Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Trener osobisty na terenie Warszawy, jak wybrać? Pomocy ! :-)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KarolaLola

KarolaLola
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:15

Witam,

Potrzebuje schudnąć szybko i bezpiecznie do ślubu w sierpniu. Mam 38 lat i siedzący tryb pracy i już nie jest tak łatwo mi chudnąc jak za czasów studiów.
Próbowałam już wielu tabletek ziółek i innych preparatów, ale bez ruchu to raczej już tak szybko nie schudnę. Chodzę na osiedlową siłownie gdzie jest trener, ale dopchać się do niego graniczy z cudem. Koleżanka z naszego biura poleciła mi trenera personalnego, takiego z którym się ćwiczy osobiście np w domu u sibie.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tego typu treningiem i jakieś namiary na kogoś kto by mógł mi wszystko wytłumaczyć od podstaw?

Karolina

#2 Mr Good

Mr Good
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:53

O takiego trenera to ja bym był zazdrosny.

#3 BeataRybka

BeataRybka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 12:29

Cześc Karola, też to przerabiałam. Ślub miałam we wrześniu zeszłego roku i oczywiście chciałam zrzucić moje fałdki tłuszczyku ;) Zabrałam się w miarę wcześnie - mniej więcej tak jak ruszały przygotowania do wesela - jakiś rok. Njapierw miałam trochę samozaparcia żeby samej ćwiczyć. Ale jak wracałam z pracy to miałam tyle rzeczy do zrobienia, pranie, sprzątanie, gotowanie, do tego mam już dziecko z poprzedniego związku więc do tego odrabianie lekcji z małą i robiła się 22. Potem poszłam w ziółka i preparaty na odchudzanie. Nie muszę wam mówić o o efektach niektórych herbatek. Jak kiedyś zdesperowana szukałam toalety w drodze do pracy to się załamałam i wszystkie herbatki poszły do śmieci. Zbawieniem było dla mnie spotkanie przez zupełny przypadek znajomej, która schudła trenując z Anią Matusik. Ta dziewczyna tak potrafi człowieka zmotywowac, że mimo tego że ćwiczyłyśmy razem 3 razy w tyg, to w dni wolne sama ćwiczyłam - albo wyciągałam męża na spacer. Życze Wam podobnego motywatora bo zdążyłam ze zrzuceniem opony do ślubu i dalej razem ćwiczymy, bo już sobie nie wyobrażam nie ćwiczyć ;)

@Mr Good - jesteś jak mój mąż - trenera faceta by nie zniósł :)

#4 lukasz123

lukasz123
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 15:47

ja kiedys mialem zajecia z trenerem i nie dawalem rady, krepowalo mnie to ze musze z nim cwiczyc, pocilem sie strasznie. poza tym czasami mialem tak że nie lubilem cwiczyc z nim, bo nie chcialo mi sie gadac, ale brakowalo mi wiedzy zebym byl w stanie dowiedziec sie jak spalac kalorie i jak pracuje moj organizm. moi znajomi kupili mi na urodziny zegarek fitbit i serio jest mega! cwicze sobie kiedy chce i mam w nosie trenerow, pomysl nad tym, bo taki trener to duzy wydatek i może to byc bardzo obciazajace dla organizmu

#5 Mariolka123

Mariolka123
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 luty 2018 - 08:54

Tutaj można poszukać trenera każdej dyscypliny, też personalnego https://lepszytrener...ning-personalny Ja trafiłam na tę stronkę przez przypadek, a okazała się istną rewelacją. Są oferty, grafiki, miejsca, szkoły, trenerzy... No wszystko czego potrzeba podczas wyboru trenera. Możesz też zajrzeć sobie do tego artykułu https://lepszytrener...nera-osobistego Masz tu najważniejsze kwalifikacje i nie tylko, które powinien mieć trener personalny :)