Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ograniczenie łaknienia bez operacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 10 październik 2016 - 13:25

Witam wszystkich serdecznie. Może Wy mi doradzicie co można stosować na ograniczenie łaknienia z pominięciem operacji, która jest wykluczona. Odrazu mówię, że stosowałam już kilka naturalnych składników i jakoś niestety nic.

#2 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2016 - 10:54

hihihhi łykanie waty jak największe modelki tego świata :D a tak na poważnie to słyszałam że picie zwykłej kawy pomaga, jabłka i woda. Niestety woda u mnie nic nie dawała, a po kawie i jabłkach robiło mi się własnie wręcz niedobrze z głodu :/ wypróbuj, może Twój organizm temu podoła lepiej niż mój.

#3 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 16 październik 2016 - 09:53

od kawy na pusty żołądek to chyba co najwyżej można dostać wrzodów :P ja szukam czegoś, co będzie dla zdrowia i zdrowe a nie mnie jeszcze podkopie. może być już przetworzone, bo te w naturalnej postaci brałam nawet po trzy miesiące czyli dawałam czas żeby zaczęły działać jak picie zielonej kawy ale to naprawdę niestety nie działa. jem jak jadłam, jak ograniczam to ciągle mnie ssie nie do wytrzymania, a waga jak stała tak stoi :(

#4 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 16 październik 2016 - 16:27

Nie iwem na ile to sprawdzona informacja - ale widizałam zdjęcia i jeśli po tym wnioskować to naprawdę działają jagody acai w postaci tabletek ale o nazwę musiałabym zapytać. kuzynka się odchudzała na nich i mówiła, że ogólnie badania krwi jej wychodziły o wiele lepiej, bo nie miała niedoborów, mniej jej się chciało jeść ogólnie i poza tym mówi, że nawet włosy zaczęły jej się silniejsze robić.

#5 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 16 październik 2016 - 16:55

to zapytaj, na pewno nie tylko mi się to przyda  :mrgreen:

#6 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 17 październik 2016 - 21:10

Hm, mam dobrą i złą wiadomość z linii frontu dziewczyny. Te jagódki nazywają się IQacai i tu zaczynają się schody, ponieważ są one dostępne tylko i wyłącznie za granicą. Ani allegro ani ebay tego nie posiada na swoich stronach.

#7 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 18 październik 2016 - 15:30

Ale sprawdzić raz na jakiś czas nie zaszkodzi - takie rzeczy czasem się pojawiają :) ja się wstrzymam z kupnem czegoś innego, z miesiąc chociaz i jakby się pojawiło to zamówię :)

#8 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 22 październik 2016 - 18:08

To daj znać w takim razie jak już je dorwiesz, chętnie się np. przyłączę do zamówienia albo przynajmniej poczytam jak wrażenia. Ja niestety nie mam nikogo od kogo mogłabym je stamtąd zciągnąć :(

#9 babeczka34

babeczka34
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2016 - 06:19

Witam wszystkich serdecznie. Może Wy mi doradzicie co można stosować na ograniczenie łaknienia z pominięciem operacji, która jest wykluczona. Odrazu mówię, że stosowałam już kilka naturalnych składników i jakoś niestety nic.

silna wola... ćwiczenie silnej woli, przekręcenie sobie w głowie o 180 stopni swojego życia, podejścia. Niestety prawda jest taka, że bez tego nic nie pomoże... właśnie jestem teraz na takim etapie okręcania się i przyznam, że jest mi lżej. Trzeba też przetrzymać pierwsze kilka dni na głodzie a później już z górki, pozwalając sobie czasami na jakąś nagrodę No i ćwiczyć, jakkolwiek, jeśli się nie lubi to po prostu spacerować choćby z psem :)

#10 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 29 październik 2016 - 00:25

dobra. bo tak czytam o tych jagodach, czytam. i w sumie naprawdę nie mają sobie równych. niby na odchudzanie jest sporo skutecznych rzeczy, ale skoro niektóre rzeczy działają na kogoś lepiej a na innego gorzejj, a ja jestem właśnie takim pechowcem, to może własnie jagódki :)

#11 fabbiann44

fabbiann44
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 12:19

Zwykły błonnik - wypełnia żołądek i zmiejsza łaknienie.

...

#12 kajaa

kajaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 16:10

Błonnik, siemię lniane i mięta do picia. Mi pomaga:)

....

#13 akira1987

akira1987
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 10:37

Zbyt duże ilości błonnika mogą utrudnić wchłanianie witamin. Polecam popijanie wody w ciągu dnia gdy pojawi się łaknienie. Może być np Piwniczanka bo ma spoko skład:...  Co więcej gdzieś przeczytałam,że gdy organizmowi brakuje wody, to często pojawia się właśnie uczucie głodu i wtedy podjadamy zamiast sięgnąć po wodę. Stopniowe ograniczenie porcji, może spowodować, że żołądek zacznie się zmniejszać i nie będzie to tak dotkliwe. Wymaga to opanowania i silnej woli, ale trzymam za Ciebie kciuki. Tylko nie przesadź :-)

#14 maksyr

maksyr
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 17:14

przez błonnik mozna się zapchac takze nawet z nim niestety trzeba bardzo uwazac,jak juz sie na niego nastawicie to zdecydowanie lepszy jest taki z produktów niz proszek z market,ja nabawiłam się problemow z zaparciami a tym samym przybierałam na wadze dopero dicopeg 10g mi pomogł I zmiana diety na lekkostrawna,przede wszystkim trzeba zwracac co I ile się je I jaki błonnik przyjmuje

#15 carmelka

carmelka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 15:41

Dziewczyny próbowałyście herbat odchudzających? Pomaga to? Jakie składniki mogą zmniejszać apetyt?

#16 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 11:07

Na zmniejszenie apetytu dobry jest blonnik poczytaj o nim ... link.. Ale pamietaj tez ze glodzenie sie nie spowoduje redukcji wagi jesli na tym Ci zalezy. Jedz regularnie co 3 godziny male porcje, cwicz i pij wode, blonnik pomoze ci zapanowac nad apetytem i podjadaniem

#17 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:41

Uważam, że można walczyć ze zmniejszeniem łaknienia na słodycze czy fast foody. Ale również przy odchudzaniu jeść trzeba, oczywiście w odpowiedniej ilości. Nie ograniczaj makroskładników, bo np. niedobory węglowodanów powodują ogromną ochotę na słodycze. Lepiej zjedz ten makaron na obiad, który krzywdy wcale Ci nie zrobi. A przynajmniej nie wsuniesz całej czekolady za jednym posiedzeniem ;)

#18 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 17 luty 2018 - 18:56

Na nadmierny apetyt idealnym lekarstwem może okazać się błonnik. Tak było trochę w moim przypadku. Podjadałam i to ciągle. Mieszałam słodycze ze słonym i odwrotnie. Kotś mi kiedyś poradził błonnik - że zapcha jelita. I zaczęło się od colonu z dużą zawartością błonnika - i podziałało. Błonnik pęcznieje i zmniejsza chęć do podjadania. Kontrolowałam też posiłki, nie chodziłam do sklepu głodna (bo wtedy zawsze najwięcej złych rzeczy lądowało w domu). Także zapomnij o operacji ;)

#19 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2018 - 14:50

Polecam grejpfruty - zawierają związek, który wpływa na ograniczenie wydzielania greliny (hormonu głodu). Są też niskokaloryczne i mają mało cukru, więc też wpływają na ustabilizowanie apetytu.

#20 adena

adena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 11:59

Błonniik dobrze zapycha żołądek i przy tym jet naturalny, colon slim ma jeszcze dodatkowo skladniki zmniejszające apetyt na słodkie :) sama jestem łakomczuchem i cięzko mi przejśc koło słodyczy obojętnie, a jak pilam ten błonnik to bylo łatwiej