Nowa moda - malowani chłopcy
#21
Napisano 20 stycznia 2011 - 21:38
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#24
Napisano 21 stycznia 2011 - 17:11
wreszcie wiem kogo naśladują paniusie z nk i fb
Hem hem... Nie tylko mamy takie "solarowe" panienki, a także piczony
Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link. Uwaga, niektóre fotki są bardzo niefajne....
[ Dodano: 2011-01-21, 17:13 ]
ale oni myślą, ze super wyglądają... gdzie oni mają oczy?
Oj nie wiem, nie wiem....Jak na mnie to już nawet nie jest żałosne, ale po prostu przykre.
#25
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:09
#26
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:15
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#27
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:18
#28
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:20
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#29
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:37
cos sugerujesz?Najwyraźniej obracam się w innym towarzystwie
Ja tez oczywiscie w takim nie, ale tyle sie tego widzi na necie
#30
Napisano 22 stycznia 2011 - 22:40
Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link
Polecam Panią tak zrobić
#31
Napisano 24 stycznia 2011 - 19:17
Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link
Polecam Panią tak zrobić![]()
Ubaw po pachy miałam wczoraj oglądając te "sŁita$ne f0teCk!"
![]()
Hehehe przede wszystkim polecam kliknąć na dole na "Smakowity Suchar". Możecie zobaczyć jak wygląda staruszka a silikonami bleee
#32
Napisano 26 stycznia 2011 - 17:46
był tak wypacykowany że stwierdziłam że musi fortunę wydawać na kosmetyki
#34
Napisano 30 stycznia 2011 - 08:46
I do nas już taka moda zaczyna docierać
do mnie do sklepu przychodzi dziewczyna spalona od solarium prawie na czarno, na twarzy kilo pomarańczowego pudru, szpony jak u baby jagi, niebotycznie wysokie obcasy plus mini i do tego długie (żółte) blond włosy
a i słodki jork pod pachą
ilekroć ją widzę to mi jakoś tak buzia sama się otwiera
niom, u mnie też taka jest. Tyle że ma dlugie czarne włosy, oczyska wymalowane czarna kreda, solara, pazury długie ....
Każdy sie na nią patrzy a ona pewnie myśli " podobam sie "
#35
Napisano 05 czerwca 2011 - 18:52
#36
Napisano 21 lipca 2011 - 11:10
ale ci kolesie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
💸 Nowa promocja Millennium 360° – nawet 900 zł za otwarcie konta (od 1.04.2026) |
|
|
|
Posadzka betonowa |
|
|
|
Nowa kołdra |
|
|
|
Moda 2013 |
|
|
|
Malowanie kg |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















