Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Yasmin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gusia*22

gusia*22
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 20:35

Dziewczyny brałyście kiedyś tabletki antykoncepcyjne Yasmin? Ja wybrałam dwa opakowania,ale żle się czułam,ciągle męczył mnie kaszel i kuło mnie coś z lewej strony przy sercu,najbardziej jak kaszlałam.Robiłam badania i wszystko było wporządku.Dopiero po odstawieniu tabletek te dolegliwości mineły.

#2 Mya

Mya
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 10:30

Ja biorę Yasmin dosyć drogię 40 zł ale one maja niby mało hormonu ale się nie znam.Niby nie zatrzymują wode i się nie tyje, no i co zaobserowałam to biust mi urósł teraz mam mieseczke D mam nadzieje że tak zostanie :)A popęd na igraszki jest taki sam

#3 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 11:47

Ja biorę Yasmin dosyć drogię 40 zł ale one maja niby mało hormonu ale się nie znam.Niby nie zatrzymują wode i się nie tyje, no i co zaobserowałam to biust mi urósł teraz mam mieseczke D mam nadzieje że tak zostanie :)A popęd na igraszki jest taki sam


Tezs bralam yasminelle z tym ze ze wzgledu na problemy hormonalne i powiem tak. Jestem straszna chudzina i jak zaczelam brac to ciuteczke mi przybylo ale to bardzo pozytywnie. na wadze tylko 2 kilo. NIe zrobilam sie tlusta tylko no... spodnie juz na mnie niie wisialy jak na wieszaku i tak jak u ciebie tez musialam zmienic miseczke ale z B na C. Ale szczerze to wrocilam znowu do bycia chudzizna jak dawniej i dalej nie moge dobic do 50 kg. Takze nie uwazam zeby po hormonach sie tylo jak cos to lekko i nieznaczaco no chyba ze ktos ma tendencje. Teraz po prawie roku lekarz powiedzial ze moge juz odstawic jesli nie potrzebuje antykoncepcji wiec tak zrobie. Jutro juz nie biore tabletki no i zobaczymy co bedzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych