Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Fajne miejsce na ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 niki0

niki0
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 październik 2013 - 21:01

Poszukuję fajnego miejsca na ślub, planujemy w sierpniu (zapewne terminy troszkę zweryfikują nasze plany), aczkolwiek chciałabym, zeby była przestrzeń, piękny krajobraz, i jakieś atrakcje dla najmłodszych, żeby goście z dziećmi mieli chwile wytchnienia.

Może mi ktoś coś polecić?

#2 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 16:26

Gdybyś napisała miejscowość to pewnie byłoby łatwiej coś polecić konkretnego. :)

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#3 niki0

niki0
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 22:04

Chodzi mi o okolice Krakowa głównie.

#4 Nadi

Nadi
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 22:10

Owszem, do głowy przychodzi mi Chochołowy Dwór, ale pozostaje jeszcze kwesta sali, duza mała? potrzebny duży parking, czy niekoniecznie? Jak z noclegiem, poszukujecie? Restauracja, o której wspomniałam posiada spory plac zabaw dla dzieci, duży ogród i co najważniejsze latem jest tak przepięknie.

#5 Inatka93

Inatka93
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 11 luty 2019 - 11:01

Hej, a skoro jesteśmy przy tym temacie, to czy może wiadomo wam, czy w Bubbles Bar Warszawa organizowane są przyjęcia weselne? Wiele dobrego słyszałam o ich potrawach, a do tego o tym, że mają Happy Hour na alkohole za 29 zł za osobę w nielimitowanej ilości. Chciałabym tam zorganizować małe przyjęcie. CO sądzicie?