Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jaki samochód kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ann3s

ann3s
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 12:29

hej dziewczyny ;) szukam pierwszego samochodu, polecilybyscie cos?

bardzo podoba mi sie np toyota auris. szukam czegos w tym stylu ;)



#2 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 17 czerwiec 2021 - 08:57

Toyoty słyną z bezawaryjności i długowieczności, także uważam, że to dobry pomysł. Koniecznie musi to być auto z klimatyzacją, obecnie to taki standard w wyposażeniu. Na początek na pewno przyda Ci się kilka praktycznych porad, jeśli chodzi o to, jak dbać o auto, więc polecam ten artykuł http://infoon.pl/jak...e-klimatyzacji/ , regularne czyszczenie klimatyzacji jest bardzo ważne i pozwala zaoszczędzić na naprawach.



#3 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 17 luty 2022 - 13:32

Ja zupełnie nie znam się na samochodach, dlatego też szukam w sieci różnego rodzaju blogów temat motoryzacji. Tutaj można znaleźć więcej ciekawych adresów https://ohmedia.pl/6...motoryzacyjnych. Podobają mi się zwłaszcza pierwsze dwa, bo są napisane prostym językiem.



#4 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 05 listopad 2022 - 20:24

Czasem zamiast kupić lepiej zdecydować się na wynajem, ja na co dzień przemieszczam się po mieście komunikacją miejską a samochód potrzebny mi jest głównie w weekendy więc myślę że Wynajem samochodów Wrocław byłby doskonałym pomysłem



#5 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 263 postów

Napisano 30 wrzesień 2023 - 14:06

A  czy   ceramika na lakier jest potrzebna? Jak w ogóle zadbać o swój samochód i pod względem estetycznym? Ja słyszałam, że firma detailing-house.pl    oferuje  bardzo dobre kosmetyki i inne rzeczy.  Czy może korzystaliście  z ich usług?






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych