Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Białe jeansy na wiosnę - co myślicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 zanetamotyl

zanetamotyl
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:49

No niestety również uważam, że białe spodnie idealnie pasują bardziej na późną wionę i lato. I fajnie z nimi możemy połączyć inne części garderoby. Zgodzę się z @Izabwis, niektóre dziewczyny robią ten błąd i zakładają takie spodnie jesienią i zimą a to raczej zły wybór.

#22 bratek33

bratek33
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 11:52

ładnie będą wyglądac np. z czarna albo czerwoną bluzką, ja bym kupiła i nosiła

#23 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 11:11

Dla mnie białe jeansy są świetne. Ale przeważnie zakładam je latem i od czasu do czasu wiosną. Wszystko zależy od pogody. Tej wiosny pokusiłam się o jeansy damskie z .link/. Bo trafiłam tam i zachęciła mnie cena tym bardziej, że biały to jest mój ulubiony kolor i postanowiłam również wiosną odważnie nosić białe jeansy. Dodatkowo to co wspomniała @bratek33, świetnie łączą się czarną bluzką. Jednak czerwonej bluzki jeszcze nie nie próbowałam do nich założyć.  Teraz wygląda na to, że to odpowiednia pora. :-D 

#24 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 20:23

Zgadza się, w białym lepiej chodzić latem wtedy - wiadomo - nie jest za gorąco,ale skoro ktoś lubi białe rzeczy nikt nie zabroni aby ubierać je w różnych porach roku.

#25 kasia2.0.

kasia2.0.
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 14:48

Mnie isę podobają ale się wstydzę trochę, bo mam masywne uda, więc wolę zostać przy ciemnych kolorach. Najjaśniejsze jakie mam to taka kawa z mlekiem...

Chodź, pomaluj mój świat :)

#26 0LIVIA

0LIVIA
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 12:50

dla mnie wygoda ma ogromne znaczenie, dlatego kupiłam sobie takie dresowe spodnie:

IMG_20200214_162341.jpg

zaprojektowane przez markę sem per lei. w tym sklepie luxusowi.pl mają obecnie wyprzedaże i sporo ciuchów można kupić za 200, 300 czy 500 złotych.