Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Idealne pięty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Aza1

Aza1
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 08 maj 2016 - 18:53

Ja używam już jakiś czas też mechanicznego pilnika. Uważam, że jest to genialny wynalazek ponieważ nigdy wcześniej nie miałam tak pięknie wypielęgnowanej skóry na piętach. Wystarczy 60 second dziennie, by skóra stała się delikatna. Aktualnie zabieg powtarzam 1 raz w tygodniu. Do tego oczywiście kremik do stóp by je ładnie nawilżyć. Jestem w tym roku, dzięki mimari jak nigdy przygotowana na założenie sandałków bez obaw wyglądu moich pięt.

#22 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 21 maj 2016 - 21:51

Ja mialam problem ze zrogowaceniem na piętach, zaczęłam stosować maskę na zrogowacenia i krem zmiękczający do stóp i widzę poprawę. Krem stosuję codziennie a maske kilka razy w tygodniu, pięty są w lepszym stanie a skóra bardziej nawilżona

#23 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:51

Na pewno warto maskę włączyć do pielęgnacji stóp,raz na kilka tygodni robię sobie taką w formie skarpetek byolie, stopy po niej wyglądają bardzo dobrze. Pełny efekt pojawia się po kilku dniach, dlatego jak planujemy zrobić przed imprezą to przynajmniej ten tydzień przed i też dobrze trba stopy do maski przygotowac.

#24 Silvia

Silvia
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 październik 2018 - 15:54

Ja nie używam pumeksu - wolę tarki lub po prostu peeling. Ja chodzę 2 razy w roku do podologa, bo mam problemy ze stopami, i podczas jednej wizyty dostałam od niego próbkę musu do stóp, na popękane pięty. Była na tyle dobra, że sobie kupiłam duże opakowanie! Ja teraz kupuję tutaj: /link/. Nie używam skarpetek złuszczających - mój podolog nie zalecał mi ich, bo ponoć mogą szkodzić, bo są zbyt "agresywne". Tak więc codziennie smaruję stopy a 3 razy w tygodniu robię peeling. 

#25 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 październik 2018 - 20:59

skarpetki to super sprawa, to samo robiłam na ręce tylko z rękawiczkami ;)

#26 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:21

Moje pięty niestety nigdy nie będą idealne, są suche i spękane.

#27 kasanra

kasanra
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 10 maj 2019 - 19:24

A smarowałaś nogi olejkiem rycynowym? U mnie ten sposób zdał egzamin. Już od miesiąca stosuje te patent i moje pięty są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej. Pomysł znalazłam w tym artykule: https://rycynowy.pl/...opekanych-piet/ , który okazał się bardzo pomocy. Okazuje się, że olejek rycynowy świetnie natłuszcza pięty, ja codziennie na wieczór nakładam olej na stopy i tak trzymam 10 minut. 

#28 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:41

Olejki są fajne ale niestety potem zostawiają tłustą warstwę na skórze, wolę skarpetki sholl z olejkami. Super działają, nawiilżaja na długo, dobrze jest zrobić złuszczanie naskórka najpierw a potem skarpetki na 20 minut.