Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Johnny Depp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 października 2010 - 16:08

Najwspanialszy facet na świecie i jeden ze zdolniejszych aktorów, odnajdujący się w prawie każdej roli. Zawsze wygląda absolutnie wspaniale. Patrzę i wzdycham :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <zakochany></span> <zakochany></span>

Załączone miniatury

  • johnny-depp-3.jpg
  • JohnnyDepp09.jpg
  • johnny_depp_40.jpg
  • johnny_depp_34.jpg
  • johnny_depp_-_a_great_actor.jpg
  • johnny-depp.jpg

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#2 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 października 2010 - 16:10

Ohhh i ahhhh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Totalnie nie moj typ ! I serio... ? Nie rozumiem jak tyle kobiet wzdycha do niego?
To jakiś niepojęty fenomen, zaraz za Parkinsonem :lol:

Fuj, bleh ...


Taaaak! Jestem tą jedna z niewielu, która nie widzi nic zachwycającego w jego urodzie.

<jezorek11></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#3 ewelina344

ewelina344
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 17 października 2010 - 16:32

szczerzę nie jest aż tak powalająco przystojny.. ale Ma to "coś" w sobie co przyciąga kobiety. kocham filmy w których gra.. W każdej roli gra inaczej,zupełnie inaczej.Każda stworzona przez niego kreacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna :lol:
Depp to bardzo dobry aktor.W piratach z Karaibów grał rewelacyjnie ;-) i był taki śmieszny <umieraam></span> Po prostu aktor pierwszej klasy:)mam wielki szacunek dla niego ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Bo ja mam to coś, co oni kochają… A one nienawidzą.. :D
Dołączona grafika

#4 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 17 października 2010 - 18:21

LadyNefretete, cóż... Podobny gust mamy :-P

Bossski jest :mrgreen: Przystojny i ma to coś w oku ;-) Nie wspominając już, że większość jego ról to prawdziwe perełki- szczególnie jeśli łączy się to z Timem Burtonem- choć w tych kreacjach jest charakterystyczny, a nie przystojny ;-)

#5 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 17 października 2010 - 18:39

Dziwię się w ogóle, że nikt wcześniej nie założył jeszcze tego tematu. Uwielbiam Johnny'ego <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> Jest tak przystojny i ma takie coś w oczach, że mogłabym patrzeć na niego cały dzień i na pewno by mi się nie znudziło :mrgreen: I uwielbiam ten jego styl ubierania. No i na dodatek gra na gitarze <dreams></span> Po prostu ideał <serduszka></span>

#6 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 17 października 2010 - 19:26

jeden ze zdolniejszych aktorów, odnajdujący się w prawie każdej roli.


Oj... tak zgadzam się z tym, jest bardzo zdolny :-) Uwielbiam filmy z nim :-)


Jeśli chodzi o wygląd, to ma coś w sobie pociągającego, coś co powoduje że chce się na niego patrzeć, choć to nie mój typ faceta :-)

W piratach z Karaibów grał rewelacyjnie


"Charlie i fabryka czekolady" tam też pokazał klasę :-) W sumie w każdym swoim filmie ją pokazuje :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#7 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 17 października 2010 - 19:28

Bossski jest :mrgreen:

i to słowo opisuje go najtrafniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przystojny, męski, utalentowany, a te jego oczy <dreams></span>
Uwielbiam oglądać filmy z jego udziałem i często do nich wracam bo nie ma możliwości, żeby się znudziły:mrgreen: :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#8 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 18 października 2010 - 07:44

Johny,o tak zdolny,przystojny facet.Może się podobać i się podoba.Chociaż ja nigdy do niego nie wzdychałam,to oczy ma śliczne. ;-)

#9 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 18 października 2010 - 13:11

m uwielbiam go
Kochany urwis. Lubie go filmie Czekolada :-P
Wogole lubie facetów z długimi włosami
podoba mi sie na foto 4 i 5 :mrgreen:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#10 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 18 października 2010 - 19:33

Ja powiem tak... jest mega przystojny to fakt :mrgreen: gra świetnie i po prostu MEEEEGA ale ja od dawna kocham Jack'a Sparrowa :P z nim nigdy nie wygra <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
szczęście ma smak truskawek :D :D

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 24 października 2010 - 10:45

ma fajny typ urody , ake mnie nie rzuca na kolana ale kocham jego edwarda :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#12 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 19:39

dla fanek :)

Załączone miniatury

  • 600full-johnny-deppfgg.jpg
  • 600full-johnny-depp.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#13 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 20:47

Sajuri, na pierwszej fotce nie poznałam :lol: Nie takiego Johnny'ego kocham :lol:

#14 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 22:00

Johny Deep to jest mój ideał faceta :-) te piękne brązowe oczy :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#15 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 22:01

Na pierwszej fotce jak nie on. Kojarzy mi się z gejem na tym zdjęciu. Wole jego inne wcielenia :-) Takiego niechluja

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#16 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 07:53

Nie takiego Johnny'ego kocham

ja tez.. tu jakoś tak pedalsko wypiękniony <umieraam></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#17 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 09:29

tu jakoś tak pedalsko wypiękniony <umieraam></span>

Na zdjęciach wrzuconych przez Sajuri wygląda okropnie i pedalsko po prostu - fuuu!

Ogólnie facet ma coś w sobie, ale nie jest jak dl mnie ideałem - ma to coś, ale jego uroda nie powala mnie <bezradny></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#18 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 10:17

ej noooo... co chcecie :P jak chłoptaś z boysbandu <lol></span> młody, piękny i zbyt metro :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#19 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 10:27

przez Sajuri wygląda okropnie i pedalsko po prostu - fuuu!

<jezorek1></span>

to moze teraz zaspokoje :-P

Załączone miniatury

  • 600full-johnny-deppv.jpg
  • 600full-johnny-deppvvv.jpg
  • 600full-johnny-depp.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#20 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 10:38

Sajuri, źle zacytowałaś :P
Chodziło o zdjęcia, a nie, że przez Ciebie <jezorek1></span>

Ale te lepsze <jezorek11></span>
Na 1 jest taki tajemniczy, a 3 podoba mi sie najbardziej - facet z gitarką to jest coś :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych