-Bardzo często są potomkami włoskich emigrantów. Czują się macho.
-Czują się mafiozami.
-Są przypakowani, noszą obcisłe koszulki z dużym dekoltem.
-Włosy stawiają sobie żelem na sterczącego jeża.
-Jakby tego było mało, ostatnio zaczęli używać samoopalaczy i szminek...
Chłopaki! Przecież przy was nawet Andrzej Lepper wypadał blado!


źródło: joemonster.org
Zal...czy oni siebie nie widzą
na zdjęciach robią "dzióbki" haha
Guido zaatakowali już Europę! ciekawe czy do nas ta "moda" dojdzie.
co sądzicie?? podobają się wam
EDIT by nie(d)oceniona: niedziałające linki do zdjęć usunięto. Staraj się wrzucać zdjęcia z dysku, wtedy jest większa pewność, że zdjęcia będą widoczne tak, jak należy



















