Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Oczyszczenie twarzy-maseczki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 19 luty 2018 - 00:00

Macie jakieś godne polecenia, maseczki do twarzy,ale takie które dobrze oczyszczają ?

Niestety odkąd skończyło się kp, znów mam problem ze skóra.

Pojawiają się pryszcze i nie tylko... Możecie coś doradzić ??

Do mycia używam czarnego mydła, lub mydła z węglem aktywnym.

#2 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 21 luty 2018 - 10:23

Ja od niedawna stosuję maseczki algowe.

Użytkownik Maddie77 edytował ten post 21 luty 2018 - 10:24

#3 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4706 postów

Napisano 22 luty 2018 - 00:05

@wloczykijka, polecam wszelkiego rodzaju glinki. Ja kupuję jakieś naturalne rosyjskie, rozrabiam z wodą różaną. Są tanie, mam taką różową co cudnie pachnie. W sklepach z kosmetykami naturalnymi są o wiele tańsze niż np. Czysta Glinka z Loreala. Chociaż ta seria nie jest zła, ale troszkę dla mnie za droga.

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#4 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 27 luty 2018 - 09:22

Racja, glinki najlepsze. Spróbuj może Lerosett ze swederm, to glinka wulkaniczna. Oczyszcza świetnie, ściąga pory. Ja na początku używałam codziennie, teraz już rzadziej, bo nie ma potrzeby, ewentualnie do przemywania twarzy tylko, ale tak na dłużej to moze raz na tydzień nakładam.

#5 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 14:42

@wloczykijka, polecam wszelkiego rodzaju glinki. Ja kupuję jakieś naturalne rosyjskie, rozrabiam z wodą różaną. Są tanie, mam taką różową co cudnie pachnie. W sklepach z kosmetykami naturalnymi są o wiele tańsze niż np. Czysta Glinka z Loreala. Chociaż ta seria nie jest zła, ale troszkę dla mnie za droga.

Zgadzam się! Ja próbowałam paru rodzajów i u mnie zdecydowanie najlepiej działała glinka biała. Jednak fajnie jest dobrać odpowiednią glinkę dla swoich potrzeb. Jak mamy nałożoną glinkę dobrym pomysłem jest tez spryskiwanie zaschniętej glinki hydrolatem bezpośrednio na twarzy. To dobra metoda dbania o skórę szczególnie dla osób, które mają problem z wypryskami.

#6 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4706 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 16:36

Jak mamy nałożoną glinkę dobrym pomysłem jest tez spryskiwanie zaschniętej glinki hydrolatem bezpośrednio na twarzy

Jeśli ma się skórę ze skłonnością do podrażnień to jest to konieczne. Jeśli za długo się trzyma glinkę i ona zaschnie to może bardzo wysuszyć nawet tłustą skórę.

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#7 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 23:42

@Wisienkowa czyli po prostu trzeba na sobie sprawdzić kilka.. o tych z loreala myślałam już kiedyś... ale wiecznie coś... 

@Mycha84 szybko było widać efekty ? Gdzie to dostane ?

#8 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 18:05

Ja uzywam maseczki domowej roboty z aloesu i ogorka a ogolnie do oczyszczania twarzy uzywam emullsji micelarnej cetaphil em do mycia bo jest idealna do wrazliwej skory takiej jak moja, nadaje sie swietnie do demakijazu nawet w okolicach oczu bo jest delikatna i nie podraznia i co dla mnie wazne, super nawilza twarz dzieki czemu jest mila w dotyku i gladziutka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych