Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Spadki libido

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 odes

odes
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:10

Często mam spadki libido. Objawia się to tym neutralnością jeżeli chodzi o życie seksualne. W sensie nie wyciągam takiej przyjemności jak wtedy gdy libido jest wysokie - ale to chyba naturalne. Zastanawiam się czy można coś z tym fantem zrobić? Czy któraś z koleżanek też tak ma?

Romantycznie

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:40

No cóż... Kobiety tak mają. Nie jesteśmy robocikami, które zawsze będą gotowe na seks. Niemniej rutynę móżna przełamać. Czy probowaliście jakichś  zabawek erotycznych? My często kupujemy sobie jakieś zabaweczki takie jak:

afrodyzjaki ( sex elixir jest świetny)

mamy równięż wibrator

fajne są przebrania ( ale nie każdemu się podobają).

Poza tym czy badałaś sobie hormony? 

#3 Mimagala

Mimagala
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 15:38

U mnie spadki libido związane są zazwyczaj ze zwykłym przemęczeniem, w innych wypadkach raczej nie ma takiego problemu :) może zafundujcie sobie jakiś relaks wieczorem, a ochota sama Ci przyjdzie? :)

#4 lenalena

lenalena
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 14:47

ale od jakiego czasu to masz? bo to zależy też od dnia cyklu.

#5 odes

odes
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 05:34

Badałam i wszystko jest ok. Mam to od kilu miesięcy ale od roku tracę zainteresowanie. I to nie tylko na męża ale na wszystkich ;/ Mam trochę pracy na główie ale czas na relaks również. Jedziemy do spa w weekend majowy tak wiec może wtedy będziemy mogli się trochę odprężyć....Basiaw nie brałam suplementów . Zastanawiałam się jednak nad tabletkami na libido ;/ Brałyście może takie bez recepty> 

Romantycznie

#6 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 05:51

Spróbuj. Nic Ci nie skodzi.Najlepsze jakie brałam to Libido therapy. Inne się nim nie równają. Asequrella powodowała u mnie bóle głowy, Stimea nie działąła. Za to libido therapy rewelacja. Tylko trzeba pamiętać aby brać regularnie bo jak bierze się tak jedną tabltkę, potem przerwa, potem znowu bierzesz to raczej nie masz co nastawiać się na jakieś efekty

Ewentualnie ten Sex elixir o którym tutaj wspomniałam.... Równieś fajne. Oba są bez recepty 

#7 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 09:09

Najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się do seksuologa, testowanie nowych rzeczy, może sama powinnaś na nowo poznać swoje ciało z jakąś pobudzajaca zabawką. 

No i możecie zastanowić sie nad masażem erotycznym w Warszawie: https://orientmasaz.pl/warszawa/ Na taki masaz mozna wybrac się we dwoje. Rozgrzewa oraz jest to coś zupełnie innego. Nowego. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych