Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jakie macie sokowirówki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 26 października 2014 - 13:44

Chcę kupić sokowirówkę, nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze. Co polecacie? 



#2 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 27 października 2014 - 09:34

A przyłącze się do pytania, bo też się zastanawiałam czy nie kupić takiego sprzętu. Ciekawa jestem czy używacie i co polecacie fajnego w przystępnej cenie. 


er3mjw4zst9mivdb.png


#3 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 października 2014 - 22:38

nie pamietam jakiem mam firmy < chyba clatronic> najwazniejsze zeby miała moc , moja ma 750 ;-) polecam raczej te srebrne a nie te w plastiku.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4 renatazo

renatazo
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 listopada 2014 - 16:07

Marzy mi się sok, codziennie rano, przed śniadaniem. Chyba też zainwestuję w sokowirówkę.



#5 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 11 listopada 2014 - 15:51

A co będzie lepsze: wyciskarka czy sokowirówka? 



#6 women

women
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 23 stycznia 2015 - 23:03

polecam wyciskarki ślimakowe - droższe ale bardziej efektywne, zachowują więcej wartości z wyciskanych owoców niż sokowirówki. swoją kuiłam w outlecie więc majątku nie wydałam :)


Człowiek mądry to człowiek szczęśliwy

#7 katarzyna00

katarzyna00
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 26 stycznia 2015 - 14:30

Ja mam wyciskarkę Juicespresso i jest napawdę świetna:) dużo lepsza od sokowirówki



#8 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 27 stycznia 2015 - 20:24

polecam wyciskarki ślimakowe - droższe ale bardziej efektywne, zachowują więcej wartości z wyciskanych owoców niż sokowirówki. swoją kuiłam w outlecie więc majątku nie wydałam :-)

Nie wydałaś majątku czyli ile?



#9 women

women
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 27 stycznia 2015 - 21:41

kupiłam w outlecie za 2050zł - tanio w stosunku do cen sklepowych


Człowiek mądry to człowiek szczęśliwy

#10 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 27 kwietnia 2015 - 20:03

A to jest nowy sprzęt jak z outletu?



#11 women

women
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 28 kwietnia 2015 - 18:03

pewnie, masz normalnie gwarancję - najwyżej opakowanie możesz mieć zastępcze.


Człowiek mądry to człowiek szczęśliwy

#12 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 28 kwietnia 2015 - 20:01

Ok, to jeszcze mi powiedz gdzie szukać takich okazji. Bo zastępcze opakowanie mi nie przeszkadza :) 



#13 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 maja 2015 - 16:04

moja sie zepsuła, jak bedzie mnie stac to kupie nowa ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#14 Uchati

Uchati
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 18 listopada 2016 - 12:18

Ja nie mam sokowirówkę tylko wyciskarkę. Hurom HH2G, bardzo polecam moim zdaniem lepsza niż sokowirówka.







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych