Kapitalne kolorki,szczególnie ten w odcieniu morskimnówki sztuki
lakiery do paznokci
#421
Napisano 01 sierpnia 2013 - 16:44
#423
Napisano 02 sierpnia 2013 - 19:28
nie lubię takich brokatowych
#425
Napisano 05 sierpnia 2013 - 07:45
Tori ten pierwszy kolorek mam, a ten drugi super wygląda, zapewne na stopach ekstra się prezentuje
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#426
Napisano 05 sierpnia 2013 - 08:35
#428
Napisano 31 sierpnia 2013 - 19:29
Ta firma jest aż tak dobra, że zdecydowałaś się na całą kolekcję ?
Ja mam każdy lakier innej firmy
#429
Napisano 31 sierpnia 2013 - 19:31
poza tym kolory, no i zawsze babki mi go polecają
#430
Napisano 31 sierpnia 2013 - 20:44
Podobaja mi się pierwszy i ostatni.Jeden mocny odcień,drugi zaś delikatny.nowe 4 kolory i cała kolekcja
#431
Napisano 31 sierpnia 2013 - 20:57
Najbardziej podoba mi się drugi i przedostatni, chciałabym zobaczyć jak wyglądają na palcach :->
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#433
Napisano 31 sierpnia 2013 - 21:05
Ooo, świetny jestakurat pomalowałam 2gim
Miałam kiedyś podobny, ale po pierwsze paznokcie mi się za szybko łamią a po drugie trochę mi juz zasechł, a w jakiej cenie są?
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#434
Napisano 31 sierpnia 2013 - 21:08
nie pamiętam ile dałam ostatnio w innym sklepie
#435
Napisano 01 września 2013 - 08:54
Ja najczęściej kupuję lakiery z Miss Sporty. Jakoś pasuje mi taka konsystencja lakierów i wyjątkowo długo mi się trzymają na pazurach, no i ładnie wyglądają
Taki kolor mam w chwili obecnej
#436
Napisano 01 września 2013 - 10:36
Nie są złe, ale znam lepsze.
#437
Napisano 01 września 2013 - 11:39
O, a mnie one właśnie zawiodły. Krótko mi się trzymają, szybko odpryskują i pędzelek jak dla mnie za gruby jest....Ja najczęściej kupuję lakiery z Miss Sporty. Jakoś pasuje mi taka konsystencja lakierów i wyjątkowo długo mi się trzymają na pazurach, no i ładnie wyglądają
Ja jak używam lakierów to tylko z GoldenRose jak dla mnie są ok. Mam nawet utwardzacz do lakieru z tej serii i wszystko pięknie się trzyma.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#438
Napisano 01 września 2013 - 17:01
Ja ostatnio też jestem na 'nie' jeśli chodzi o tą firmę. Niby fajnie kryją, mają fajny pędzelek, mase ciekawych kolorów, ale po paru tygodniach robią się takie gęste, że nie da się nimi malować.a mnie one właśnie zawiodły
Aktualnie dostałam zestawik lakierów JLB i są fajne. Mają super kolorki, fajną konsystencje i długo mi się trzymają na pazurkach
#439
Napisano 01 września 2013 - 19:49
I to właśnie jest ich największym minusem. Poza tym nie odpowiada mi pędzelek. Wolę dłuższe i chociaż odrobinę cieńsze. Na pewno nie kupię już żadnego lakieru z tej firmy.po paru tygodniach robią się takie gęste, że nie da się nimi malować.
#440
Napisano 02 września 2013 - 10:39
Choc ja chyba najbardziej bylam i jestem fanka czerwieni :->
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy robicie sobie paznokcie same w domu |
|
|
|
Stylizacja paznokci, jaka forma opodatkowania |
|
|
|
Otwarcie własnego salonu stylizacji paznokci |
|
|
|
hybrydowe paznokcie |
|
|
|
Odżywki do paznokci |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













