Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dokąd podróżować w zimę, jeśli ktoś nie znosi zimy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 monique1

monique1
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 16:14

Nie znoszę zimy a na urlop w ciepłych krajach mnie nie stać. Mam urlop za 2 tygodnie i nie wiem, jak ten czas zagospodarować.

hrl kadry i płace

#2 BrązoweOczy

BrązoweOczy
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:14

Może jakiś kurort uzdrowiskowy ?

#3 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 27 październik 2015 - 22:19

Chorwacja, Egipt a może Grecja? biura podróży mają mnóstwo ofert, gdzie zima nie dochodzi ;)

#4 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 19:41

Patrząc na pogodę za oknem nabieram co raz większej ochoty na urlop w ciepłych krajach. Najlepiej teraz, zaraz, natychmiast...

#5 Katia85

Katia85
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 00:19

Cypr jest teraz vardzo tani, Grecja rownież. Wcale nie zapłacisz dużo wiecej niz za SPA w Polsce. Chyba, ze chcesz sobie zrobić mini - wypad, np. na wody termalne. O, albo sztuczna, tropikalna wyspa pod Berlinem - można zmieścić się w 100 - 300 zł :)

#6 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 11:03

A oferty last minut? Jak kupujesz z dnia na dzień to są maksymalne rabaty, może coś znajdziesz dla siebie? W Itace np. widziałam Cypr z 40% zniżką, Może coś sobie wyszukasz w ofertach?

#7 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 22:25

Może warto wybrać się do Tunezji piękny kraj można zobaczyć tam m.in pustynie Saharę :-) Jest piękna!

Załączone miniatury

• pustynia.jpg

#8 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 17:33

U nas zima a tam cudownie ciepło :D Aż chciałoby się jechać. Ja chce tam pojechać jakoś na skraju sierpnia/września. Co wtedy warto zobaczyć w Tunezji?

#9 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:35

W Tunezji oprócz pustyni masz piękne plaże,może idealnie na odpoczynek ... zresztą zobacz sama! Warto się tam wybrać!

#10 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:34

Mówisz, że warto? A co konkretnie w Tunezji polecasz? Bo pustynia i plaże, to trochę mało, jak na taki wyjazd za większą kasę. :)

#11 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 25 październik 2021 - 11:33

W Polsce do wygodnego hotelu spa. Ktory ma możliwość relaksujących zabiegów. Jak również ktory ma basen. U nas raczej nie wchodzą na razie w gre dalekie podróże zagraniczne. Tak wiec planujemy wybrać się w listopadzie albo grudniu do tego hotelu spa w Borach Tucholskich:

https://hanzapalac.p...znie_informacje

Tak na kilka dni w brzydka pogodę aby naładować baterie do pracy :)