Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chrypka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alicia

Alicia
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 12:04

Taki zimowy temat :))
Od dwóch dni mam potężną chrypkę, brzmię jak menel i ciężko mi mówić. Macie może jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się tej uciążliwej dolegliwości?
Od razu mówię, że gardło mnie nie boli, kaszlu nie mam, ale mówić ciężko ;D
Do lekarza nie chodzę z przeziębieniami, bo i tak przepisuje mi zawsze to, co już sama biorę.

#2 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 20:14

Mi zawsze pomaga mleko z masłem. Mleko zagotować i dodać na szklankę łyżkę masła. I takie ciepłe wypić mieszając. W smaku nie jest to dobre, ale ten tłuszcz okleja się na gardle i rozgrzewa przez co zmniejsza chrypę. Jak nie dasz rady wypić tak to można dodać miód.

Każdy z nas urodził się ateistą

#3 Alicia

Alicia
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 20:57

Ahh, ja już po samym mleku mam mdłości, ale wypróbuję, bo ciężko nie mieć głosu ;P
dzięki :)

#4 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 styczeń 2013 - 22:06

A może kogel mogel z odrobiną czegoś rozhrzewającego?
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#5 aita

aita
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 19:48

Babeczki polećcie coś na chrypkę, mój facet w kółko chrząka a mnie to doprowadza do szału, kazdą rozmowę przez telefon zaczyna dziwnym pochrzakiwaniem, ratunku

#6 Silvia

Silvia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 16:03

Może jakieś tabletki nawilżające gardło? Ja miałam problem z suchym powietrzem w pokoju i codziennie rano budziłam się z chrypką. Teraz ssam sobie te tabletki i jest w porządku. 

Użytkownik Silvia edytował ten post 06 marzec 2018 - 16:03

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych