Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

rozstepy na biuscie - co zrobic?!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wodziankaa

wodziankaa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 14:08

hej! mam taki problem… zrobily mi sie straszne rozstepy na biuscie po karmieniu, nie bardzo wiem jak to usunac… jakis laser mnie czeka? bo kremy to tak slabo dzialaja na mnie. jaka cena by byla takiego zabiegu?

#2 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 06:39

Wiem,że laser jest skuteczny- aczkowliek boli i przez kilka tygodni rozstępy sa krwisto czerwone, ale potem jakby ich nie było - jesli dobrze zrobiony

No i olej arganowy do smarowania.

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#3 escargotte123

escargotte123
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 09:43

kremow to trzeba troche pouzywac, nic nie zadziala ci od razu :) laserem chyba bedzie bolec, no i cholernie drogo. ja bym postawila na jakies mniej inwazyjne zabiegi kosmetyczne, powinny byc tansze, a mysle ze koniec koncow bys wyszla na tym lepiej. popytaj gdzies u siebie w miescie, bo nawet nie piszesz skad jestes.

#4 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:47

Zabieg laserowy faktycznie jest trochę bolesny ( można użyć maści Emla celem złagodzenia dolegliwości) ale tylko on przynosi widoczną poprawę. Moja bratowa miała 3 takie zabiegi w salonie VIci Clinic w Krakowie i jest bardzo zadowolona. Widziałam i mogę potwierdzić, że jest ogromna różnica. Rozstępy są prawie niewidoczne, żadne " smarowidła" nie przynosiły poprawy, szkoda pieniędzy.

#5 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:40

ja chyba na laser na piersi bym sie nie zdecydowała, to już wolę mieć te rozstępy.

#6 ModnaM

ModnaM
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 październik 2017 - 09:35

z zabiegów mniej inazyjnych to polecam kwasy, takie jak do twarzy, na ciało też je można stosować, a rozjaśnią i wygładzą rozstępy

Moja pasja - biżuteria

#7 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 02 październik 2018 - 19:48

laser powinien pomóc, aczkolwiek chyba powinnaś nie karmić żeby móc laserowo usunąć rozstępy

#8 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 07:31

Naprawdę fajne efekty może dać karboksyterapia. 

Na całym świecie, karboksyterapia jest uważana za wiodące leczenie w odmładzaniu skóry. Jest udowodnionym klinicznie, minimalnie inwazyjnym zabiegiem na odmłodzenie, przywrócenie i poprawę kondycji skóry, leczenie zmarszczek, wiotkość skóry oraz na cellulit i rozstępy

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych