Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ciemny pokój

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 malutka04

malutka04
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 09:52

Witam mam bardzo ciemny pokój i nie mam w nim okna a mam drzwi. a pokój moj jest bardzo wysoki ponad 3m wysokości. chciałabym aby ktoś mi doradził jaki żyrandol i może tez b yc kinkiet na sciane jedna ale które bardzo dużo światła dają. i jeszcze może mi ktoś doradzi jaką farbe na ściany dać aby nie było jeszcze ciemniej.

#2 Kasia777

Kasia777
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 10:45

Jeśli posiadasz ciemny pokój , to podstawą jest użycie jasnej farby, która rozświetli wnętrze. Jeśli chodzi i samą aranżację , to polecam zajrzeć na stronę firmy , znajdziesz tam mnóstwo ciekawych i praktycznych rozwiązań.

#3 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 12:47

Skoro nie ma okna to sprawa nie taka łatwa. Wieczorem ok, bo mozna zamontowac oswietlenia boczne i gorne.

Najlepiej sciany jasne - kolor to nie wiem jaki lubisz ;) moga byc żółcie, beże, pomarancze, jasne zielenie, itd
albo w chlodne kolory - jesli lubisz. Np. lila.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4 Gaga1

Gaga1
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 11:36

Na pewno kolor zółty pomorze Ci rozświetlić wnętrze, sama mam bardzo ciemny pokój, zastosowałam kolor żółty połączony z pomarańcz a, kolory te idealnie współgrają z sobą!

#5 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 12:53

Na pewno kolor zółty pomorze Ci rozświetlić wnętrze,

też tak myślę. rozświetli troszkę pokój i nie będzie się wydawał przytłumiony
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 malutka04

malutka04
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 11:25

aha ok a jaka aranżacja moze pasowac do jasnego koloru zielonego?

#7 Gaga1

Gaga1
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 10:57

Jeśli lubisz oryginalny to możesz do jasnej zieleni użyć ostry róż:) Poszukaj w internecie takich duetów, jeśli chodzi o mnie, to uważam, że wygląda to świetnie!

#8 malutka04

malutka04
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 11 październik 2011 - 17:59

witam mam problem. Mam wysoki pokój na 3,32m i ciemny moze mi ktos doradzi jaki moge kupic żyrandol aby dawalo mi duzo swiatla. taki mi sie własnie podoba jak na zdjeciu pod opidem ale nie wiem czy bedzie dawal wystarczajaco duzo swiatla. BArdzo mi sie podobaja takie żyrandole jak na obrazku nizej albo cos w podobie zeby bylo na kilka żarówek i zeby mozna bylo regulowac gdzie ma światło świecic.

Załączone miniatury

• BP.JPG

#9 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 495 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 11:18

na pewno biały sufit o warto trochę ściany przy suficie na biało -obniża sie potycznie i fajnie wygląda;)

Jasne, słoneczne i ciepłe kolory -odcienie miodu, soczystej zieleni -unikaj niebieskiego.

Lampka niezła.
"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#10 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 11:24

BArdzo mi sie podobaja takie żyrandole jak na obrazku nizej albo cos w podobie zeby bylo na kilka żarówek i zeby mozna bylo regulowac gdzie ma światło świecic.

mysle ze dobry wybor. Albo jakas zwykła a boczne oswietlenie. I koniecznie jasne sciany.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#11 malutka04

malutka04
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 00:36

Witam mam taki problem. opisze go poniżej.
Mam ciemny pokój bo gmina nie chce sie zgodzic na wybicie okna poniewaz budynek jest zabytkowy a tez w nim wentylacji nie mam a wprawiłam sobie drzwi jak to każdy by chcial miec troche prywatnosci. Może ktoś doradzi co mo żna zoribc zeby troche powietrze a w nim lepszego było i świeżego. Kupiłam sobie jonizator ale nic za bardzo nie daje. A cvhciala bym miec chociaz troche swieze powietrze bo rbi sie tam czesto gorąco. Dzieki za odpowiedz:)

[ Komentarz dodany przez: elizabeth: 2012-03-19, 08:14 ]
scaliłam do istniejącego już tematu

#12 Trafka

Trafka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 09:39

Żyrandol w wysokim pomieszczeniu to moim zdaniem średni wybór. No chyba, że coś dużego, jak to:
3bef4f99d94a818353b6e52a9bd752d1.jpg

Ja jednak raczej zdecydowałabym się na kinkiety w ścianach, na nieco niższej wysokości, tak tuż nad głowami wchodzących, czyli na jakichś dwóch metrach. Możesz sobie znaleźć wiele pomysłów na to, jakie moga one być, bo to już zależy od stylu twojego mieszkania i tego przedpokoju szczególnie.

#13 amanda_lezak

amanda_lezak
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 12:45

skoro masz wysoki sufit to warto zainwestować w taki podwieszany stelaż z LEDami RGB. Sama będziesz decydowała na jaki kolor zrobić sobie oświetlenie. Oczywiście jest tam też światło żółte i białe - fajnie się sprawdza takie rozwiązanie. A ściany faktycznie trzeba pomalować na jakiś ciepły kolor.

#14 Kobejto_100

Kobejto_100
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 15:01

Kup białą ewentualnie beżową farbę i duże lustro.

#15 marcowapani

marcowapani
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 27 luty 2019 - 14:12

Kup białą ewentualnie beżową farbę i duże lustro.

Dobry pomysł. Lustro powiększy pomieszczenie a użycie tych kolorów rozjaśni.