Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Koszule w kolorowe printy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Suzi

Suzi
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 18 lutego 2014 - 22:12

Podobają wam się koszule w kolorowe printy? Czy jednak stawiacie na klasykę? Mi się strasznie podoba, że jest coraz więcej ciekawych koszul, że można je nosić na co dzień i nie muszą się kojarzyć tylko z wyjściem do biura. boyfriendy4.jpg



#2 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 06:59

@Suzi ,dla mnie za pstrokate,za jaskrawe,za duzo sie na nich dzieje <bezradny>



#3 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 07:24

Akurat te wzory mi się nie podobają, ale widziałam kilka w całkiem ładnych frezgach mezgach :P Jednak od takich wzorów zdecydowanie wolę koszule w kratkę :)


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 07:53

@Suzi Ja za takimi wzorami nie przepadam, za dużo się na nich dzieje, są za pstrokate <bezradny>


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#5 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 08:09

@Suzi pierwsza z pokazanych mi się podoba.

Lubię koszule. Mam w kratkę, jednokolorowe, w paseczki. ;)


nixqp2.png


#6 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 19:26

@Suzi fajne :) ostatnia jest spoko. Do jeansów i reszty ogólnie w miarę stonowanego outfitu jak najbardziej ;)



#7 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 19 lutego 2014 - 20:07

Z tych wszystkich to chyba ostatnia, bo najmniej wyzywająca, gdyby były bardziej stonowane to ok ;)



#8 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 20 lutego 2014 - 08:40

To nie moje wzory zdecydowanie, ale wydaje mi się, że w połączeniu z granatowymi albo czarnymi rurkami takie koszule wcale nie wyglądałyby źle, ostatnia szczególnie ;-)



#9 Suzi

Suzi
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 20 lutego 2014 - 23:31

Mogą być też mniej wzorzyste coś na ten styl

kappahl-koszule-biala-koszula-printem-ka

Kratkę też uwielbiam :)

z13547997Q,koszule-w-krate.jpg



#10 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 21 lutego 2014 - 07:18

@Suzi o ta z drugiego wrzutu już fajniejsza, bo delikatniejsza :) a w kratkę to ja mam kilka i ciągle mi mało :-)


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#11 Suzi

Suzi
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 21 lutego 2014 - 13:29

@89kasienka89 ja niestety w kratkę mam tylko jedną, bo nie mogę trafić na fajne :( ale zaczynam poszukiwania/polowania :)



#12 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 21 lutego 2014 - 14:31


a w kratkę to ja mam kilka i ciągle mi mało
No ja też ;)

Zielona albo niebieska mi się marzy...  ;-)



#13 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 lutego 2014 - 23:07


ostatnia szczególnie
o tak jest najlepsza ;-)

ta z czarnym i czerwonym kołnierzem jest wstretna.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#14 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:35

Do mnie kratka przemawia najbardziej. W innych po prostu źle się czuje pierwsze są kompletnie nie dla mnie


Dołączona grafika

#15 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 18:40

Bardzo fajna! z tych pierwszych propozycji super z czarnym kołnierzem, tylko trzeba uważać z dodatkami do takch wzorzystych koszul :)


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#16 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 01 kwietnia 2014 - 17:00

W kratkę mi się podobają, ale te wzorzyste na zdjęciach w pierwszym poście - za kolorowe jak dla mnie



#17 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 01 kwietnia 2014 - 20:42

W kwiatki, ujdą. do jakichś jednolitych spodni, nawet byłabym w stanie ubrać. Jednak najbardziej kocham koszule w kratę. Jestem w trakcie poszukiwań czerwono-czarnej. :)


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#18 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 20 maja 2014 - 13:32

W kratkę okay, ale tych w kwiatki bym nigdy nie ubrała.



#19 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 26 czerwca 2014 - 12:40

Ta biało-czarno-złota jest piękna. Lubię wzorzyste ciuchy. Ale z tych pierwszych wrzuconych koszul nic bym nie wybrała. No i ważne z czym się je zestawia.



#20 karolinka5

karolinka5
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 04 lipca 2014 - 08:54

ja  kocham koszule :) uwielbiam :)

:)







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych