Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

targi ślubne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 15:56

U nas to wszystko było takie wiesz ogłaszane itd a jak dla mnie nic ciekawego.
Oby Wam się podobało.
Może sukienkę jakąś upatrzysz :mrgreen:

#22 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:18

Może sukienkę jakąś upatrzysz :mrgreen:

no wlasnie niose sie z takim zamiarem naprawde moze cos mi wreszcie wpadnie w oko, bo co do sukni wlasnie mam najwiekszy dylemat ;-)

jestem pozytywnie nastawiona a to polowa sukcesu
az sie zdziwilam ze T. sie tak tymi targami zainteresowal i ostatnio tak nawija o slubie, chyba dopiero do niego dochodzi ze to juz za ok 7,5 miesiaca :lol:

#23 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:55

takie targi na pewno fajna sprawa, tez mialam ochote wybrac sie na takie, ale ostatnio jak byly w Lodzi to mialam szkole, a do Poznania mam troche za daleko, tak wiec ja szukam inspiracji w internecie
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#24 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 14:28

no wiec bylismy w niedziele na targach slubnych,
ogolnie pelno ludzi i pelno wystawcow.
Na dzien dobry zostalismy obrarowani torbami na ulotki i katalogi
Tomek wypatrzyl mi mega piekna sukienke (bylam w pon przymierzac i jest cudna po prostu wygladalam i czulam sie jak ksiezniczka) :mrgreen:

wybralismy i zamowilismy juz tort,
bralam udzial w kastingu na najpiekniejsza panne mloda 2011 :lol: :lol: :mrgreen:
no i przede wszystkim nowosci.. bylam nastawiona na dekoracje i mam fajne fotki drkoracji stolow mysle ze cos z tego sie przyda
bukiety slubne byly przerozne

mam juz namiar na bardzo fajny salon kosmetyczny gdzie bede miala darmowy makijaz probny i 50% taniej regulowanie brwi

zastanawiam sie jeszcze nad harfa i fletem podczas mszy ale nie otrzymalam jeszcze maila z oferta a nie pamietam ile to kosztowalo

ogolnie 2 torby ulotek i pelno znizek - czywiscie ze wszystkiego nie skorzystam ale dobrze jest miec wybor

jedyne co mi sie nie podobalo to organizacja
gdybym jak tam zarzadzala to porobilabym dzial z sukniami
dzial z fotografami itd...

bo panowal tam chaos
ale ogolne wrażenie pozytywne

#25 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 19:23

Olciiia no to fajnie, ze bylo to udane wyjscie i tyle nowych kontaktow i pomysłow jest.
moja kolezanka kiedys byla na takich targach, to bylo sporo wystawcow , ale ceny odstraszały.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#26 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 20:35

bo panowal tam chaos

na targach zawsze jest chaotycznie ;-) ale to najlepszy sposób na zaznajomienie się z branżą. w końcu, komu by się chciało biegać po tych wszystkich przedsiębiorcach po całym mieście? na pewno nie mi :P <lol></span>

targi sa super sprawa, bo ma się wszystko co najważniejsze w jednym miejscu. jak dla mnie - bomba. tylko, że trzeba umieć się po nich poruszać, żeby nie zginąć w tym gąszczu informacji.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#27 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 17 październik 2015 - 14:33

Wybieramy się teraz 22 listopada i może jeszcze 31 stycznia, jak na tych nic nam nie wpadnie w oko ciekawe.

A chcemy rozejrzeć się za autem do ślubu, może jakaś florystka no i na suknie popatrzę. :P 

A może i uda się zgarnąć jakieś zniżki ;) 

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif