Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ulubione marki ciuszków?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#1 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 20:39

macie jakieś ulubione marki lub firmy?
wolicie zagraniczne ciuszki czy raczej takie na wyciągnięcie ręki?
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#2 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 20:51

ja nie zwracam uwagi na marke
grunt żebym sie w czyms dobrze czula co nie znaczy ze uwazam ze markowe ciuchy sa niewartosciowe
tez je kupuje ale tylko wtedy kiedy cos mi sie spodoba i bedzie dobrze leżało
nie kupuje czegos ze wzgledu na marke żeby leżało w szafie

#3 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 20:58

ja też nie przywiązuję do tego wagi ale lubię ciuszki ze sklepu
New Yorker i Tally Weijl mam ich sporo ;)
nie ważne jaka marka, ważne by było wygodnie :mrgreen:

#4 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 20:59

nie chodzi w temacie o to,że "kupuję tylko ciuchy markowe" tylko czy macie jakieś sprawdzone i fajne marki.
ja tez nie kupuję niczego przez wzgląd na to co pisze na metce ale odkryłam kilka firm które mają naprawdę fajne i dobre gatunkowo ciuszki. I mozna kupić je niedrogo w tzw. outletach.
np.kupiłam sobie bardzo fajną kurteczkę ze Stradivariusa za 145 zł a na necie znalazłam je za 250. No to potem kupiłam też polarek który super się nosi.
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

#5 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 22:01

ja lubię bardzo ciuchy z TIFFI, są na prawdę porządne, mam też kilka ciuchów z mustanga, i też są nie do zdarcia.

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas

#6 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 22:38

Co do marek to nie mam jakichś specjalnych upodobań. Podobaja mi się w New Yorkerze, w Croppie, Reserved. Za to ciuchy z Top Secret omijam szerokim łukiem :P Nie raz się przejechałam. Krzywo poszyte, po praniu się niszczyły... :roll:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#7 Marcineczek

Marcineczek
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 23:38

Ja kupuje z różnych firm, byle bym sie dobrze w tym czuł i cena odpowiadała ;) 2 lata temu kupiłem t-shirta firmy "Crafted" za bodajże 45zł i jeszcze takiej koszulki nie miałem nigdy. Prana jest w automacie normalnie razem z innymi ciuchami, jest jak nowa, kolor nie zszedł ani troszeczke, żadnych dziur itd nadruki nietknięte, materiał jest super a przeszła spokojnie 100 prań ;) Czasem się trafia przypadkowo na ciuch super jakości heh

#8 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 07:47

Jeśli chodzi o marki to lubię ubrania z Reserved, Orsay, New Yorker, H&M. Fajne ciuszki są też w Butiku i Bershka. Ale często zdarza mi się kupowac np. bluzeczki w małych sklepach, można znaleźc wiele oryginalnych fasonów :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 09:30

ja najbardziej lubię berskhe i pull&bear nike adidas pimkie oprócz tego croop i house :-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#10 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 10:39

Ojej,raczej nie mam ulubionej marki ciuchów.Owszem zwracam duża uwagę na gatunek materiału,ale także i na cenę(niestety).Czasami w zwykłym butiku można trafić coś nie markowego a gatunkowo dobrego.Często kupuję w ciuchlandach,wówczas wybieram marki H&M,ORSAY. ;-)

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 14:23

ja nie mam ulubionych marek , mam duzo ciuchów z H&M , ale w zyciu tam nic nie kupiłam , tylko z lumpeksów mam. Nie lubie kupowac w sieciówkach bo lubie orginalne ciuchy.

wolicie zagraniczne ciuszki

u nas prawie wszystko niezalezne gdzie sie kupi jest chinskie , wiec chcąc nie chcąc takie mam. :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#12 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 19:17

Butiku

super sprawa,Butik mam na wyciągnięcie ręki bo w zeszłym roku otworzyli w galerii obok mojego centrum handlowego. Uwielbiam ciuszki z Butika bo są niedrogie i naprawdę dobrze się noszą,mam już ich całkiem sporo i ciągle dokupuję coś nowego :-)

#13 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 09:28

mnie podobają się ciuszki takich marek: H&M, Bershka, Reserved, czasem Zara i czasem Vero Moda :) tych chyba mam stosunkowo najwięcej w swojej szafie :P
oczywiście oprócz tego całe mnóstwo niemarkowych ciuchów :mrgreen:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#14 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 20 październik 2011 - 14:03

Aktualnie:

:arrow: Stradivarius
:arrow: Pull & Bear
:arrow: Bershka
:arrow: Calzedonia
:arrow: Reserved

#15 byyourside

byyourside
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 20 październik 2011 - 14:46

raczej nie przywiązuję wagi do marki ubrania, ale kiedy mam trochę grosza lubię zakupić coś na asos.

#16 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 20 październik 2011 - 14:51

Nie mam ulubionej marki. Powód - jestem "okrągła" i mam problem z trafieniem w rozmiar. Co dziwne gdy mieszkałam w Wawie bez problemu mogłam kupić no a u siebie graniczy to z cudem. Jak sklepy takie jak Takko, które mają w ofercie większe rozmiary , to w moim mieście musieli ostatnio ten dział zlikwidować.
Why? <bezradny></span>

#17 byyourside

byyourside
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 20 październik 2011 - 15:28

AgnieszkaT rozumiem Cię :) U mnie w rodzimym mieście nie dość, że sklepy z kiepskim asortymentem to ciuchy zwykle kończą się na rozmiarze 38-40. Tragediaa. Co oni myślą, że na wsi same wygłodzone wieszaki chodzą :D

#18 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 20 październik 2011 - 15:52

:arrow: stradivarius
:arrow: Botique
:arrow: Bershka
:arrow: tajl weijl

#19 jaskółka99

jaskółka99
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 październik 2011 - 14:27

Ja od niedawna jestem fanką ECHO. Mają kilka sklepów w małopolsce. Bardzo dobra jakość i super oryginalne wzory.
W końcu jak idę ulicą to nie mijam 15 dziewczyn ubranych w tą samą bluzkę z HM. I mają fajne eleganckie ciuszki na bardziej wyjątkowe wieczory. Ostatnio byłam na wernisażu w sukience kupionej właśnie u nich i sprawdziła się idealnie.

#20 Sexi-Women_pl

Sexi-Women_pl
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 10:41

Ja nie mam przekonania do tych ubrań z sieciowych firm,ponieważ raz że są tańsze,ale i także marnej jakości i szkoda pieniędzy,przynajmniej ja mam takie doświadczenia.