Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Baleriny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 debora

debora
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 14:29

Ja też już wczoraj przeglądałam oferty i spodobało mi się kilka par. W tym sezonie modne będą pastelowe kolory więc zamówiłam sobie jedna parę, w kolorze bladego różu, ale podobają mi się też espadryle.

#22 lila19

lila19
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:53

Mimo wszystko obstaje przy cielistych balerinkach ;)

#23 basienna

basienna
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 10:35

Kolor dla mnie nie ma takiego znaczenia, może i w różu bym nie wyszła, ale jednak balerinki to duża wygoda. Teraz jak zmieniłam buty zimowe na balerinki to dziwnym trapem balerinki mnie obtarły :(

#24 agaziela15

agaziela15
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 14:27

Tez kocham cieliste zwłaszcza meliski - te oryginalnie nie obcierają, ale podruby z renee wiadomo, są tańsze :-P

...reklama... 

#25 Yrel

Yrel
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 15:51

Ja ostatnio kupiłam takie:

_dsc0130_1.jpg

#26 czala

czala
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:34

Ja super widziałam teraz w zarze, są z nowej kolekcji więc na wiosnę chyba się skusze:)

Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź /link/

#27 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 12:23

Bardzo fajny wybór stylowych balerinek można dostać z firmy Gamis - uwielbiam balerinki ale takie w których noga się nie poci a w balerinkach z Gamisa noga jest wypoczęta, sucha po całym dniu.  Kupiłem jakiś czas temu bardzo ładne szpilki właśnie od nich i bałam się czy wytrzymam w nich na weselu u koleżanki i.... butki zdjęłam dopiero w domu. 

#28 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:43

Ja ostatnio kupiłam espadryle na /link/, ale również widziałam tam duży wybór balerinek. To jednak prawda warto wybrać, tak jak napisałaś. Takie, w których noga się nie poci. Według mnie warto wejść na ZOiO i sprawdzić ich ofertę, może akurat coś komuś wpadnie w oko. Według mnie mają fajny wybór. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych