Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nowa moda - malowani chłopcy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewelina344

ewelina344
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 23:16

Oni nazywają siebie Wiggerami albo Guido. Najliczniej występują w Nowym Jorku i okolicach.
-Bardzo często są potomkami włoskich emigrantów. Czują się macho.
-Czują się mafiozami.
-Są przypakowani, noszą obcisłe koszulki z dużym dekoltem.
-Włosy stawiają sobie żelem na sterczącego jeża.
-Jakby tego było mało, ostatnio zaczęli używać samoopalaczy i szminek...
Chłopaki! Przecież przy was nawet Andrzej Lepper wypadał blado!


Dołączona grafika


Dołączona grafika


źródło: joemonster.org

Zal...czy oni siebie nie widzą :shock:
na zdjęciach robią "dzióbki" haha
<omg23></span>
Guido zaatakowali już Europę! ciekawe czy do nas ta "moda" dojdzie.

co sądzicie?? podobają się wam ;-)

EDIT by nie(d)oceniona: niedziałające linki do zdjęć usunięto. Staraj się wrzucać zdjęcia z dysku, wtedy jest większa pewność, że zdjęcia będą widoczne tak, jak należy ;-)
Dołączona grafika
Bo ja mam to coś, co oni kochają… A one nienawidzą.. :D
Dołączona grafika

#2 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 10:13

Ja mam nadzieję, że do nas ta "moda" nie dotrze, bo Ci ktosie nawet jak faceci nie wyglądają :-P Jak jakieś karykatury :lol:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#3 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 14:57

Oby to do nas nie trafiło. Prawie z krzesła spadłam jak to zobaczyłam, oni są straszni i pomarańczowi!!!
Nie wyobrażam sobie tego by mój T tak miał wyglądać.
Ale za to u mnie w mieście spotkałam się z "przystojniakami" malowanymi, wiecie trochę pudru i te sprawy. I mówię temu wielkie NIE

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 15:03

Ci panowie wcale nie przypominają mi mężczyzn.Śmieszny widok dla mnie.

#5 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 15:27

Mnie to w sumie nie szokuje, bo ludzie różnymi sposobami próbują zwrócić na siebie uwagę, a faceci chodzący na solarium, mający kilogramy żelu na włosach, ubierający się dziwacznie i zachowujący jeszcze ciekawiej byli od zawsze :lol: Wystarczy tylko zebrać się w grupę, wymyślić nazwę i już zaczynają o tym pisać :lol:

Czują się mafiozami

oj nie chciałabym, żeby napotkali na grypę nietolerancyjnych polskich mężczyzn, którzy lubią się bić <hepi1></span>

Ale skoro są kobiety, które przypominają skwarki jak ci faceci to myślę, że fanki tych 'mężczyzn' by się znalazły ;-) co kto lubi :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#6 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 16:45

:shock: :shock: :shock: :shock:
oni chca tylko zwrocic na siebie uwage czy chcieliby podobac sie jeszcze dziewczynom :?: :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#7 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 19:41

ewelina344, a druga foto to nie fotoszop ? bo nie wyglada to ...naturalnie.

że fanki tych 'mężczyzn' by się znalazły

myslisz???
ranyy...toż to nie facet.ble
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#8 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 20:23

bo nie wyglada to ...naturalnie.

jakby to naturalnie wyglądało, to bym o ps podejrzewała <umieraam></span>

wszystko przyjęłabym na klatę, z pełną powagą i opanowaniem... ale tego 'dziubka" nieeee... nie mogę <biglol></span> <teletubisie></span> <umieraam></span> <leze12></span> <haha22></span>

<lol></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#9 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 21:18

wszystko przyjęłabym na klatę, z pełną powagą i opanowaniem... ale tego 'dziubka" nieeee... nie mogę <biglol></span> <teletubisie></span> <umieraam></span> <leze12></span> <haha22></span>


Noo dziubek zdcydowanie odrzuca... <umieraam></span>
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#10 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 07:14

Sajuri napisał/a:
bo nie wyglada to ...naturalnie.
jakby to naturalnie wyglądało, to bym o ps podejrzewała

:lol: nie no ...nie wierze że faceci robia to swiadomie...a kysz
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#11 Amelia21

Amelia21
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 14:06

haha, masakra co się na tym świecie dzieje... Nie wydaje mi się, żeby w Polsce się to przyjęło... Ale możemy się spodziewać, że w niedługim czasie zobaczymy kilku takich "modeli" również i w naszym kraju...

#12 ewelina344

ewelina344
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 14:12



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Bo ja mam to coś, co oni kochają… A one nienawidzą.. :D
Dołączona grafika

#13 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 14:56

Tak mnie naszło.... Związek z takim guido to prawdziwy sprawdzian dla dziewczyn, które deklarują, że najważniejsze jest wnętrze :mrgreen:
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#14 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 15:23

sprawdzian dla dziewczyn, które deklarują, że najważniejsze jest wnętrze

bo jest ;) tylko że ten ktos musi sie nam też podobac:) tu szanse sa... małe :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#15 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 17:39

Matko kochana, co za bezmózgie pasztety :shock: Bałabym się takich nawet moją osmarkaną chusteczką dotknąć :lol:

#16 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 18:53

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

Ohyda <rzygi></span>

Lubię oryginalność, ale to jest śmieszne.

to prawdziwy sprawdzian dla dziewczyn, które deklarują, że najważniejsze jest wnętrze :mrgreen:


Ale oni fizycznie nie są ładni. Są wręcz odpychający.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#17 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 17:28

:shock: Bałabym się takich nawet moją osmarkaną chusteczką dotknąć :lol:


Elodi padłam kiedy to przeczytałam <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

Hmmm...są guidos i są guidette, zatem (jak to rzecze moja mama) "każda potwora znajdzie swojego adoratora" :P

Wklejam filmik z "drugimi połówkami" guidos. Czyli jednak jakieś dziewczyny na nich polecą :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=3jEo2-2Ir44&feature=related
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#18 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 17:40

Mikula,ale solary :shock: .Aż strach pomyśleć jak szybko im sie będzie starzeć skóra.

#19 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 18:33

wreszcie wiem kogo naśladują paniusie z nk i fb <umieraam></span> ciekawe, kto więcej czasu przebywa w łazience i ile czasu zajmuje im wybranie się gdziekolwiek <H></span>


<biglol></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#20 ewelina344

ewelina344
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 19:49

Mikula,
dziewczyny jeszcze jakoś wyglądają w porównaniu do facetów, no może trochę przesada z opalenizną ;-)

ale oni myślą, ze super wyglądają... gdzie oni mają oczy? :roll:
Dołączona grafika
Bo ja mam to coś, co oni kochają… A one nienawidzą.. :D
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych