Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

lakiery do paznokci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
490 odpowiedzi w tym temacie

#421 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 01 sierpnia 2013 - 16:44

nówki sztuki :-P

Kapitalne kolorki,szczególnie ten w odcieniu morskim <dreams></span>

#422 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 01 sierpnia 2013 - 17:21

Kapitalne kolorki,szczególnie ten w odcieniu morskim

Chcę taki, dziś jak malowałam na miętowo to pomyslałam, że muszę nabyć taki morski też ;)

[ Dodano: 2 Sierpień 2013 ]
Mój nowy nabytek za 3 zł ;-)

Załączone miniatury

  • IMAG0070.jpg


#423 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 02 sierpnia 2013 - 19:28

jak wygląda na paznokciach?
nie lubię takich brokatowych

#424 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 02 sierpnia 2013 - 19:39

Ma brokat taki morski i złote flejki ;)
Tak wygląda na miętowym, wiem że beznadziejne kolorystyczne połączenie, ale to była próba tylko :P

Załączone miniatury

  • IMAG0071.jpg


#425 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 05 sierpnia 2013 - 07:45

Wisienkowa, ja nie znoszę brokatowych, i jaki by kolor nie był, jak ma choć trochę brokatu to dla mnie odpada :P No i na tym zdjęciu Twoim to nie powala szczerze mówiąc, wbrew przeciwnie :P

Tori ten pierwszy kolorek mam, a ten drugi super wygląda, zapewne na stopach ekstra się prezentuje ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#426 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 05 sierpnia 2013 - 08:35

inqaa śliczny ten koralowy/brzoskwiniowy. Pewnie już był poruszany ten temat, ale chciałam zaryzykować i kupić ktoryś z tych droższych. No i który - OPI, Essie czy jakiś inny? Czy one są tak samo nietrwałe jak te wszystkie po 3zł?

#427 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 19:26

nowe 4 kolory i cała kolekcja ;-)

Załączone miniatury

  • 1235444_584729871565800_1417265393_n.jpg


#428 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 19:29

Torii1988, wszystkie ładne i modne ;)
Ta firma jest aż tak dobra, że zdecydowałaś się na całą kolekcję ? :P
Ja mam każdy lakier innej firmy ;-)

#429 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 19:31

Wisienkowa, pisałam kiedyś, że pędzelek mi odpowiada w tym lakierze
poza tym kolory, no i zawsze babki mi go polecają ;-)

#430 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 20:44

nowe 4 kolory i cała kolekcja ;-)

Podobaja mi się pierwszy i ostatni.Jeden mocny odcień,drugi zaś delikatny. :mrgreen:

#431 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 20:57

Torii1988, fajne <ookk></span>
Najbardziej podoba mi się drugi i przedostatni, chciałabym zobaczyć jak wyglądają na palcach :->

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#432 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 21:03

chciałabym zobaczyć jak wyglądają na palcach :->


akurat pomalowałam 2gim ;-)

Załączone miniatury

  • 1017012_584764728228981_750645183_n.jpg


#433 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 21:05

akurat pomalowałam 2gim ;-)

Ooo, świetny jest <ookk></span>
Miałam kiedyś podobny, ale po pierwsze paznokcie mi się za szybko łamią a po drugie trochę mi juz zasechł, a w jakiej cenie są?

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#434 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 21:08

inqaa, dziś kupiłam za 6,90 jeden
nie pamiętam ile dałam ostatnio w innym sklepie

#435 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 01 września 2013 - 08:54

Torii1988, super kolekcja lakierków :) wszystkie w fajnym kolorze ;-)

Ja najczęściej kupuję lakiery z Miss Sporty. Jakoś pasuje mi taka konsystencja lakierów i wyjątkowo długo mi się trzymają na pazurach, no i ładnie wyglądają ;-)
Taki kolor mam w chwili obecnej

Załączone miniatury

  • lakier.jpg

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#436 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 01 września 2013 - 10:36

Kala1702, pędzelek fajny, ale strasznie smugi mi się robią przy tych lakierach.
Nie są złe, ale znam lepsze. :P

#437 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 01 września 2013 - 11:39

Ja najczęściej kupuję lakiery z Miss Sporty. Jakoś pasuje mi taka konsystencja lakierów i wyjątkowo długo mi się trzymają na pazurach, no i ładnie wyglądają ;-)

O, a mnie one właśnie zawiodły. Krótko mi się trzymają, szybko odpryskują i pędzelek jak dla mnie za gruby jest....

Ja jak używam lakierów to tylko z GoldenRose jak dla mnie są ok. Mam nawet utwardzacz do lakieru z tej serii i wszystko pięknie się trzyma.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#438 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 01 września 2013 - 17:01

a mnie one właśnie zawiodły

Ja ostatnio też jestem na 'nie' jeśli chodzi o tą firmę. Niby fajnie kryją, mają fajny pędzelek, mase ciekawych kolorów, ale po paru tygodniach robią się takie gęste, że nie da się nimi malować.

Aktualnie dostałam zestawik lakierów JLB i są fajne. Mają super kolorki, fajną konsystencje i długo mi się trzymają na pazurkach :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#439 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 01 września 2013 - 19:49

po paru tygodniach robią się takie gęste, że nie da się nimi malować.

I to właśnie jest ich największym minusem. Poza tym nie odpowiada mi pędzelek. Wolę dłuższe i chociaż odrobinę cieńsze. Na pewno nie kupię już żadnego lakieru z tej firmy.

#440 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 02 września 2013 - 10:39

Torii1988, ladny, i pierwszy tez super.:)
Choc ja chyba najbardziej bylam i jestem fanka czerwieni :->
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych