Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Luty luty :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5099 postów

Napisano 04 luty 2018 - 23:26

No chyba jeszcze warto zakładać nowy temat, co dziewczyny? ;)

Witam w lutym.
Dziś zaliczyliśmy torcik i kawkę u chrześniaka. Kurcze już 4 lata ma! Ale czas ucieka....
Młody zasnął w drodze powrotnej, więc mieliśmy przymusowy długi spacer.
Wczoraj mieliśmy córeczkę psiapsióły na nocce 7 latkę, więc dziś ogarnęłam chatę z grubsza. Ale jutro trzeba się wziąć, bo armagedon :lol: pokłon dla mamusiek, które ogarniają więcej niż 1 :lol:

Jutro może teścik ogarnie mi nogi po maszynie i w końcu doczekam się swojej toaletki. Prawie rok temu w kwietniu byliśmy u znajomego stolarza ogarnąć blat i wszystko zawiesiło się w próżni. Dół Singera stał u babci, ale rdza dosyć spora i teść mi ogarnia, bo mąż ma na wszystko 'czas' :lol: z nim moja toaletka powstalaby za 5 lat.
Oprócz tego muszę w końcu kupić lampę, bo mieszkamy 1,5 roku a w jednym pokoju wisi nadal żarowa... Hahaha.

Zmykam. Miłego :)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5473 postów

Napisano 05 luty 2018 - 00:28

No chyba jeszcze warto zakładać nowy temat, co dziewczyny?

Tak, masz rację. Dobrze, że rozruszałaś towarzystwo  :-P

Ja w końcu miałam wolny weekend i bawiłam się świetnie ! W sobotę byłam z moją mamą i przyszłą teściową w kinie. Zaproponowałam im wspólne wyjście, bo tak naprawdę to się nie znały za dobrze. Stresowałam się pół dnia, bo nie wiedziałam jak to będzie. Ale na szczęście się polubiły i już się umówiły na następne spotkanie kiedyś w przyszłości. Cieszę się !  :mrgreen:

A wieczorkiem byliśmy u znajomych na urodzinach. Mają prawie 2-miesięczną córeczkę i jak jestem u nich to zawsze odzywa się we mnie instynkt macierzyński. Jej mama bardzo mnie aktywizuje do pomocy, bo sama małą przebierałam, zmieniałam pampersa a potem nosiłam na rękach i leżałam z nią 1,5 h na łóżku po tym jak zasnęła mi w ramionach i nie chciałam jej budzić  <zakochany> Cukiereczek to mało powiedziane, do schrupania jest  <serduszka>

W piątek miałam ostatni egzamin w sesji, która poszła mi zbyt dobrze niż przypuszczałam. Do 19 lutego mam wolne. Także mam dużo czasu, żeby posprzątać w szafach, kuchnię, łazienkę  :lol:  I przy okazji odpocząć, bo to właśnie tego mi teraz trzeba, zdecydowanie.

Keep calm and become a doctor <serducho>