Podobają wam się koszule w kolorowe printy? Czy jednak stawiacie na klasykę? Mi się strasznie podoba, że jest coraz więcej ciekawych koszul, że można je nosić na co dzień i nie muszą się kojarzyć tylko z wyjściem do biura. 
Koszule w kolorowe printy
#1
Napisano 18 lutego 2014 - 22:12
#3
Napisano 19 lutego 2014 - 07:24
Akurat te wzory mi się nie podobają, ale widziałam kilka w całkiem ładnych frezgach mezgach
Jednak od takich wzorów zdecydowanie wolę koszule w kratkę ![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#7
Napisano 19 lutego 2014 - 20:07
Z tych wszystkich to chyba ostatnia, bo najmniej wyzywająca, gdyby były bardziej stonowane to ok ![]()
#8
Napisano 20 lutego 2014 - 08:40
To nie moje wzory zdecydowanie, ale wydaje mi się, że w połączeniu z granatowymi albo czarnymi rurkami takie koszule wcale nie wyglądałyby źle, ostatnia szczególnie ![]()
#9
Napisano 20 lutego 2014 - 23:31
Mogą być też mniej wzorzyste coś na ten styl

Kratkę też uwielbiam ![]()

#11
Napisano 21 lutego 2014 - 13:29
@89kasienka89 ja niestety w kratkę mam tylko jedną, bo nie mogę trafić na fajne
ale zaczynam poszukiwania/polowania ![]()
#12
Napisano 21 lutego 2014 - 14:31
No ja też
a w kratkę to ja mam kilka i ciągle mi mało
Zielona albo niebieska mi się marzy... ![]()
#13
Napisano 22 lutego 2014 - 23:07
o tak jest najlepsza
ostatnia szczególnie
ta z czarnym i czerwonym kołnierzem jest wstretna.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#15
Napisano 23 lutego 2014 - 18:40
Bardzo fajna! z tych pierwszych propozycji super z czarnym kołnierzem, tylko trzeba uważać z dodatkami do takch wzorzystych koszul ![]()
#16
Napisano 01 kwietnia 2014 - 17:00
W kratkę mi się podobają, ale te wzorzyste na zdjęciach w pierwszym poście - za kolorowe jak dla mnie
#17
Napisano 01 kwietnia 2014 - 20:42
W kwiatki, ujdą. do jakichś jednolitych spodni, nawet byłabym w stanie ubrać. Jednak najbardziej kocham koszule w kratę. Jestem w trakcie poszukiwań czerwono-czarnej. ![]()
#18
Napisano 20 maja 2014 - 13:32
W kratkę okay, ale tych w kwiatki bym nigdy nie ubrała.
#19
Napisano 26 czerwca 2014 - 12:40
Ta biało-czarno-złota jest piękna. Lubię wzorzyste ciuchy. Ale z tych pierwszych wrzuconych koszul nic bym nie wybrała. No i ważne z czym się je zestawia.
#20
Napisano 04 lipca 2014 - 08:54
ja kocham koszule
uwielbiam ![]()
![]()
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kolorowe pazurki |
|
|
|
Kolorowe oczy - jaki makijaż na wakacje? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















