Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Luty luty :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5118 postów

Napisano 04 luty 2018 - 23:26

No chyba jeszcze warto zakładać nowy temat, co dziewczyny? ;)

Witam w lutym.
Dziś zaliczyliśmy torcik i kawkę u chrześniaka. Kurcze już 4 lata ma! Ale czas ucieka....
Młody zasnął w drodze powrotnej, więc mieliśmy przymusowy długi spacer.
Wczoraj mieliśmy córeczkę psiapsióły na nocce 7 latkę, więc dziś ogarnęłam chatę z grubsza. Ale jutro trzeba się wziąć, bo armagedon :lol: pokłon dla mamusiek, które ogarniają więcej niż 1 :lol:

Jutro może teścik ogarnie mi nogi po maszynie i w końcu doczekam się swojej toaletki. Prawie rok temu w kwietniu byliśmy u znajomego stolarza ogarnąć blat i wszystko zawiesiło się w próżni. Dół Singera stał u babci, ale rdza dosyć spora i teść mi ogarnia, bo mąż ma na wszystko 'czas' :lol: z nim moja toaletka powstalaby za 5 lat.
Oprócz tego muszę w końcu kupić lampę, bo mieszkamy 1,5 roku a w jednym pokoju wisi nadal żarowa... Hahaha.

Zmykam. Miłego :)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5493 postów

Napisano 05 luty 2018 - 00:28

No chyba jeszcze warto zakładać nowy temat, co dziewczyny?

Tak, masz rację. Dobrze, że rozruszałaś towarzystwo  :-P

Ja w końcu miałam wolny weekend i bawiłam się świetnie ! W sobotę byłam z moją mamą i przyszłą teściową w kinie. Zaproponowałam im wspólne wyjście, bo tak naprawdę to się nie znały za dobrze. Stresowałam się pół dnia, bo nie wiedziałam jak to będzie. Ale na szczęście się polubiły i już się umówiły na następne spotkanie kiedyś w przyszłości. Cieszę się !  :mrgreen:

A wieczorkiem byliśmy u znajomych na urodzinach. Mają prawie 2-miesięczną córeczkę i jak jestem u nich to zawsze odzywa się we mnie instynkt macierzyński. Jej mama bardzo mnie aktywizuje do pomocy, bo sama małą przebierałam, zmieniałam pampersa a potem nosiłam na rękach i leżałam z nią 1,5 h na łóżku po tym jak zasnęła mi w ramionach i nie chciałam jej budzić  <zakochany> Cukiereczek to mało powiedziane, do schrupania jest  <serduszka>

W piątek miałam ostatni egzamin w sesji, która poszła mi zbyt dobrze niż przypuszczałam. Do 19 lutego mam wolne. Także mam dużo czasu, żeby posprzątać w szafach, kuchnię, łazienkę  :lol:  I przy okazji odpocząć, bo to właśnie tego mi teraz trzeba, zdecydowanie.

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#3 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5118 postów

Napisano 23 luty 2018 - 17:23

Hop hop!

Zamarznely nam dziewczyny?
Zapowiadali mróz i proszę jest :)

Witam
Młody śpi. Ja zaraz biorę się za skończeniu torcika bezowego i szykuje się do koleżanki na urodziny.
Jutro mamy randeczkę podwójną, kino się zapowiada. Dawno już chyba tak nie lataliśmy. Hehe
Z serduchem moim byliśmy dzisiaj grać w Chińczyka i babci z kuzynami. Na 3 gry 2 wygrałam także dobra passa dziś mi towarzyszyła :)
Dzieciaki kończą ferie więc trzeba było wykorzystać :)

Miłego weekendu!
Co to jest miłość ?

#4 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 26 luty 2018 - 21:49

Dzieciaki kończą ferie więc trzeba było wykorzystać

Jak u nas ferie miały się ku końcowi to odliczałam każdą minutę do godziny zero, żeby się wreszcie Młodej pozbyć z domu, bo ileż można  :lol: matka roku ze mnie normalnie  <umieraam>

Witam się i ja  :-P

Trzy wpisy w miesiącu w pogaduchach?  :shock: co to się porobiło? 

Zamarznely nam dziewczyny?
Zapowiadali mróz i proszę jest

Ja tak  :-/ Już nie mogę się doczekać by ten tydzień się skończył, bo ponoć od weekendu ocieplenie ma być. Nie wiem tylko czy dotrwam, bo ja to się w złej strefie klimatycznej się urodziłam i mój organizm to raczej przystosowany do życia w miejscu, gdzie palmy rosną  :-P Pewnie dlatego energii mam tyle co nic, do pracy jak nie muszę to wołami mnie nie zaciągną, no i ogólnie od jakiegoś czasu marudna i zrzędliwa jestem... że też ten mój chłop jeszcze ze mną wytrzymuje to się dziwię... ale z drugiej strony widziały gały co brały i wiedział, że lekko nie będzie  :lol:

Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#5 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3481 postów

Napisano 26 luty 2018 - 22:20

@tigraa84 hej, wieki Cię nie widziałam!!
Bardzo tęsknię za forumowymi sabatami na czacie :-)

Dziewczynki śpią, mąż mnie zaciągnął wcześniej do łóżka i teraz mi przy uchu chrapie, a mi się wcale nie chce spać. I tak leżę i gapię się w okno (mamy okna dachowe nad łóżkiem).
Mrozów również mam dość! Byle do wiosny, bo zamarznę :lol:

Oprócz tego muszę w końcu kupić lampę, bo mieszkamy 1,5 roku a w jednym pokoju wisi nadal żarowa

A my 2 miesiące i same żarowy :lol: i prędko to się nie zmieni.. no chyba że wygramy w totka :-D

Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 26 luty 2018 - 22:21

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#6 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7101 postów

Napisano 27 luty 2018 - 08:09

A my 2 miesiące i same żarowy i prędko to się nie zmieni.. no chyba że wygramy w totka

ja rok już mieszkam na swoim i nadal bez piekarnika <bezradny> oszczędności poszły na leczenie Cytryny, wypłaty na bieżąco idą a jak coś odłożę, to też na bieżące wydatki - spacerówkę kupiliśmy a teraz muszę odłożyć na leczenie kanałowe zęba a że to trzonowiec, to wszędzie takie ceny, że mi aż słabo.

@tigraa84 ależ miło Cię widzieć, aż mi się przypomniał pierwszy forumowy zlot w Krakowie jak jechałam nie wiedząc czy spotkam jakiegoś gościa z wąsem czy jednak dziewczyny z babskiego <lol>

Bry,

aż się wychodzić nie chce tak zimno! Ja też powinnam żyć pod palmami! Syn na drzemce, wstał znów o 5 :P Mąż w pracy - w końcu :P już za dużo był w domu :P najpierw był w szpitalu, bo miał operację i zabieg, potem l4 miesiąc z czego kiepsko się czuł tydzień tylko :P a potem w pracy mu kazali iśc jeszcze na tydzień urlopu, no ludzie nie można tyle w domu siedzieć razem :lol: 

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#7 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4704 postów

Napisano 27 luty 2018 - 19:03

Dzień dobry :)

Ale dobrą grochówkę ugotowałam. Zajadam się :D 

U mnie też zimno, z tej okazji zrobiłam sobie gorącą kąpiel, tak się cudnie zagrzałam, że czuję się świetnie. Kotełka na wannie siedziała i dopingowała  :lol:

A teraz sobie gramy z M. i znajomymi :)

Ehh koleżanka się obraziła, bo nie przyszłam do niej na imprezę. Byłam szczera - nie miałam ochoty na imprezy i w poście nie piję alkoholu...  :roll:

Może jej przejdzie. 

@tigraa84, fajnie Cię tu widzieć :)

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#8 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5118 postów

Napisano 27 luty 2018 - 22:21

Ale dobrą grochówkę ugotowałam. Zajadam się  

ej ja też! dobrą i pierwszą w życiu  :lol: trochę wstyd, ale nigdy nie uwielbiałam, M. to już wcale, ale ostatnio mi się marzyła 

<umieraam>

@tigraa84  :shock:  ;*  :mrgreen: Asiula jesteś?! Pisz co słychać? Wika już ci zięciulków przyprowadza? Tęskno było bez ciebie ;-)

Bryyyy

Ogarniam wkońcu zaproszenia i pierdy roczkowe. Muszę szybciej, bo z moimi ruchami  :lol:

Wiecie, że dziś drugi raz w życiu jechałam taksówką  <umieraam>

Generalnie moje cudne miasto jest małe i wszędzie dojdziesz pieszo, ale dziś miałam pilne wyjście do bratówki i mówię o nieee tak pizga, że ja pieszo nie będę szła. I pojechałam jak burżujka :lol:

Jutro mamita ma urodziny, mieszkamy blisko, więc poradzę sobie pieszo :lol:

Dziś jakiś zakręcony ten dzień. Przegapiłam godzinę na pazury. Miałam iść na 11 a w głowie miałam 13.

Tyle u mnie :-)

Co to jest miłość ?

#9 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 28 luty 2018 - 14:27

@Majorka^^ @elizabeth @Aspirynkaaa @Wisienkowa  ;*

Wika już ci zięciulków przyprowadza?
Co ty zwariowałaś ??? Chcesz mi chłopa do grobu takimi wizjami wpędzić? Przeca on już ciągle marudzi, że chyba pora na siłownię zacząć chodzić, bo lada moment będzie musiał amantów zacząć gonić a kondycji... "mniej niż zerooooooo'  <umieraam> na szczęście Wika jeszcze postanowiła staremu odpuścić, bo na razie jest na etapie, że chłopcy są "fuuuu"  :lol:

Bardzo tęsknię za forumowymi sabatami na czacie

Zawsze można się na fejsa przenieść, choć to nie to samo  ;-)

Mąż w pracy - w końcu już za dużo był w domu

A ja bym chętnie mojego trochę w domu przytrzymała, bo się wiecznie w drzwiach mijamy. A ostatnio nawet jego wolne soboty przestały być wolne  :-/ Niby pół dnia mamy dla siebie, ale z tej połowy to on pół jeszcze prześpi, bo wraca zmęczony i tak te "wspólne" chwile mijają w zawrotnym tempie. Ale liczę, że od przyszłego tygodnia trochę nadrobimy, bo zmieniają mi się godziny pracy i wreszcie popołudniami będę w domu. Obym nie zaczęła narzekać za kilka dni, że mam go dość  :-P

Przegapiłam godzinę na pazury

Cho do mnie, ja Ci zrobię  :mrgreen:

Zbieram się do pracy, bo zaraz trza wyłazić a ja w lesie  :roll:

Użytkownik tigraa84 edytował ten post 28 luty 2018 - 14:28

Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#10 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4704 postów

Napisano 28 luty 2018 - 19:48

Hej :)

Dziś tylko szybki Lidl był i siedzimy w domu. Palimy świeczki zapachowe i zmulamy :)

Myślę co nowego przeczytać, bo niedawno skończyłam książkę. Jeśli statystyczny Polak czyta pół książki rocznie to ja już w styczniu normę zrobiłam, ale wciąż mi mało. 

Kot ma drzemkę wieczorną, żeby w nocy szaleć  :lol: My zaraz pewnie jakiś film obejrzymy. A jutro jadę babcię odwiedzić, bo jej parę rzeczy kupiłam. 

#11 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3481 postów

Napisano 28 luty 2018 - 21:46

Zawsze można się na fejsa przenieść, choć to nie to samo

a mnie jakoś te fejsowe grupy nie kręcą. Jednak łatwiej o pierdołach, rosołach i makaronach gadać jak się jest minimalnie anonimowym.

Muszę szybciej, bo z moimi ruchami

kiedy macie imprezkę?
My powoli zabieramy się za organizowanie chrztu. Taaaaaaka mi się nie chce :lol:

Ehh koleżanka się obraziła, bo nie przyszłam do niej na imprezę. Byłam szczera - nie miałam ochoty na imprezy i w poście nie piję alkoholu...

Nie ma się czym przejmować, jak ma ochotę się obrażać to jej problem ;-)
Przypomniałaś mi mój panieński - też był podczas Wielkiego Postu :lol: i sąsiadka zadzwoniła do portiera na skargę, że panienki bawią się w poście :lol: stare czasy!

ja rok już mieszkam na swoim i nadal bez piekarnika

Powoli, ważne że u siebie :-) Ja z gołymi żarówkami nie mam problemu, ale moja teściowa ma - co ludzie powiedzą jak przez okno zobaczą, że nie mamy żyrandoli :-D

Dzisiaj kurier dowiózł nasz wózek z RMFki :lol: Szkoda, że żółty i z napisami, ale muszę przyznać, że spodziewałam się, że nie będzie się do niczego nadawał i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Jest lekki, zwrotny, mały. Całkiem spoko. Szczególnie, że za darmoszkę :lol:

Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 28 luty 2018 - 21:47

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#12 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4704 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 14:50

rosołach i makaronach
hehe  :lol:  zgadzam się :P

Zabieram kota i jadę niedługo na wieś. Zasiałam jej trawę specjalną dla kotów i już kiełkuje  :shock:

Przerzuciłam się ostatnio na białą i zieloną herbatę. Ale ciągle głodna jestem i tak dużo jem. 

Pranie zrobione. Jak wrócę to pościel zmienię i powinno być git :) Poodkurzane, parkiet wypasowany na błysk. 

A M. obiad gotuje dziś  :mrgreen: