pierścionki. Szczególnie dużeee :)

#1842 debora

debora
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 11:38

Uwielbiam bransoletki i teraz na jesień wypatrzyłam taką z szeroką z białej skóry na ... pl, jest rewelacyjna i spodobała się wszystkim koleżankom. Dwie zaraz poskładały zamówienia u nich na te bransoletki.

#1843 kapitulka

kapitulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 20:56

ja też uwielbiam pierścionki, ale wolę raczej klasyczne :-) Jestem wielką fanką pierścionków z ...  bo mają przepiękne wzory, do tego sporo z brylantami w przystępnej cenie. Mam od nich już ze 3 sztuki :-)

#1844 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 07:52

Ja kocham bransoletki i mam tak od dziecka;-)

#1845 lidiaa1986

lidiaa1986
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 10:59

Super dodatkiem jest zawsze torebka kopertówka, np jedna z tych Mysle że to właśnie wieczorowa torebka jest tym zwięczeniem całej kreacji :-D 0_0_productGfx_afb1e8cfdd6979891576feffa

#1846 alis88

alis88
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:23

biżuteria - zegarek, pierścionek i kolczyki - zawsze ze mną. Bez nich czuje się "łyso".

#1847 klaudiafiszka

klaudiafiszka
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:00

moim zdaniem istotnym dodatkiem jest tez sama bielizna damska :-) Bardzo czesto robi dobra robote nie tylko, gdy sciagniemy ubrania :-D no i dobrze dobrana swietnie modeluje sylwetke <3

#1848 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:56

moim zdaniem istotnym dodatkiem jest tez sama bielizna damska :-) Bardzo czesto robi dobra robote nie tylko, gdy sciagniemy ubrania :-D no i dobrze dobrana swietnie modeluje sylwetke <3

A mi się wydaje jednak, że nie powinnyśmy łączyć takich rzeczy :P Dla mnie wszelkie dodatki to np. kolczyki, bransoletki, wisiorki.

#1849 MarcDol06

MarcDol06
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 23:10

ja uwielbiam pierścionki. Szczególnie dużeee :-)

Duże nie musi być piękne. Liczy się jakość. Pokażesz zdjęcie jakiegoś pierścionka, który Ci się podoba? 

Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.

#1850 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 04 październik 2017 - 10:26

Ja tam nie przepadam za pierścionkami. Wybieram opcję kolczyków i kolii. Ale no co kto lubi. 

#1851 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 13 październik 2017 - 14:05

Oj ja też lubię duże torby i myślę, że to jest bardzo ważny dodatek do naszego stroju.

Ta "workowata" jest bardzo fajna.

Ja ostatnio wypatrzyłam coś dla mamy z dzieckiem, można swobodnie zapakować rzeczy dziecka i swoje. Spójrzcie same, wygląda bardzo szykownie :-)

DSC_0748.JPG

#1852 fugazi

fugazi
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 21:35

Zgadzam się z moimi przedmówczyniami! :-)

Rozwijaj swoje wypowiedzi - patrz - regulamin tego forum

Użytkownik Wisienkowa edytował ten post 15 listopad 2018 - 10:12
Post o niczym

#1853 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:45

Ja uwielbiam torebki ;) I to niemal w każdych kolorach. Teraz bardzo fajne promocje sie szykują w sklepie Nico w Modlnicy od 21 grudnia, gdzie będą promocje do 80% ;) Także na pewno kupię coś dla siebie i przy okazji w prezencie dla mojej mamy;)

#1854 fugazi

fugazi
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 13:50

juz bardziej mi sie podoba :-D ale dalej nie mój typ :-P

#1855 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 11:52

Moim zdaniem odpowiednio dobrane dodatki potrafią praktycznie całkowicie stworzyć ubranie tak więc nie powinno sie z nich rezygnować :) Kupuje je w różnych sklepach, zarówno dodatki do włosów jak i biżuterię. Kiedyś nie potrafiłam się przekonać do sztucznej biżuterii, nosilam głównie złoto i srebro, jednak w ostatnim czasie coraz częściej wybieram dla siebie biżuterie sztuczną. Dzieki temu jak coś mi sie nawet przestanie podobać, to mogę to po prostu wyrzucić bez zbednych filozofii.

Raczej rzadko kupuję coś w standardowej cenie, lubię polować na różnego rodzaju zniżki oraz promocje. Warto jest śledzic na pewno strony z kuponami rabatowymi:

https://coupondojo.c...buwie-i-dodatki

Bo mozna  na nich znaleźć najlepsze zniżki. 

#1856 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 15 sierpień 2020 - 07:42

No ja ostatnio kupiłam sobie nowe okulary przeciwsłoneczne. Pochwalę się tutaj nawet jakie wybrałam bo jestem z nich bardzo zadowolona

okulary-przeciwsloneczne-c-o-cy0001c.jpg

Zamawiałam przez internet, konkretnie tutaj:

https://c-o.com.pl/

Jak na swoją cenę, są dobrze wykonane. Poza tym mają polaryzację, czego nie widziałam w oprawkach w tej cenie w sklepach stacjonarnych ( szczególnie w sieciówkach gdzie okulary pewnie nie mają filtra).

Dobrze jest porównać sobie ceny w wielu miejscach bo jak widzicie w sieci moze być o wiele wiele taniej 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych