Tak są brązowe. Też wolę czarne, bo do wszystkiego pasują, ale niestety nie było czarnych z tego fasonu. A takich szukałam. Na szczęście zimową kurtkę też mam brązową ![]()
Kozaki
#81
Napisano 10 stycznia 2014 - 14:47
Każdy z nas urodził się ateistą
#87
Napisano 19 stycznia 2014 - 12:14
@marcys uważam tak jak @Blondynka88 , ale najważniejsze,że tobie sie podobają, niech się dobrze noszą ![]()
#88
Napisano 30 stycznia 2014 - 11:56
Jeśli chodzi o kozaki to lubię proste rozwiązania. Mój najświeższy zakup to takie 7milowe buty - ... Dobrze się noszą i są wygodne. Teraz są wyprzedaże to można trafić coś fajnego w dobrej cenie ![]()
Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 30 stycznia 2014 - 20:06
Wstawiaj zdjęcia zamiast linków. Reklama usunieta
#91
Napisano 09 lutego 2014 - 20:50
kupilam plaskie bo w takich wygodnie w pracy , z wysyłka 36 zl wiec grosze ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#96
Napisano 10 lutego 2014 - 15:28
@magdaaaaa nie są złe, ale nie urzekają mnie. Mają za płaski obcas, ale kolor ciekawy, kiedyś też miałam kozaki w tm kolorze.
Od kilku lat mam taką metodę, że kupuję sobie przecenione kozaki na koniec sezonu. Oto mój najnowszy zakup.
super te twoje buciki w jakiejsc sieciowce je kupilas?
#98
Napisano 03 listopada 2014 - 11:02
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















