Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zabawna biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 meggi

meggi
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 10:26

Dziewczyny a co myślicie o takiej biżuterii /link usunięty/ ? Nosiłybyście ją?

Dołączona grafika



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 10:34

Nosiłybyście ją?

nie, nie, nie. Niektóre (te delikatniejsze, mniejsze rozmiarowo - jak lizak na pierścionku) pasują do małych dziewczynek, ale jak dla mnie przesadzone.
Jakbym widziała kobietę z kapustą w uszach to bym chyba śmiechu nie powstrzymała :lol:

Chociaż wykonanie ładne - ale to kwestia posiadanie talentu plastycznego ;P
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#3 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 10:37

Dziewczyny a co myślicie o takiej biżuterii


jest fajna ale dla dziewczynki 10 -letniej, w szczególności słodkośc b wyglądają jak prawdziwe, ale nie wyobrażam sobie kupićdla mjego dziecka kolczyki - por lub innych warzyw, jeszcze owoce truskawki cz oś podobnego przejdą
<ojejkuu></span> <leze12></span>

Nosiłybyście ją?

nie nie jak wyżej ;-) ale kto co lubi

jedna z Pan w TVN nosi takie w kształcie warzyw (ta babka co prowadzi program na tvn style"wiem co jem") ale nie wiem czy zakłda tylko do programy żeby z tym ją identyfikowac czy to lubi

[ Dodano: 2011-06-15, 11:38 ]

Chociaż wykonanie ładne - ale to kwestia posiadanie talentu plastycznego ;P

to prawda ..aż chce się zjeść :-P
Dołączona grafika

#4 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 10:40

dla dziewczynki 10 -letniej


Otóż to :lol:

Wykonanie ładne, popatrzeć można, ale nie nałożyłabym takiej biżuterii :-P
Bez przesady <umieraam></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#5 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 11:11

nauczcie się wklejać zdjęcia.


niektóre są fajne i wyglądają pysznie!!!
myślę, że akurat na lato, na plaże mogłabym takie kolczyki (Niektóre) założyć

fajne :)

Załączone miniatury

  • max_c2f584782065b2b275beb3af5d1ead19.jpg


#6 malutka316

malutka316
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 11:34

To na pewno nie dla Mnie. Chociaż wyglądają apetycznie i ładnie.
Może dla kogoś kto chciałby pokazać że lubi słodkości..;P
`Ludzie wybierają to co przyjemniejsze dlatego piją kawę z mlekiem, wódkę z sokiem oraz kochają ciałem a nie duszą!`

#7 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 12:40

Torii1988, te kolczyki wyglądają genialnie! Na imprezkę w ciepły dzień jak znalazł :D Uwielbiam takie wymyślne,jak są jeszcze ładnie wykonane :)

#8 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 16:28

Torii akurat te drinki też mi się spodobały, śmieszne są :P I chyba jako jedyne- bo o ile wykonanie mi się podoba wszystkich kolczykow, to ja bym nie założyła, czułabym się śmiesznie.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#9 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 17:10

A mi się podobają takie kolczyki, wisiorki i pierścionki. Byle nie było przesadzone, że wszystko założy się w jednym czasie, bo to by było za słodkie :lol: :lol:

Ale

na lato, na plaże

pasowały by :P

Załączone miniatury

  • z7947330X.jpg
  • 1264875394.JPG

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#10 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 17:15

Olenka, niezłe pyszności :D

#11 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 19:05

z tych, które wrzuciłaś meggi żadne mi się nie podobają, jednak te które pokazała Tori są ładne. wszystko zależy od wykonania i oczywiście okazji, na jaką założyłoby się coś takiego. Co do pani z TVN-u też zauważyłam, że miała np. lody kiedy mówiła w dzień dobry TVN o lodach, więc myślę, że to tak dla sprawy i podkreślenia o czym mówi (jakby ktoś miał wątpliwości :-P ) Owoce nawet fajnie by wyglądały jako kolczyki, np. połówki pomarańczy, małe wisienki, ale warzywa to raczej nie pasują (czy ktoś chciałby nosić buraki w uszach? :lol: )
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych