Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Walka z rozstępami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2007 - 21:51

Czy ten problem Was dotyczy? A jeśli tak, to jakie metody polecacie na pozbycie się tego wstręciulstwa. Ja niestety w przeszłości często tyłam i chudłam i tak w kółko, co pozostawiło ślad na moim ciele w postaci rozstępów (przede wszystkim na udach). Pojawiły się także na piersiach ( chyba za szybko mi rosły :/). No i co tu dużo mówić, nie mam pojęcia jak sobie z nimi poradzić. Kiedyś dostałam od jakiejś pani dermatolog krem, bardzo drogi i w ogóle nie skuteczny. I po tamtym zdarzeniu zaprzestałam walki....
Znacie może jakiś naprawdę dobry krem, który mógłby choć trochę w tym problemie pomóc ( bo to, że one nie znikną to ja wiem). Zastanawiałam się nad jakimś kremem z Vichy, ale też nie wiem czy jest skuteczny :/ Macie jakieś rady, to bardzo proszę, podzielcie się :)

#2 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 18 lipiec 2007 - 08:07

Ja nie mam rozstępów dlatego, że moja waga się zawsze na takim samym poziomie utrzymywała. Jednak słyszałam, że roztępy można zwalczyć tylko poprzeż laser.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#3 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 18 lipiec 2007 - 22:01

Ja w sumie tez nie mam problemów z rostępami, ale bym nie chciała być ich posiadaczką. a o laserze nie słyszałam, wiem tyle, ze te kremy to żadnych efektów nie dają :]
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#4 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 18 lipiec 2007 - 23:25

kremy to żadnych efektów nie dają :]


Cos o tym wiem :-/ A laser to mega drogi interes i nie zawsze pomaga , zależy od tego jak duze i głębokie sa roztępy.
Dołączona grafika

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2007 - 09:25

bym nie chciała być ich posiadaczką

ja tez bym nie chciala...ale niestety... bledy mlodosci :/ naprzemienne tycie i chudniecie nie wyszlo mi na dobre <cryyy></span>

#6 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 09:32

ja nigdy nie mialam problemow z rostepami do czasu jak w ciazy przytylam 27 kg i koniec.........nic nie pomaga by im zapobiec, ale powinno sie urzywac kremow ujedrniajacych,a jak juz sa to jakis by je wybielic-nie musza byc najdrozsze urzywalam soraya na rozstepy i sie wybielily, ostatnio tez stwierdzilam, ze mam chropowata skore i urzylam avon avent krem liftingujacy brzuch i posladki i nawet skorami sie wygladzila
Filipek

#7 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 10:14

bym nie chciała być ich posiadaczką

ja tez bym nie chciala...ale niestety... bledy mlodosci :/ naprzemienne tycie i chudniecie nie wyszlo mi na dobre <cryyy></span>


Ja staram się utzymyuwać wagę na jednym pozionie, ale teraz przytyłam 2/3 kg I ju7ż czuję, że musze się zabrać za siebie, bo będe miec to samo :-| chyba zacznę biegać znowu :)

#8 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2007 - 12:17

tez mam rozstepy na udach, tylku i pod kolanami, bo swojego czasu bylam nizsza od rowiesnikow i bralam jakies tabletki, ze gwaltownie zaczelam rosnac. nie da sie kremami zlikwidowac rozstepow, ale i tak je sobie smarowalam kremem z avonu, moze sa troszke mniej wypukle. no i lepiej wygladaja jak skora jest opalona, to nie sa tak masakrycznie widoczne. a laser...pewnie strasznie drogi:( za pajaczka na twarzy maciupkiego zaplaciłam 100 zł, to tu wole nie myslec ile

#9 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 15:45

mi najbardziej przeszkadzaja na plecach i ramionach <cryyy></span> stosowalam rozne kremy i faktycznie udalo mi sie je wybielic ale i tak patrzec na nie nie moge <placze></span> za jakis czas moze laserek stanieje

#10 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2007 - 22:39

za jakis czas moze laserek stanieje

no mam nadzieję, bo strasznie mnie one denerwują... a teraz jak jestem opalona to widać je jeszcze gorzej :/

#11 bibuleczka

bibuleczka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 lipiec 2007 - 12:00

Ah!!!

Myslalam,ze temat rozstepow tylko mnie dotknal,ale nie widze nawet dziewczyny,ktore przed ciaza maja taki problem!!

Ja przed ciaza nie mialam ani jednego rozstepka!W ciazy strasznie duzo przytylam i mam ich teraz mnostwo!! :shock:
Stosowalam i stosuje roznego rodzaju kremow i masci ale to za przeproszeniem gow....
Chyba trzebabedzie wybrac sie na ten laser :-? 8-)

#12 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 30 lipiec 2007 - 14:35

Ja czytałam kiedyś na innym forum o rozstępach i dziewczyny mają przeróżne sposoby jedne działają inne nie, wiadomo że nie znikną ale można je troszkę tak jakby zamaskować. Pamiętam najczęściej dziewczyny doradzały zakup w aptece kremu CEPAN do leczenia blizn ponoć pomaga i jest rewelacyjny warto spróbować.
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#13 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 13:59

warto sprobowac tylko pewnie kosztuje tyle co polowa mojej miesiecznej pesji :P

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 14:43

Cepan nie jest drogi. kosztuje ok. 30 zl. moze nawet mniej...

natomiast kobiety stosuja Fissan, tylko wydaje mi sie ze on jest na zapobieganie niz na leczenie ;-)

#15 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 14:58

30 zł to jeszcze nie majatek i da sie wyskrobac :D

#16 bibuleczka

bibuleczka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 15:15

Uzywalam w ciazy Fissanu i guzik!

Teraz po porodzie uzywalam Cepanu i tez guzik!Ale to juz smierdzaca sprawa :-?

Jak on smierdzi-masakra!!

#17 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 22:49

Też mam rozstępy :-/ Na biodrach, w niektórych miejscach na udach i niestety żadnymi kremami się tego nie zlikwiduje, tego w ogóle się nie da zlikwidować, co najwyżej można spłycić, zrobić mniej widocznymi (mówię teraz o II etapie-o bliznach już powstałych). Zabiegi, które można wykonać to : dermabrazja, mikrodermabrazja, peeling kwasami, laser, mezoterapia. Ech <stres></span>

#18 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 08:39

Uzywalam w ciazy Fissanu i guzik

fissan jest do stosowania jeszcze przed rozciagnieciem sie brzuszka ;-) tak jak pisalam w celu zapobiegniecia rozstepow a nie jak juz sa.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#19 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 08:44

Zabiegi, które można wykonać to : dermabrazja, mikrodermabrazja, peeling kwasami, laser, mezoterapia. Ech <stres></span>



zrozumiałam tylko laser :P :mrgreen: a reszta to co to w ogole jest ??? nie brzmi bynajmniej zbyt przyjemnie...

[ Dodano: 2007-08-01, 09:45 ]
aaa no i co to peeling jeszcze wiem :-D

#20 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 13:47

Madae, wiem, że strasznie brzmi...no i jest straszne. ;-)

Dermabrazja polega na głębokim ścieraniu skóry, wygląda trochę jak wirująca tarcza lub szczotka z papierem ściernym :mrgreen: Ściera głęboko, aż do skóry właściwej,z jej wierzchnią warstwą. Natomiast mikrodermabrazja podobnie jak dermabrazja - ściera, ale znaczniej płycej. Natomiast mezoterapia jest bardzo dobra z tego co wiem ;-) nie tylko na rozstępy. Polega na wstrzykiwaniu różnych substancji w zmienione miejsca. Można to robić specjalnym pistoletem, albo...igłą ze strzykawką. <zwiewamy></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych