Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Farba tablicowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Suzi

Suzi
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:47

Zastanawiam się nad pomalowaniem kawałka ściany farbą która imituje tablice i można po niej pisać kredą. Jedyne czego się obawiam to to, że jakbym chciała z tej opcji zrezygnować to będzie problem z usunięciem takiej farby.. zastanawia mnie też jakość takiej tablicy, czy ktoś spotkał się już z taką opcją na ścianie?

#2 Dauga

Dauga
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 11:01

Zastanawiam się nad pomalowaniem kawałka ściany farbą która imituje tablice i można po niej pisać kredą. Jedyne czego się obawiam to to, że jakbym chciała z tej opcji zrezygnować to będzie problem z usunięciem takiej farby.. zastanawia mnie też jakość takiej tablicy, czy ktoś spotkał się już z taką opcją na ścianie?

ja sie spotkałam, w mojej maleńskiej kuchni:) kupilam calkiem dobrą farbę, z tego co pamiętam to była taka: ... i efekt jest bardzo fajny. czesto sobie cos tam zapisuje :-)

Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 11:54

#3 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 14:27

O, to niezły pomysł z taką farbą. Chciałabym w przyszłości w pokoju dziecka zrobić jedną taką ścianę. :D

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#4 Jurcia7

Jurcia7
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2014 - 11:47

Ja marzę o takiej ścianie w kuchnii. Ostatnio widałam taką wizualizację /link/ - jak dla mnie, super sprawa :-)

Użytkownik Olenka edytował ten post 29 maj 2014 - 11:54

#5 Eerka

Eerka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 11:30

U mnie w pracy jest taka tablica - coś w stylu "kreatywnego miejsca". Bardzo fajne rozwiązanie, ale nie wiem  co zrobić żeby ją zlikwidować. Jedyne co to troszkę brudzi podłogę gdy ścieramy ją, ale jeśli nie masz wykładziny to będzie ok:P)

#6 werka55

werka55
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:46

U mnie w pracy jest taka tablica - coś w stylu "kreatywnego miejsca". Bardzo fajne rozwiązanie, ale nie wiem  co zrobić żeby ją zlikwidować. Jedyne co to troszkę brudzi podłogę gdy ścieramy ją, ale jeśli nie masz wykładziny to będzie ok:P)

a skąd decyzja o likwidacji?

#7 marsh

marsh
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 16:47

ja poszłam na łatwizne i kupiłam oprawioną tablicę do powieszenia na ścianę :) sprawdza się całkiem dobrze :)

#8 visienka

visienka
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 10:42

Ale kupiłaś taką czarną tablicę? Szukam czegoś podobnego.

#9 Rika

Rika
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 11:22

Ja z tego pomysłu zrezygnowałam, widziałm u znajomych tablicę, jednak za bardzo lata szkolne mi się kojarzyły :)

#10 kolista

kolista
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 01 październik 2015 - 10:43

Super pomysł :) jeśli się obawiasz to pomaluj małą część ściany najlepiej po prostu najmniejszą ze ścian... raczej CI się nie znudzi ponieważ to jest praktyczne rozwiązanie, ja korzystam jak potrzebuje szybko coś zapisać a kartki często gubię.

#11 weronkowa

weronkowa
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 październik 2015 - 21:52

w leroy merlin sa te farby całkiem nie drogo, córce pomalowałam w pokoju na ścianie kawałek i sobie w spokoju maluje co chce

#12 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3528 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 21:00

Dziewczyny macie? Możecie coś polecić?
I czy w ogóle polecacie? Ja się waham. Da się zbuntowanej dwulatce wytłumaczyć, że po tej jednej ścianie można rysować, a po innych nie?

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#13 grazyna.szelak

grazyna.szelak
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 12:55

Farba tablicowa jest genialna, ale w domu, wewnątrz z niej nie korzystamy. Ten pył który powstaje przy ścieraniu, bo umówmy się, dziecko nie zawsze dopilnuje, żeby to, czym ściera rysunek było odpowiedniej wilgotności. To zdecydowanie nie dla mnie. Ale mamy na zewnątrz, na ścianie garażu i tam może malować ile wlezie :D Co do wytłumaczenia 2latce, że na tej ścianie może, na tamtej nie to wydaje mi się ciężkie. 2latka może jeszcze nie zrozumieć, że akurat TA ściana jest specjalną farbą pomaziana i dlatego wolno. Jeśli masz możliwość, może też warto wymalować kawałek ściany na zewnątrz, albo kupić tablicę, taką sztalugę. Choć ona zajmuje jednak trochę miejsca niestety. Jeśli zdecydujesz się na ścianę, to może warto zrobić dookoła tej "tablicy" jakąś ramkę, coś, co będzie odróżniać od reszty ściany tak, żeby maluchowi łatwiej było rozumieć, że tu jest tablica do kredy, tu wolno rysować, ale - kredą. I pozostaje tłumaczenie i pilnowanie, żeby maluchowi weszło w krew ;)

#14 gretka

gretka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 20:19

Ja mam w pokoju córci pół ściany tablicówką pociągnięte i mimo że ma 2,5 roku rozumie, że tylko tu na tym czarnym malujemy kredą. Kolor też robi swoje :) ja malowałam dulux tablicową i polecam. Co do pylenia są takie jakby twardsze, bardziej zbite kredy i one tak nie pylą serio. Z resztą ja różnicy większej niż jak na swojej małej tablicy malowała nie widzę jeśli chodzi o bałagan a frajda o kilka razy większa. Także jak najbardziej ściany w domu w pokojach dzieci malować i się nie stresować, jak coś podobno nie jest wcale ciężko się tego pozbyć :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych