Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak się pozbyć blizn po trądziku?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:36

Dokładnie, on się sprawdza pod makijażem doskonale, ale też bez makijażu daje matowe wykończenie i nie świeci się na buzi. Teraz u córki stosuję na blizny po ospie, bo niestety kilka ich ma na twarzy.

#22 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:55

Podobno kremy ze śluzem ślimaka bardzo pomagają, chociaż osobiście nie próbowałam.

#23 adena

adena
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 07 luty 2018 - 11:29

Wszystko zalezy gdzie i jaka jest blizna, mi bardzo pomogły plastry sutricon, trochę trwało zanim pojawił się efekt, bo około miesiąca ale było warto, w sumie nie wychodzi to tak drogo bo opakowanie jest wydajne i na długo wystarcza a samo przyklejanie tez nie jest jakieś skomplikowane

#24 Dźoana

Dźoana
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 00:30

Zabiegi laserowe z pewnością usuną blizny, więc jak jest kasa to można to zrobić. Natomiast jak takiej kasy brak, to lepiej sięgnąć po jakiś preparat, ktory zminimalizuje widoczność takich blizn. Ja stosuję olejek bio-oil, specjalistyczny preparat, znany od kilkudziesięciu lat. Ja akurat używam go na bliznę po cc (i po stosowaniu go 2miesiące, widzę już pierwsze efekty spłycenia blizny), ale jest też dobry na blizny własnie takie jak trądzik. 

#25 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 12:37

Ja stosuję olejek bio-oil, specjalistyczny preparat, znany od kilkudziesięciu lat.
Używałam na blizny po trądziku i nie widziałam różnicy. Więc może zależy od człowieka.

#26 chemiczna

chemiczna
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 17:34

Ja plastrów sutricon używałam na bliznę po cc, wystarczyło jedno opakowanie na 3 miesiące, bo je sobie przycinałam. Ja z efektów jestem zadowolona.

Dołączona grafika

#27 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 09:17

ja blizn po trądziku nie miałam, a był on naprawdę duży, myślę,ze sporo  tutaj zdziałały kremy na trądzik, których używałam. Cetaphil da ultra, on idealnie i powolutku usuwał moje zmiany trądzikowe i sprawił przy tym,że nie pojawiły się blizny. 

#28 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 14:25

Polecam zdecydować się na laser. To naprawdę pomaga. Ja zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, zabiegi wykonywał przemiły pan Bartosz. Efekt jest naprawdę super.