Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gdzie kupić buty na wiosnę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 10:43

Hej, szukam butów wiosennych, ale nie znalazłam do tej pory nic ciekawego... Możecie polecić fajne sklepy online z ładnym dobrym jakościowo obuwiem? Będę wdzięczna za wasze podpowiedzi.

#2 Kamyy

Kamyy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Stan:panna
  • Nastrój:Neutralna

Napisano 09 marzec 2017 - 18:37

Ja bym nie kupowała butów z internetu. Buty przecież powinny być wygodne,prawda?

Online trudno,wręcz niemożliwe jest ocenić czy dobrze będą leżały.Wolę pochodzić po mieście,poprzymierzać i mam wtedy jakąś gwarancję że będę się dobrze czuła w tych butach.

#3 martynakowal676

martynakowal676
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 23:14

Nie zgadzam się. Po pierwsze w internecie jest często większy wybór i niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. A po drugie to wystarczy patrzeć na tworzywo, z jakiego jest wykonane obuwie- ja np. zamówiłam ostatnio fajne skórzane baleriny na ... i jestem zadowolona, bo wiadomo ze buty ze skory sa miekkie, wygodne. Zawsze jest tez możliwość zwrotu obuwia, więc jeśli nie będzie ci odpowiadać to nie ma problemu.

#4 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 20:02

Niedawno zamówiłam fajne sneakersy ze skóry w sklepie ... może tam zajrzyj? Nie wiem jakiego dokładnie modelu poszukujesz, ale mają dość sporą ofertę ( ja jeszcze czaję się na baleriny z ich sklepu, żeby mieć coś do sukienek), więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. A jakość obuwia- skóra naturalna to chyba najlepsze tworzywo, z jakiego mogą być wykonane buty. Udanych zakupów!

#5 eleganckadama1

eleganckadama1
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 maj 2017 - 10:37

Niedawno zamówiłam fajne sneakersy ze skóry w sklepie ... może tam zajrzyj? Nie wiem jakiego dokładnie modelu poszukujesz, ale mają dość sporą ofertę ( ja jeszcze czaję się na baleriny z ich sklepu, żeby mieć coś do sukienek), więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. A jakość obuwia- skóra naturalna to chyba najlepsze tworzywo, z jakiego mogą być wykonane buty. Udanych zakupów!

Ja tam kupuję różne buty. Często dla oszczędności kupuje również w hurtowniach. Robię tak, gdy spotykam się z koleżankami, gdyż kupując w ten sposób wiele oszczędzamy, a przy kolejnych zamówieniach dostajemy dosyć wysokie rabaty

#6 allia

allia
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 15:09

Ja bym nie kupowała butów z internetu. Buty przecież powinny być wygodne,prawda?

Online trudno,wręcz niemożliwe jest ocenić czy dobrze będą leżały.Wolę pochodzić po mieście,poprzymierzać i mam wtedy jakąś gwarancję że będę się dobrze czuła w tych butach.

Dlatego zalando jest spoko, można odesłać bez problemu i spróbować inny model/rozmiar.

MM - Marilyn Manson <3