Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sale weselne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 matkawariatka

matkawariatka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 16:40

Hej jakie będziecie mieć sale weselne i na ile osób? Szukam czegoś pięknego, tak na mniej więcej 100 gości. Gdy byliśmy na wakacjach w Ślesinie to Hotel posiadał piękną salę bankietową... . Spodobała mi się niezmiernie, bedzie pasowała sala do naszych dekoracji, które mamy gdzieś tam w głowie zaplanowane, wszyscy również się powinni zmieścić, dla dzieci na zewnątrz jest plac zabaw, a jako że mamy ślub w lato to nie będzie problemem żeby dzieci do późniejszych godzin zabiły tam nudę :-) Chętnie zobacze rownież wasze sale weselne :-)

#2 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 09:38

W dworku Cztery Pory roku w Pilikach - również piękne miejsce :) 

#3 Kamilka900

Kamilka900
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Nastrój:Brak

Napisano 14 styczeń 2018 - 11:13

Również szukamy sali na wesele ale długo wcześniej się trzeba tym zająć, niestety chcieliśmy cos szybciej.

#4 Kattka333

Kattka333
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Nastrój:Brak

Napisano 17 styczeń 2018 - 21:24

Ile lat wcześniej trzeba rezerwować salę weselną?

#5 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 14:51

Ile lat wcześniej trzeba rezerwować salę weselną?

Wszystko zależy od tego,gdzie się mieszka.W miastach nieraz trzeba rezerwować na rok,lub jeszcze wcześniej ,chociaż dzisiaj sale są rezerwowane na różne okazje i z tym może być problem. Dlatego należy o tym pomyśleć dużo wcześniej. :) 

#6 nisia358

nisia358
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:10

Gdzieś na warmii jest Pawie Oczko.. Piękna sala, bardzo duża i przestronna, naprawdę świetny wystrój ;) 

Dużo jest zal, które mają jakieś kolumny albo oddzielne miejsca do siedzenia, mi to si enie podoba w ogole..

#7 MagdaKwiatek

MagdaKwiatek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 11:12

Wszystko zależy od tego,gdzie się mieszka.W miastach nieraz trzeba rezerwować na rok,lub jeszcze wcześniej ,chociaż dzisiaj sale są rezerwowane na różne okazje i z tym może być problem. Dlatego należy o tym pomyśleć dużo wcześniej. :-)

[size=4]My musieliśmy rezerwować na 2,5 roku w przód. Wiem, że bardzo długo. Ale zależało nam na konkretnym miejscu i terminie. Ale jeżeli to jest dla was luźny temat, to nawet w tym samym roku, w którym zamawiacie znajdziecie jakąś fajną miejscówkę. Część ludzi decyduje się też teraz na wesela w piątki lub niedziele. To też opcja, która może przyśpieszyć Wasz termin i warto ją rozważyć. Nam zostało już teraz dopracować szczegóły. Ostatnio kupiłam piękne pudełko na koperty weselne na tej stronce . Zaproszenia już wysłane, suknia się szyje. Nic tylko czekać. Trzymajcie za mnie kciuki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych