Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kozaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#81 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 10 stycznia 2014 - 14:47

@Blondynka88

Tak są brązowe. Też wolę czarne, bo do wszystkiego pasują, ale niestety nie było czarnych z tego fasonu. A takich szukałam. Na szczęście zimową kurtkę też mam brązową :)


Każdy z nas urodził się ateistą


#82 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 10 stycznia 2014 - 16:02

@Riia  Bardzo fajne , zwykłe , bez udziwniej do spodni i sukienki :)

 


ak są brązowe. Też wolę czarne, b
He ja mam białe śniegowce to szał ciał :P

Love Love Love


#83 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 18 stycznia 2014 - 19:02

Dziś zakupione :-)

Na zdjęciu wyglądają na bardzo toporne, ale w rzeczywistości są zdecydowanie lżejsze.

Załączone miniatury

  • kozaki.jpg

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#84 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 18 stycznia 2014 - 19:04

@marcys

Świetne, naprawdę świetne. Takich szukałam właśnie. I kolor i fason rewelacyjny.


Każdy z nas urodził się ateistą


#85 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 18 stycznia 2014 - 19:20

@Riia, mi się bardzo podobają! I sama mam brązowe i fajnie wyglądają ;)

 

@marcys, Twóje też fajne chociaż może ja bym pominęła tą klamrę ;)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#86 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 18 stycznia 2014 - 21:51

@marcys spody mają fajne :) Jedynie na minus działają te paski. Gdyby się je dało odpiąć to by była rewelacja :)


nixqp2.png


#87 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 19 stycznia 2014 - 12:14

@marcys uważam tak jak @Blondynka88 , ale najważniejsze,że tobie sie podobają, niech się dobrze noszą :)



#88 zielona

zielona
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 30 stycznia 2014 - 11:56

Jeśli chodzi o kozaki to lubię proste rozwiązania. Mój najświeższy zakup to takie 7milowe buty - ... Dobrze się noszą i są wygodne. Teraz są wyprzedaże to można trafić coś fajnego w dobrej cenie :-)


Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 30 stycznia 2014 - 20:06
Wstawiaj zdjęcia zamiast linków. Reklama usunieta


#89 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 lutego 2014 - 09:27

chciałam cos kolorowego, a nie szary , braz czy czerń ;-) nie lubie jak buty maja jasne podeszwy, ale marudzic  nie bede ;-)

Załączone miniatury

  • butyyy.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#90 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 20:27

@magdaaaaa nie są złe, ale nie urzekają mnie. Mają za płaski obcas, ale kolor ciekawy, kiedyś też miałam kozaki w tm kolorze.

 

Od kilku lat mam taką metodę, że kupuję sobie przecenione kozaki na koniec sezonu. Oto mój najnowszy zakup.

Załączone miniatury

  • 103842.jpg

<ookk>


#91 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 20:50

kupilam plaskie bo w takich wygodnie w pracy , z wysyłka 36 zl  wiec grosze ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#92 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 21:28

@Roxi bardzo ciekawe, ciekawa jestem jak na nodze wygądają, kolorek super i materiał też :)



#93 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 21:38

@magdaaaaa mi się podobają, fajny szmaragdowy kolorek. Fason również ok <ookk>

@Roxi Twoje nie w moim stylu, pewnie dlatego, ze nie przepadam za takim obcasem :-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#94 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 21:51

@magdaaaaa

Super, bardzo w moim guście i kolor świetny.

 

@Roxi

Kolor jest rewelacyjny i w sumie sam fason też ładny. Na takie większe wyjście super :)


Każdy z nas urodził się ateistą


#95 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 10 lutego 2014 - 12:55

@magdaaaaa kozaczki zapewne bardzo wygodne,kolorek na plus :)

@Roxi ,świetne buty i obcasik w sam raz jak na mój gust :)



#96 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 lutego 2014 - 15:28

@magdaaaaa nie są złe, ale nie urzekają mnie. Mają za płaski obcas, ale kolor ciekawy, kiedyś też miałam kozaki w tm kolorze.

 

Od kilku lat mam taką metodę, że kupuję sobie przecenione kozaki na koniec sezonu. Oto mój najnowszy zakup.

super te twoje buciki w jakiejsc sieciowce je kupilas?



#97 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 10 lutego 2014 - 15:39

@krowka17 nie, kupiłam je w sklepie obuwniczym, do którego od lat chodzę po buty.


<ookk>


#98 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 listopada 2014 - 11:02

@AgnieszkaT :-)

Załączone miniatury

  • 0but.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#99 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 03 listopada 2014 - 11:06

@magdaaaaa bardzo fajne są :) Kolorek i fason mi się bardzo podoba ;)

 

Ja sobie kupiłam niedawno takie przejściowe też właśnie w takim kolorku :)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#100 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 03 listopada 2014 - 11:17

@magdaaaaa, fajne. A mają w środku coś ciepłego??






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych