Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biegunka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 BTola1234

BTola1234
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:37

Miałam przez pewien czas podobne dolegliwości, starałam się zmienić dietę, bo uznałam, ze ona jest tego wynikiem. 

Polecono mi używać Lakcid, przyznam, ze chyba nawet mi pomógł. 

#22 MagdaXA

MagdaXA
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 18:41

Z powodu jelita pobudliwego miewam problemy z biegunką bule brzucha i wzdęcia ostatnio dostałam trilac IBS i stosuję, puki co jestem zadowolona chociaż kumulacja tych problemów zdrowotnych mnie dobija : (

#23 WiolkaKlaman

WiolkaKlaman
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 08:19

Mnie po stoperanie strasznie brzuch boli. Więc zostają naturalne metody, takie jak : gorzka czekolada itp.

#24 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 06:52

a smecta? zawsze dzieciom dawałam i sama też piłam, ogólnie to raczej mam w drugą stronę :roll:

#25 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 24 luty 2019 - 19:58

Na pewno nie wolno tego lekceważyć. Ważne by uzupełniać elektrolity i nie doprowadzić do odwodnienia. Jeśli biegunka utrzymuje się dłużej niż 2 dni i nie widać poprawy koniecznie trzeba zgłosić się do lekarza a zwłaszcza dzieci bo szybko się odwadniają. U Nas w domu stosujemy active flora baby, przeznaczony jest dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.

#26 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 27 luty 2019 - 09:00

Active flora jak najbardziej, ale oprócz tego obowiązkowo suszone jagody i przegotowana, letnia woda u nas się sprawdza. 

#27 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 21:25

nawet mi nie mówcie, nie tak dawno temu rodzinnie złapalimy rotawirusa, to była masakra, od razu zaczęłam synkowi dawać i sama brać flostrum plus, węgiel i jakoś przeszło, szkoda że o tych sposobach siie niedawno dowiedziałam, bo we wcześniejszych latach duzo gorzej to rpzechodziłam

#28 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 20:20

Węgiel albo stoperan

#29 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 13:42

czy też takim maluszkom przy biegunce probiotyki dajecie?

#30 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:07

Nie wiem o jakiego maluszka pytasz ale flostrum baby można dawać już od narodzin, jest bezpieczny i ma tylko te najlepiej przebadane szczepy bakterii. Jak małe dziecko ma bigukę to na pewno trzeba je bacznie obserwować, musi dużo pić, jeśli biegunka się przedłuża trzeba pójść do lekarza.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych