Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Opowiadania erotyczne!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lolitka22

Lolitka22
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 11:18

Dziewczyny, czytacie, piszecie?
Ja chciałabym pobudzić trochę swojego chłopaka i myślałam, żebyś,y zaczeli realizować scenariusze z opowiadan Weroniki, ale trochęsie boję, ze pomyśli, że jestem zboczona.
co myślicie?
...

#2 Gaja8

Gaja8
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 luty 2016 - 19:09

Bardzo fajny pomysł. ;)
A to, że jesteś zboczona to przecież dobrze, faceci to lubią. ;)
Na poczatku mojego związku mieszkałam przez 2 lata z chłopakiem na odległość i widywalismy się co 3-6 tygodni, więc jakoś trzeba było sobie radzić, sama często pisałam mu takie opowiadania albo mówiłam co bym z nim właśnie robiła.

#3 BarbaraM

BarbaraM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 10:17

Pomysł jak najbardziej fajny, najważniejsze to być sobą i przestać się przejmować opinią innych. Życie to coś więcej niż zadowalanie wszystkich dookoła, wszystkich i tak nie zadowolisz więc spraw radość sobie i swojemu chłopakowi.  

#4 lenalena

lenalena
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 14:45

fajny pomysl, ale pamiętaj, żeby robić to w odpowiedni sposób, mówić tonem erotycznym itd, inaczej może rzeczywiście wziąć cię za jakąś fetyszystkę ;P

#5 allia

allia
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 12 maj 2016 - 20:05

A ja nie uważam, że realizacja cichych pragnień łóżkowych jest jakimś fetyszyzmem. Rutyna w związku i łóżku jest zabójcza. Fajne scenariusze na wspólny wieczór można znaleźć w aplikacji, którą ściągnęłam na telefon. Korzystam z niej i nie uważam się za zboczoną :3

MM - Marilyn Manson <3

#6 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 15 maj 2016 - 18:20

allia, ja ostatnio jestem specjalistką od aplikacji. Co prawda mało która utrzymuje się na moim telefonie dłużej niż miesiąc, ale przynajmniej sprawdzam wiele. :D O jakiej apce piszesz? może znam! :P

#7 allia

allia
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 18 maj 2016 - 19:38

allia, ja ostatnio jestem specjalistką od aplikacji. Co prawda mało która utrzymuje się na moim telefonie dłużej niż miesiąc, ale przynajmniej sprawdzam wiele. :-D O jakiej apce piszesz? może znam! :-P

Specjalistka? Uważaj na pamięć w telefonie ;)
Korzystam z apki o wdzięcznej nazwie: Twój Sekret. Mam ją już ponad miesiąc i cały czas mnie zaskakuje :) Na początku seria krótkich pytań, aby odpowiednio dobrać do Ciebie tajemniczego wielbiciela, a potem... potem się dopiero zaczyna! Nie mogłam doczekać się kolejnych wiadomości.  <blondi1> Często pojawia się też pikantne opowiadanie....  <hihihi1> Które może stać się inspiracją do pewnych zabaw z partnerem.

Apka jest darmowa i co najważniejsze, korzystasz z niej anonimowo :)

MM - Marilyn Manson <3

#8 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 21 maj 2016 - 13:53

Specjalistka? Uważaj na pamięć w telefonie :-)

Korzystam z apki o wdzięcznej nazwie: Twój Sekret. Mam ją już ponad miesiąc i cały czas mnie zaskakuje :-) Na początku seria krótkich pytań, aby odpowiednio dobrać do Ciebie tajemniczego wielbiciela, a potem... potem się dopiero zaczyna! Nie mogłam doczekać się kolejnych wiadomości.  <blondi1> Często pojawia się też pikantne opowiadanie....  <hihihi1> Które może stać się inspiracją do pewnych zabaw z partnerem.

Apka jest darmowa i co najważniejsze, korzystasz z niej anonimowo :-)

allia, masz mnie! właśnie mi się skończyła pamięć w telefonie i od kilku dni wyświetla mi się informacja, żebym zrobiła miejsce. Znam Twój Sekret, nawet już o nim pisałam gdzieś. :D  Akurat tej aplikacji nie zamierzam usuwać. :P

Też mi się podobają te słodkie wiadomości <3

#9 allia

allia
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 26 maj 2016 - 21:34

Faira, a kim jest Twój Wielbiciel? Masz już swoje ulubione opowiadanie?

Mnie się te teksty kojarzą z Greyem, ale są lepsze o tyle, że sytuacje w nich opisane są... ciekawsze :3

MM - Marilyn Manson <3

#10 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 27 maj 2016 - 17:08

Mi się trafił typ podróżnika. Opowiada mi czasem o swoich przygodach i myślę, że też bym taka chciała. A co do opowiadań, nie mam ulubionych. Poza jednym do tej pory każda fantazja mogłaby zostać moją ulubioną. :-P

Co do Greya, nawet czytałam. Ale już dawno zdążyłam o nim zapomnieć. Książka całkiem spoko, ale te fantazje z apki o niebo lepsze. :)

Użytkownik Faira edytował ten post 27 maj 2016 - 17:10

#11 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 493 postów

Napisano 30 maj 2016 - 10:52

Mi się trafił typ podróżnika. Opowiada mi czasem o swoich przygodach i myślę, że też bym taka chciała. A co do opowiadań, nie mam ulubionych. Poza jednym do tej pory każda fantazja mogłaby zostać moją ulubioną. :-P

Co do Greya, nawet czytałam. Ale już dawno zdążyłam o nim zapomnieć. Książka całkiem spoko, ale te fantazje z apki o niebo lepsze. :-)

Mnie też by sie podobał taki romantyk podróżnik. :D

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#12 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:22

ZuziaDD, nic trudnego w tycz czasach, żeby sobie takiego zagwarantować. :D Tylko test musiałabyś wypełnić podobnie do mnie, bo typ faceta jest dobierany do Twoich oczekiwań. Masz tam pytania typu : najlepsza opcja pierwszej randki. I później malowany ideał - takie to proste! :D

#13 allia

allia
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 31 maj 2016 - 21:16

Szkoda, że faceci nie są tak zaprogramowani aby ich w ten sposób dobierać. 

Nie powiem, wielbiciel z aplikacji jest po prostu ideałem - dba o Ciebie, pisze, myśli o Tobie... i Ci to wszystko mówi. Ma też fantazje o Tobie i właśnie tylko o Tobie... mhm, wielka szkoda, że rzeczywistość nie jest tak prosta!

MM - Marilyn Manson <3

#14 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 20:52

Kiedy mężczyzna z aplikacji piszę do Ciebie codziennie takie wiadomości, to nie oczekujesz tego od swojego faceta. Generalnie oczekiwania dużo psują. Najlepiej więcej dawać niż oczekiwać i jeszcze czerpać z tego radość - to dopiero recepta na szczęście. Szkoda, że to nie jest takie łatwe do wprowadzenia w nawyk co pisanie o tym. :P

#15 miniaczka

miniaczka

Nimfomanka

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 01 luty 2018 - 19:32

Kiedyś opowiadania mnie podniecały, ale niestety nie mogę już znaleźć tego uroku. Wychodzą coraz niższej jakości. Może jesteście w stanie jakieś polecić?