Ja też już wczoraj przeglądałam oferty i spodobało mi się kilka par. W tym sezonie modne będą pastelowe kolory więc zamówiłam sobie jedna parę, w kolorze bladego różu, ale podobają mi się też espadryle.
Baleriny
#21
Napisano 14 marca 2016 - 14:29
#22
Napisano 06 kwietnia 2016 - 14:53
Mimo wszystko obstaje przy cielistych balerinkach ![]()
#23
Napisano 07 kwietnia 2016 - 10:35
Kolor dla mnie nie ma takiego znaczenia, może i w różu bym nie wyszła, ale jednak balerinki to duża wygoda. Teraz jak zmieniłam buty zimowe na balerinki to dziwnym trapem balerinki mnie obtarły ![]()
#24
Napisano 02 grudnia 2016 - 14:27
Tez kocham cieliste zwłaszcza meliski - te oryginalnie nie obcierają, ale podruby z renee wiadomo, są tańsze ![]()
...reklama...
#25
Napisano 16 stycznia 2017 - 15:51
Ja ostatnio kupiłam takie:
![]()
#26
Napisano 24 stycznia 2017 - 16:34
Ja super widziałam teraz w zarze, są z nowej kolekcji więc na wiosnę chyba się skusze:)
Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź /link/
#27
Napisano 28 marca 2018 - 12:23
Bardzo fajny wybór stylowych balerinek można dostać z firmy Gamis - uwielbiam balerinki ale takie w których noga się nie poci a w balerinkach z Gamisa noga jest wypoczęta, sucha po całym dniu. Kupiłem jakiś czas temu bardzo ładne szpilki właśnie od nich i bałam się czy wytrzymam w nich na weselu u koleżanki i.... butki zdjęłam dopiero w domu.
#28
Napisano 16 kwietnia 2018 - 12:43
Ja ostatnio kupiłam espadryle na /link/, ale również widziałam tam duży wybór balerinek. To jednak prawda warto wybrać, tak jak napisałaś. Takie, w których noga się nie poci. Według mnie warto wejść na ZOiO i sprawdzić ich ofertę, może akurat coś komuś wpadnie w oko. Według mnie mają fajny wybór.
#29
Napisano 23 września 2019 - 20:23
Mi się strasznie podobają baleriny z metalicznymi zdobieniami. Właśnie zastanawiam się nad zakupem takiej pary z kolekcji Casadei: 
Co sądzicie?
#30
Napisano 14 kwietnia 2020 - 11:01
Na wiosnę kupiłam sobie nowe baleriny, tym razem zdecydowałam się na kupienie sobie w brązowym kolorze:

Z nastawieniem na wiosenne dni, ale również i na zimniejsze letnie dni. Szczerze powiedziawszy w ciągu roku znacznie wygodniej mi się chodzi w takich zasłonietych butach niż w odsłoniętych sandałach.
Kupowałam w sklepie Pantofelek:
Cena śmieszna bo kosztowaly mnie niecałe 16 zl ( w sklepie kupowałam już kilka razy, zwykle zamawiam od razu kilka par bo mozna tam dorwać kilka par obuwia w cenie jednej pary w sklepach stacjonarnych w moim mieście).
Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
#31
Napisano 13 kwietnia 2021 - 08:20
Wybieram proste modele, bardzo minimalistyczne w kształcie i wtedy szaleję z kolorem czy fakturą. W ten sposób dobieranie buta nie różni się od dobrania podkoszulki. Najciężej ugrać buty, które mają konkretną, ograniczającą sylistykę - np jakieś trzewiki retro, sznurowane, czy takie niby hippie motywy albo surowe wykończenie. Ażurki, przetarcia itd. To narzuca styl, albo mieszanie stylów. Wszystkie moje buty są jednokolowe i jednomateriałowe - każda para pasuje praktycznie do wszystkich moich dołów, a mam i wściekle czerwone botki i białe lateksy i węża (tzn węża prawie mam, bo jest na mnie za szeroki i muszę go wymienić)
Jeśli szukacie butów na wiosne polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://skibuty.pl/j...na-wiosne-2021/
Są tutaj opisane modne modele na ten sezon.
#32
Napisano 10 maja 2021 - 10:16
Ja nie lubię balerinek, niewygodne dla mnie strasznie są
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych














