Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CZERWIEC

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:42

no to mamy kolejny miesiąc. pogoda cudna ;-) wczoraj padało ale poza tym jest tak jak lubie, oby jak najdlużej. 

zrobiłam badania krwi tylko nie bardzo mam czas iść do lekarza zobaczyc co tam wyszło. 

poza tym komunia bratanka jakoś zleciała i teraz znów praca , praca i praca. 

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#2 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2337 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:50

Dzien dobry,

czerwiec a w nim za 13 dni nasza pierwsza rocznica ślubu ❤ Nie wiem kiedy to minęło 🙄 Dopiero co to wszystko planowaliśmy, ustalalismy.

Za tydzien mamy zakończenie zerowki. Moje dzieciaki ida do szkoly. A grupę mialam, no jeszcze mam, wyjatkowo wspaniala. Juz wiem, że będę za nimi tęskniła.

Lipiec mam caaaly wolny, M. niestety pracuje. Urlop ma w sierpniu, takze ja też się postaralam jeszcze wtedy o tydzień wolnego, wiec jedziemy na Mazury - prezent od Rodziców moich na rocznicę slubu. 😍

No to chyba u mnie tyle :)
Buziaki 😘

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#3 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 17:25

wyniki badan krwi i moczu od lekarza odebrane - sa ksiazkowe ;-)

skierowanie do neurologa jest do dermatologa tez poprosiłam. jak nic nie wyjdzie to bede wiedziała ze bol glowy jak i wypadanie wlosów to wynik stresu. 

a tak poza tym to myślę o kolejnej wycieczce   ;>  :mrgreen:

a i zapaomniałam wam napisac ostatnio chyba z okazji jakiegos dnia dobroci dla zwierzat <umieraam>  dałam sie namówic na randke , mysle ze to pierwesza i ostatnia była , ale zeby nie było ze zawsze mówie nie.  :lol:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#4 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4757 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:35

ale zeby nie było ze zawsze mówie nie.
Ja zawsze mówiłam 'tak' i żałuję :P

Ostatnio mnie ostro wzięło na minimalizm. Przeczytałam jedną książkę o tym i zaraziłam się. Ogólnie staram się być bardziej eko i więcej 'być' a nie 'mieć'. Bogata nie jestem, więc nie oznacza to niewiadomo jakiego wyrzucania, ograniczania się jakiegoś mega  bo i tak jestem sknerą :P Ale chodzi tutaj w moim przypadku o taką większą świadomość, że jednak za tymi 'szmatkami' z sieciówek, które i tak się szybko rozwalają stoi czasem cierpienie ludzi. :( Podobnie mam z mięsem, jem dużo mniej, bo często to jest już przemysł a nie hodowla. 

Skończę pisać magisterkę, to wrócę do czytania książek :)

Przeprowadzamy się niedługo do innego mieszkania, więc będzie ciekawie, pracę muszę znaleźć :) Tyle wzwań mnie czeka.  :lol:

#5 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3527 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:34

Udało się, przeżyłam, nie zwariowałam sama z laskami przez ten tydzień:lol: Brzydki wrócił.
Dzisiaj chciałam skończyć mój taras z palet, ale chyba się nie uda, bo dziewczynki wyjątkowo marudne. W ogóle w strasznym niedoczasie ostatnio jestem. Ciągle latam, biegam, nie śpię, a roboty nie ubywa. Jak skończę taras, to biorę się za malowanie bawialni dziewczynek. Chcę im zrobić krainę Świnki Peppy :-) Tak sobie wymyśliłam, że sypialnię będą miały jasną, delikatną, stonowaną, ale w bawialni ma być baaaardzo wesoło i kolorowo. Plan mam, szkice też. Tylko trzeba to przenieść na ściany i sufit!

Właśnie usypiam córki. Potem odkurzanie, mycie podłóg. Na obiad klopsy serowe, frytki z batata i fasolka szparagowa.
A potem może mąż wróci z pracy, to przejmie dom i będę mogła też coś wreszcie porobić.

Podobnie mam z mięsem, jem dużo mniej, bo często to jest już przemysł a nie hodowla.

Ja odkąd mam dziewczynki, nie kupuję mięsa i jajek w sklepie (no dobra, bardzo rzadko kupuję), a tak to zamawiam od gospodarza. Widzę, w jakich warunkach zwierzęta żyją, chodzą po podwórku/łące i trochę to zagłusza moje wyrzuty sumienia. Bez mięsa całkiem bym nie potrafiła.
@magdaaaaa i jak było?

@palomka gratulacje!

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych