Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nowa moda - malowani chłopcy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 21:38

Cenionka ja myślę, że para takich dziwaków musi mieć conajmniej dwie łazienki w domu, bo wojny tam napewno się toczą, kto pierwszy ma nałożyć żelik :lol:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#22 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 22:56

89kasienka89, padałam jak to przeczytałam <omg23></span>

Co ta moda robi z ludzi, one są pomarańczowe nie chce wiedzieć jak ich skóra na tym cierpi

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#23 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 11:01

Wygladaja okropnie :shock: Zero meskosci :shock:
Poza tym idiotycznie czulabym sie przy takim lalusiowatym facecie :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 17:11

wreszcie wiem kogo naśladują paniusie z nk i fb <umieraam></span>


Hem hem... Nie tylko mamy takie "solarowe" panienki, a także piczony :P W sumie nie wiem co gorsze.

Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link. Uwaga, niektóre fotki są bardzo niefajne....
<umieraam></span>

[ Dodano: 2011-01-21, 17:13 ]

ale oni myślą, ze super wyglądają... gdzie oni mają oczy? :roll:


Oj nie wiem, nie wiem....Jak na mnie to już nawet nie jest żałosne, ale po prostu przykre.
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#25 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:09

Poprawa humoru murowana :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#26 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:15

I do nas już taka moda zaczyna docierać <jezorowaty></span> do mnie do sklepu przychodzi dziewczyna spalona od solarium prawie na czarno, na twarzy kilo pomarańczowego pudru, szpony jak u baby jagi, niebotycznie wysokie obcasy plus mini i do tego długie (żółte) blond włosy :lol: a i słodki jork pod pachą :-P ilekroć ją widzę to mi jakoś tak buzia sama się otwiera <lol></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#27 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:18

tigraa84, obawiam sie, ze za pozno zaczelas interesowac sie tematem :mrgreen: takie wynalazki byly, sa i raczej nic nie wskazuje na to, zeby miala plaga wyginac :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#28 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:20

Najwyraźniej obracam się w innym towarzystwie <hepi1></span> bo ja takich wybryków natury nie miałam okazji oglądać :lol: i dlatego ta pani robi na mnie takie wrażenie za każdym razem jak się pojawia 8-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#29 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:37

Najwyraźniej obracam się w innym towarzystwie

cos sugerujesz? <jezorowaty></span>

Ja tez oczywiscie w takim nie, ale tyle sie tego widzi na necie :) I niektore dziewczyny z tego filmiku sa ok. tylko co z tego gdy przesadzaja, a to dziala na niekorzysc ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#30 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 22:40

Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link


Polecam Panią tak zrobić :mrgreen: :mrgreen: Ubaw po pachy miałam wczoraj oglądając te "sŁita$ne f0teCk!" :lol: :lol:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#31 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 24 stycznia 2011 - 19:17

Wklepcie w google "piczon" i kliknijcie na pierwszy link


Polecam Panią tak zrobić :mrgreen: :mrgreen: Ubaw po pachy miałam wczoraj oglądając te "sŁita$ne f0teCk!" :lol: :lol:


Hehehe przede wszystkim polecam kliknąć na dole na "Smakowity Suchar". Możecie zobaczyć jak wygląda staruszka a silikonami bleee
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#32 Hania

Hania
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 26 stycznia 2011 - 17:46

a ja chyba ostatnio takiego widziałam ;] widok i śmiech niezapominany bo akurat z koleżanką szłam ;0
był tak wypacykowany że stwierdziłam że musi fortunę wydawać na kosmetyki :-P

#33 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 26 stycznia 2011 - 22:29

"Smakowity Suchar"

Bleee... ale ona mnie obrzydziła. Nie wyobrażam sobie tego jak można doprowadzić się do takiego stanu. Przejrzałam jeszcze kilka zdjęć tych dziewczyn i nie wiem czy płakać czy śmiać się

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#34 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 08:46

I do nas już taka moda zaczyna docierać <jezorowaty></span> do mnie do sklepu przychodzi dziewczyna spalona od solarium prawie na czarno, na twarzy kilo pomarańczowego pudru, szpony jak u baby jagi, niebotycznie wysokie obcasy plus mini i do tego długie (żółte) blond włosy :lol: a i słodki jork pod pachą :-P ilekroć ją widzę to mi jakoś tak buzia sama się otwiera <lol></span>



niom, u mnie też taka jest. Tyle że ma dlugie czarne włosy, oczyska wymalowane czarna kreda, solara, pazury długie ....;/ pewnie uważa że jest sexi <umieraam></span>
Każdy sie na nią patrzy a ona pewnie myśli " podobam sie " :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#35 bikini

bikini
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 18:52

Moim zdaniem to smutne. Lubie kobiety zadbane, uwazam, ze te, ktorym uroda poskapila, powinny sie malowac. Ale to, co na tym piczonie to dramat. Panowie z dziubkami tez sa straszni- lecz , jak widac kazda potwora znajdzie swego amatora ;)

#36 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 11:10

tak takich wypieczony dziewcząt z różowymi dzióbkami coraz więcej,
ale ci kolesie :shock: <leze12></span>

#37 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 06:57

"Smakowity Suchar"

Bleee... ale ona mnie obrzydziła.

ja wolę nawet na to nie patrzeć bo wyobrażam to sobie
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych