Marta odpowiednik Marceli z poprzedniego sezonu- pewna siebie, zbiera pochwały, nielubiana ![]()
Maga jest irytujący ![]()
Mi się podoba Michalina- ładnie wychodzi na zdjęciach, taka sympatyczna, pozytywna.
Mam nadzieję, że szybko nie odpadnie.
Napisano 07 października 2014 - 18:00
Marta odpowiednik Marceli z poprzedniego sezonu- pewna siebie, zbiera pochwały, nielubiana ![]()
Maga jest irytujący ![]()
Mi się podoba Michalina- ładnie wychodzi na zdjęciach, taka sympatyczna, pozytywna.
Mam nadzieję, że szybko nie odpadnie.
Napisano 07 października 2014 - 18:24
A mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo mocno denerwuje Mateusz Maga. Mówi się, że on jest po prostu kobiecy i to mnie denerwuje. Tak się postrzega kobiety? Niezaradne, płaczliwe, samolubne? Ja jestem tolerancyjna, niech sobie będzie mężczyzną, kobietą, gejem, lesbijką, czy kimkolwiek chce, ale niech przy tym da się lubić. Na mnie działa jak płachta na byka taka niezaradność.
I nie podoba mi się. Ani jako facet, ani jako model. Już prędzej jako kobieta? Nawet na tym ostatnim zdjęciu, które wszyscy podziwiali, ja widzę wychudzoną, brzydką beksalalę. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 07 października 2014 - 18:50
@Aspirynkaaa dla mnie z kobiety to on ma glos i wlosy. a drazni mnie w nim to jak mówi, ze wie lepiej jak na fotach wychodzi i poucza profesjonalistów.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 07 października 2014 - 19:06
Maga! jak słyszę to nazwisko albo widze "gościa" w tv to wybucham śmiechem, zawsze
może jest to wredne, chamskie itd ale ja po prostu nie wytrzymuje.. a jak otworzy buzię to już sikam ze śmiechu
Zastanawiałam się ost dlaczego on mówi o sobie w rodzaju żeńskim hmmm
No nic różni ludzie chodzą po świecie nie każdego trzeba rozumieć
Moi faworyci to Misza i Adaś ![]()
Napisano 07 października 2014 - 21:13
dlaczego on mówi o sobie w rodzaju żeńskim
Też właśnie to zauważyłam ![]()
Jest dziwny, ok. I irytuje mnie też strasznie. Ale nie rozumiem takich docinek i jechania po kimś w taki prymitywny sposób.
Napisano 08 października 2014 - 08:45
ja bym takie urody jako kobieta nie chciala. Przeciez on ma nawet jablko adama .
Już prędzej jako kobieta?
\
irytuje mnie w nim moze troche glos, niezaradnosc.Taka ciapa. No faceta bym takiego nie chciala.
Ale to wszystko nie jest powodem aby go tak traktowac jak go traktuje reszta
ale tak to juz jest ze zawsze sobie trzeba znalesc kozla ofiarnego. Wystarczy byc troche innym
no mnie sie nie podoba.
może jest to wredne, chamskie itd ale ja po prostu nie wytrzymuje.. a jak otworzy buzię to już sikam ze śmiechu
Ale nie musi.
Wszyscy musismy byc tacy sami ?
Nie zauwazylam aby mowil w rodzaju zenskim hym musze przyuwazyc
Ale moze on chce byc kobieta??? tylko boi sie o tym mowic??
kurcze nie znam sie. Nie wiem czy uroda androgeniczna = rowniez myslenie jak kobieta, zachowywanie sie jak kobieta ( w jego przypadku)
Napisano 14 października 2014 - 10:53
ta blondi mnie wczoraj rozwaliła jak mówila o innej dziewczynie ze powinna byc juz w modowej trumnie , ze jest juz tak stara
wczoraj myslałam, ze poleci inny chlopak , nie góral i nie długowłosy tylko ten czwarty.
fota górala była the best , myslałam ze ktos z nich auto wygra.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 października 2014 - 11:06
Też nie przepadam za Magą i jego urodą. Najbardziej wkurza mnie, że martwi się głównie o swoją du.pę. Ale nie podobało mi się jak reszta osób na niego najeżdżała i próbowała go ośmieszyć. Dla mnie to prostackie.A mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo mocno denerwuje Mateusz Maga. Mówi się, że on jest po prostu kobiecy i to mnie denerwuje. Tak się postrzega kobiety? Niezaradne, płaczliwe, samolubne? Ja jestem tolerancyjna, niech sobie będzie mężczyzną, kobietą, gejem, lesbijką, czy kimkolwiek chce, ale niech przy tym da się lubić. Na mnie działa jak płachta na byka taka niezaradność.
I nie podoba mi się. Ani jako facet, ani jako model. Już prędzej jako kobieta? Nawet na tym ostatnim zdjęciu, które wszyscy podziwiali, ja widzę wychudzoną, brzydką beksalalę.
Użytkownik Findmysky. edytował ten post 15 października 2014 - 11:08
Napisano 15 października 2014 - 16:20
Maga jest tragiczny, typowy gender
Mój chłopak nie może go słuchać... A mi się najbardziej podoba Ola, ma ciekawą urodę
chociaż jak dla mnie to Ewelina powinna zgarnąć fiata ![]()
Napisano 31 października 2014 - 12:27
Szkoda mi Mateusza
Goral przystojny ale to facet ktorego " zgwalcic i zapomniec" sluchac go nie lubie
Marty nie znosze choc jest dobra. Ola tez
Kibicuje Osi - ladna, silna, nie daje sie i nie jest wredna.
Użytkownik Sajuri edytował ten post 31 października 2014 - 12:27
Napisano 31 października 2014 - 22:30
nie rozwlala ta blondyna jest zarozumiala i zbyt pewna siebie ![]()
zaczął mnie draznic ten chlopak co ostatnio chwalili jego fote , te jego teksty kim to on nie jest / ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 01 listopada 2014 - 07:36
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 01 listopada 2014 - 12:45
Oj Marta to i mi działa na nerwy.
Osi tam jest chyba najlepsza, aczkolwiek nie wiem czy szanse ma...
Wydaje mi się, że szans ona nie ma chociaż ją lubię.
Za to ja kibicuje Oli.
Napisano 03 listopada 2014 - 22:12
baryza jest strasznie zazdrosny ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 listopada 2014 - 22:20
baryza jest strasznie zazdrosny
obaj są i zazdrośni i nie potrafią przyznać się do porażki
Marta mnie znowu zachwyciła, kibicuję jej od początku i moim zdaniem dobrze, że jest taka pewna siebie. Nie to co nijakie Michalina i Ewelina, które zresztą moim zdaniem powinny odpaść.
Kibicuję też Oli i Osi, bo wychodzi im wszystko coraz lepiej. No i charakter Osi jest świetny ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 04 listopada 2014 - 00:52
dobrze, że jest taka pewna siebie. Nie to co nijakie Michalina i Ewelina, które zresztą moim zdaniem powinny odpaść.
Dokładnie! Obie denerwują mnie tą swoją nijakością, użalaniem się nad sobą i wiecznym płaczem. Marta od początku podchodzi naprawdę profesjonalnie do każdego zadania, nie narzeka, nie marudzi, zawsze wygląda dobrze. A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.
Uwielbiam też Osi. "Na żywo" czy bez makijażu nie zachwyca, ale na sesjach zawsze wygląda przepięknie. No i jest bardzo, bardzo sympatyczna ![]()
Góral mnie irytuje, straszny z niego cwaniak, ale patrzy się na niego całkiem miło
Ma chłopak coś w oczach ![]()
Napisano 04 listopada 2014 - 08:58
A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.
bo ona jest pewna siebie i zarozumiała
Jak miała sesje z Magą to oczywiście zjechała go, a przecież byli oceciani indywidualnie.
Wydaje mi się, że brak symatii nie bierze się z nikąd ![]()
No i to zadanie nad jeziorem w poprzednim odcinku- uczestnicy powiedzieli wszystko odnoście jej porażki
ta chęć bycia najlepszą odbiera jej radość z wykonywania zadań
.... Sorki ale sama jej wredna mina już mnie powala ![]()
Śmieszy mnie ten wątek rywalizacji męskiej
na każdym kroku będą z tego robić aferę ![]()
Osi jest piękną kobietą, jest fotogeniczna, pozytywna, fajnie się ją ogląda ![]()
Napisano 04 listopada 2014 - 09:24
i zarozumiała
O to chodzi. Można być pewnym siebie, ale jak ktoś już przesadza to podchodzi pod zarozumialstwo.
Jeśli chodzi o jej wygląd to wcale nie jest jakąś pięknością żeby tak wysoko brodę nosić. Nie lubię takich ludzi.
Mi się bardzo podobała Ewelina. Na zdjęciach wychodziła bardzo ładnie. Traciła trochę jak się odzywała tym piskliwym głosikiem ![]()
Teraz kibicuję Osi. Ola jest spoko, ale też mi trochę na modelkę nie pasuje ![]()
Napisano 04 listopada 2014 - 10:20
karatetyka, dnia 04 List 2014 - 00:52, napisał:
A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.
bo ona jest pewna siebie i zarozumiała
ale z tym charakterem idealnie pasuje na modelkę, wie czego chce i dąży do celu.. nawet po trupach ![]()
góral wyszedł słabo, naprawdę w porównaniu do baryzy ma słabsze ciało, choć twarz przystojniejsza ![]()
najlepsze było to jak przyszedł tyszka i mówi że góral się zajada ciastkami ![]()
Napisano 04 listopada 2014 - 10:32
jest pewna siebie i zarozumiała
I takiej koleżanki nie chciałabym mieć, bo wydaje mi się, że do tego jest jeszcze wredna. Ale jeśli chodzi o pracę, o rozwój, modeling, to pewność siebie, nawet postrzegana czasem jako zbyt wielka, jest w cenie. I myślę, że sto razy lepiej poradzi sobie później przekonana o swojej wartości Marta, niż na przykład wiecznie zapłakana, wycofana Michalina.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jaki dobry balsam na atopowe zapalenie skóry? |
|
|
|
Atopowe zapalenie skóry zaostrzenie |
|
|
|
Jaki top do lakierów hybrydowych |
|
|
|
Jakie kosmetyki pomogą na atopowe zapalenie skóry |
|
|
|
Najlepsze kosmetyki w walce z atopowym zapaleniem skóry |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych