Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co sądzicie o aptekach internetowych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 venezia

venezia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:22

Zamawiałyście kiedyś cos w aptece internetowej?
Jak wrażenia? wszystko w porządku? jeest tak samo jak w przypadku zamwiania lodówki czy telewizora?
wiem, że świat jest postepowy, ale zawsze jakies tam obawy pozostaja ;)

#2 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:31

aptece internetowej?

moja kuzynka zamawia, ale wiesz przecież że zamawiasz to przez internet i przychodzi to do zwykłej apteki i stamtąd to odbierasz? Póki co sobie chwali, leki są troszkę tańsze, chyba 10% ale jak ktoś kupuje tego dużo to się opłaca.

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#3 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:43

ja zamawiałam 2 razy i jak na razie chwalę sobie tę formę zakupów <ookk></span>
leki były już na drugi dzień do odbioru w wybranej przeze mnie aptece w moim mieście :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#4 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 22:42

nigdy jeszcze w ten sposób nie zamawiałam i jakoś nie mam do tego przekonania <bezradny></span> wolę jednak normalnie pójść do apteki, wykupić receptę itp. a internetowo jak wykupić lek na receptę? jest jakaś opcja do zaznaczenia, że się takową posiada?
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#5 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 01 lipiec 2010 - 10:31

a internetowo jak wykupić lek na receptę? jest jakaś opcja do zaznaczenia, że się takową posiada?

właśnie dlatego odbierasz lekarstwa w dowolnej aptece w swoim mieście, żeby farmaceuta mógł zweryfikować twoją receptę :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#6 Sylwia205

Sylwia205
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 13:50

Dlaczego nie, jak jest taniej jestem za. Przecież to jak normalny sklep tyle, że internetowy;

#7 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2672 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 17:55

Nigdy nie zamawiałam leków przez internet. Wolę kupić w aptece, są u mnie w mieście apteki gdzie taniej dostaniesz lekarstwa, a do tego jeszcze zniżki są u mnie w i tak już taniej aptece przy przychodni. Dla pacjentów przychodni są lekkie rabaty.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#8 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 17:58

chyba bałabym się zamawiać lekarstwa przez internet...co jeśli by się okazało że zamiast tabletek antykoncepcyjnych dostałam tabletki np. z mąki ziemniaczanej :?: ;-) wolę się tradycyjnie przejść do apteki i ewentualnie zapytać o skład leku i takie tam...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 17:58

Chciałam sobie coś zamówić, ale okazało się, że w aptece, do której chodzę najczęściej, jest dużo taniej, więc zrezygnowałam. Apteki sieciowe takie jak Arnika czy DOZ też nie powalają cenami, więc nic nie zamawiam. Może kiedyś skorzystam, jeśli będzie mi się to opłacać :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 18:20

monik_ka, a wiesz na jakiej zasadzie działają apteki internetowe? :shock: przecież leki tak czy inaczej odbierasz w aptece. No, chyba, że ktoś jest aż takim hardkorem, że zamawia np. na allegro (nie wiem czy da się tam leki kupić :lol: ) czy innych szemranych miejscach ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#11 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 13 wrzesień 2010 - 07:51

Nigdy nie korzystałam z aptek internetowych.Dookoła mojego miejsca zamieszkania są 4 apteki więc mam z czego wybierać.Jeśli chodzi o ceny.

#12 werkaa

werkaa
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 20:09

Ja często kupuję w aptekach internetowych, ale tylko suplementy diety, szczególnie te które stosuję regularnie, ostanio udało mi się kupić urinal taniej...

#13 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 09:46

Często robię zakupy w internetowym ... jest taniej niż w aptekach w moim mieście. Kupuje zarówno leki na receptę jak i pozostałe.
Podam może przykład emulsja matująca iwostin w aptekach kosztuje ok. 40zł a w internetowej ... 33zł.

#14 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:15

ja raz sobie cos zamóiwłam i odebrałam w aptece.
nie zawsze cena jest konkurencyjna, czasem oplaca sie bardziej isc do normalnej apteki i kupic.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#15 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 13:48

Ciekawe czemu jedni mogą używać nazw aptek w swoich postach a inni nie <bezradny></span>
Bezsensowana jest dyskusja o aptekach internetowych bez podawania ich nazw, ponieważ jedne apteki preferują wysyłki kurierem czy pocztą, więc za przesyłkę płacisz i przypuszczam że jak nie ma promocji to nie opłaca się w takich aptekach robić zakupów. Natomiast bardzo opłaca się robić zakupy w aptekach, gdzie odbiera się leki osobiście.

#16 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 18:07

szczerze mówiąc jakoś do mnie to nie trafia tj. zamawiać leki przez neta...
wole w swojej aptece do której mam z 10 minut może bo na osiedlu
i do tego mnie znaja wiec nie raz biore lek a recepte donosze za np. 2 dni
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#17 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 18:19

Powiem tak, że ja mam leki które przyjmuje stale, i już wiem jak wypełnić receptę wirtualną, i zawsze trochę wcześniej zamawiam leki żeby mieć na zapas. Po złożeniu zamówienia przez neta leki w aptece są do odbioru na drugi dzień. Zawsze oszczędzę jakieś parę złotych, w skali roku uzbiera się naprawdę sporo, bo trochę leków przyjmuję.
Oczywista sprawą jest, że jak np. jestem przeziębiona i dostaję od lekarza receptę na antybiotyk to od razu go wykupuję a nie zamawiam go przez internet.
Ponad to w internetowej aptece często znajduję jakieś kosmetyki czy suplementy, których akurat nie ma w aptekach w moim mieście, bo trochę na zadupiu mieszkam. I spokojnie moge sobie przeglądnąć asortyment, nikt mi na ręce nie patrzy.

#18 zakletyksiaze

zakletyksiaze
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 10:30

Witam ja korzystam z mojej ulubionej apteki gdzie mam dużo tańsze towary. jednakże często też sprawdzam na stronie /link/ bo niejednokrotnie trafiam tam na tanie leki i dostawa jest prosto do apteki co dla mnei jest wygodne

[ Komentarz dodany przez: Elodi: 2010-12-23, 12:01 ]
nie reklamujemy na forum!

#19 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 11:23

musze przyznać się , że kiedys skusiłam się na zakup z takiej apteki internetowej i wszystko było w porządku i jeszcze do tego było taniej niż w zwykłej ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 13:12

Nie korzystalam z uslug apteki internetowej ;-)

Nie mam takiej potrzeby, bo wszedzie dookola na miescie sa apteki i jak czegos potrzebuje, to ide i kupuje ;-)
Na samym osiedlu mam ich chyba... niech policze.... 3 :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych