Co dziś zjadłaś II
#1341
Napisano 16 marca 2012 - 19:26
#1342
Napisano 16 marca 2012 - 21:06
spaghetti
owoce
#1343
Napisano 16 marca 2012 - 21:40
2 b-smarty z kfc
budyń czekoladowy cała micha
#1344
Napisano 17 marca 2012 - 19:49
chudy serek ze szczypiorkiem
kawałek ciasta
2 babeczki
krupnik
kanapka z serem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1345
Napisano 18 marca 2012 - 15:54
muesli
jabłko
rosół z makaronem
#1346
Napisano 18 marca 2012 - 18:56
serek ze szczypiorkiem
pomidorowa z makaronem
noga z kurczaka i ziemniaki
pomarańcza
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1347
Napisano 25 marca 2012 - 21:38
krokiety z barszczem czerwonym
kanapki
#1348
Napisano 26 marca 2012 - 02:47
bułkę z baleronem
kawałek tortu węgierskiego
spagetti bolognese
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1349
Napisano 26 marca 2012 - 16:16
3 tortille
1 bułka z szynką,
#1350
Napisano 26 marca 2012 - 16:53
owsianka
ogorkowa
serek biały
kurczak z ryzem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1352
Napisano 26 marca 2012 - 22:42
fasolka po bretońsku
cukierki czekoladowe
kilka chipsów
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1353
Napisano 27 marca 2012 - 15:22
2 paszteciki
kasze z sosem grzybowym
zupa z kurczaka papryki , pieczarek i ogórków.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1354
Napisano 27 marca 2012 - 15:46
talerz jarzynowej,
mleko z płatkami,
pikantne krakersy,
#1355
Napisano 27 marca 2012 - 19:43
sałatka z tuńczykiem
kotlet+kapusta kwaszona
owoce
#1356
Napisano 28 marca 2012 - 16:28
kanapka z pasztetem
ryba, ziemniaki surówka
pomidorówka
jablko
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1357
Napisano 28 marca 2012 - 18:08
fasolka po bretońsku
pół pizzerki
zapiekanka
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1358
Napisano 28 marca 2012 - 18:20
mleko z płatkami,
krakersy,
#1359
Napisano 29 marca 2012 - 19:22
serek wiejski
drozdzówka z serem
jablko
gołabek
kilka łyzek kapusniaku
pol litra wody z cytryna i imbirem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1360
Napisano 29 marca 2012 - 19:44
serek ziarnisty z warzywami
kurczak z mizerią
kawałek tiramisu (grzech)
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















