Johnny Depp
#1
Napisano 17 października 2010 - 16:08
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#2
Napisano 17 października 2010 - 16:10
Totalnie nie moj typ ! I serio... ? Nie rozumiem jak tyle kobiet wzdycha do niego?
To jakiś niepojęty fenomen, zaraz za Parkinsonem
Fuj, bleh ...
Taaaak! Jestem tą jedna z niewielu, która nie widzi nic zachwycającego w jego urodzie.
#3
Napisano 17 października 2010 - 16:32
Depp to bardzo dobry aktor.W piratach z Karaibów grał rewelacyjnie

Bo ja mam to coś, co oni kochają… A one nienawidzą..
#4
Napisano 17 października 2010 - 18:21
Bossski jest
#5
Napisano 17 października 2010 - 18:39
#6
Napisano 17 października 2010 - 19:26
jeden ze zdolniejszych aktorów, odnajdujący się w prawie każdej roli.
Oj... tak zgadzam się z tym, jest bardzo zdolny
Jeśli chodzi o wygląd, to ma coś w sobie pociągającego, coś co powoduje że chce się na niego patrzeć, choć to nie mój typ faceta
W piratach z Karaibów grał rewelacyjnie
"Charlie i fabryka czekolady" tam też pokazał klasę
#7
Napisano 17 października 2010 - 19:28
i to słowo opisuje go najtrafniejBossski jest
Przystojny, męski, utalentowany, a te jego oczy
Uwielbiam oglądać filmy z jego udziałem i często do nich wracam bo nie ma możliwości, żeby się znudziły:mrgreen:
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#8
Napisano 18 października 2010 - 07:44
#9
Napisano 18 października 2010 - 13:11
Kochany urwis. Lubie go filmie Czekolada
Wogole lubie facetów z długimi włosami
podoba mi sie na foto 4 i 5
#10
Napisano 18 października 2010 - 19:33
#11
Napisano 24 października 2010 - 10:45
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#13
Napisano 16 lutego 2011 - 20:47
#16
Napisano 17 lutego 2011 - 07:53
ja tez.. tu jakoś tak pedalsko wypięknionyNie takiego Johnny'ego kocham
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#17
Napisano 17 lutego 2011 - 09:29
Na zdjęciach wrzuconych przez Sajuri wygląda okropnie i pedalsko po prostu - fuuu!tu jakoś tak pedalsko wypiękniony
Ogólnie facet ma coś w sobie, ale nie jest jak dl mnie ideałem - ma to coś, ale jego uroda nie powala mnie
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#18
Napisano 17 lutego 2011 - 10:17
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#20
Napisano 17 lutego 2011 - 10:38
Chodziło o zdjęcia, a nie, że przez Ciebie
Ale te lepsze
Na 1 jest taki tajemniczy, a 3 podoba mi sie najbardziej - facet z gitarką to jest coś
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Afera wokół Johnnego Deppa |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















