Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

FanFicki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yuri

Yuri
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 09 październik 2012 - 20:11

Tytuł: Opowiadanie o Yuri i Chrisie
Gatunek: Dramat z elementami komedii, horroru i romansu
Klasyfikacja wiekowa: +12

Cześć wszystkim. Chciałam zamieścić tu swoją powieść. Jest już na jednym forum, ale postanowiłam zaznać opinii innej, niż fani serialu Kobra - Oddział Specjalny, na którym oparte jest moje opowiadanie. Nieznane frazy będę tłumaczyła na końcu rozdziału. Pierwowzór jest stronie /link usuniety/, ale proszę o nie wchodzenie;P, gdyż na tym forum wstawiam już poprawioną wersję..

Może nie będę dużo bredziła, tylko zabiorę się za prolog. Mam nadzieję, że wam się spodoba moja historia. Na pewno znajdzie się coś dla Panów, wiele samochodów i mechaniki ;-) Liczę na szczere komentarze, krytyka mile widziana, ale proszę ograniczać brzydkie słowa ;-) Ale od razu mówię, że jest w tej historii moja wymyślona postać i nie wszystkim może przypaść do gustu. Postacie będą dodawane po kolei...

Istnieje możliwość podsyłania swoich pomysłów na PW i ewentualnego przeczytania ich w dalszych rozdziałach. Możecie również zaproponować jakąś piosenkę, a nóż zostanie dodana do rozdziału. Oczywiście wszystko z dedykacją.

Prolog

Nazywam się Stefani Wasilewska, w innym otoczeniu znają mnie, jako Yuri. Mam 19 lat, metr sześćdziesiąt trzy centymetry wzrostu, blond włosy do pasa i jadeitowe* oczy.
Znam biegle niemiecki i angielski, jednak w szkole z niemieckiego ledwo tróje wyciągam. Nauczycielka jest tak wredna, że zmiesza z błotem najlepszego ucznia, byle tylko jej było na wierzchu.
W wolnym czasie trenuję free runing**, sama lub z kolegami albo spędzam cały dzień w moim małym azylu. Mowa tutaj o wygłuszonym pokoju, w którym trzymam instrumenty. Gram na gitarze elektrycznej, mam dwie takie i jedną klasyczną, a blisko okna stoi pianino. W kącie, na biurku jest również komputer, a obok niego wysoki serwer. Co na nim jest, na razie się tego nie dowiecie...
Kiedyś z kolegami wychodziliśmy na miasto, by trenować Parkour***. Niestety teraz nie mamy czasu, ponieważ większość z naszej grupy pracuje dorywczo po szkole albo się czy, więc bawimy się w to tylko w szkole na lekcjach w-fu, rozkładamy materace, wyciągamy kozła ze składziku z trampoliną i zajmujemy całą salę na dwie godziny, gdy mamy lekcje, bądź gdy nie mamy, a sala jest wolna. Chodziłam nawet na karate przez dwa lata, ale szybko mi się znudziło, więc zrezygnowałam.
Teraz, tymczasowo reprezentuję naszą drużynę szkolną, w siatkówce. W wakacje pracuje. Ferie zimowe zawsze spędzam u jednych dziadków w Bielsku-Białej albo u drugich w Zakopanym. Całe dni przesiadujemy z dziadkiem, czy tamtejszymi znajomymi na stoku i śmigamy na nartach.
Jestem też wielką fanką samochodów, uwielbiam je, wręcz ubóstwiam. To, jak wyglądają i jak pracują, nawet ich zapach.. opary benzyny, smary, tapicerki... Weźmy takie Ferrari 288 GTO z silnikiem V8 i podwójnym turbo. Co za muzyka...

Pochodzę z Polic, to niewielka miejscowość licząca sobie ponad 40 tysięcy mieszkańców, 15 km od Szczecina. Mieszkam w pięciorodzinnym budynku naprzeciwko Ochotniczej Straży Pożarnej, na parterze pod jedynką. Mieszkam sama na osiemdziesięciu metrach.
Dlaczego, to już kiedy indziej opowiem...

* jadeit - kamień szlachetny - kolor oczu Stefani
Dołączona grafika

** Freerun - sport ekstremalny, który polega na wykonywaniu efektownych i trudnych tricków w czasie pokonywania przeszkód na trasie biegu. Za prekursora freerunningu uważa się Sébastiena Foucana, który odłączył freerun od parkour.

*** Le Parkour - pochodząca z Francji forma aktywności fizycznej. Za twórcę parkour uznaje się Davida Belle'a.

Myślę, że błędów nie ma i w jakimś stopniu prolog się podobał. Ciekawskich zapraszam za niedługo na 1 rozdział. Wszystkie pytania proszę pisać na PW.

Pozdrawiam,
Yuri.

[ Dodano: 2012-10-10, 15:10 ]
Czy mogę prosić Admina, bądź kogoś z uprawnieniami o usunięcie TEGO tematu?

Z góry dziękuję.
Jeszcze nie wiem, co tu będzie, ale coś wymyślę.. ;)

#2 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 10 październik 2012 - 14:59

Czy mogę prosić Admina, bądź kogoś z uprawnieniami o usunięcie TEGO tematu?

podbijam.
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#3 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 10 październik 2012 - 17:46

Nie usuwamy postów/tematów na życzenie.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych