Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

POLSKIE przeboje, ulubione i nowości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

#121 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 października 2011 - 13:35

Katti Kiedy umre kochanie jest sliczna. Fajna muza.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#122 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 03 listopada 2011 - 18:46

Naszło mnie dziś na Schaboszczaki :lol: :mrgreen:


http://claudiiiiii.w... ... olty_rower


http://mcflypm.wrzut... ... o_szampana


"chciałabym........chciała" <nuci5></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#123 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 18:01

Uwielbiam ;-)
[/youtube]

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#124 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 09 listopada 2011 - 22:27

A mnie naszło dziś na to :lol: :lol:




" Jesteś idealna i jedyna......
Jesteś nadzwyczajna, unikalna......
Jesteś najpiękniejsza i najsłodsza.....
Tak nie powtarzalna, doskonała......" tekst normalnie jak o mnie :mrgreen: 8-) <hihihi1></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#125 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 10 listopada 2011 - 05:14

Moja ulubiona to grzegorz tomczak niebieska piosenka. Wygoglujcie sobie bo nie wiem jak wrzucić :-) zawsze kojarzy mi się ze ślubem bo na samym początku na płycie jak się zaczyna leci ta muzyczka.

#126 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 listopada 2011 - 22:26

AgnieszkaT, tu masz instrukcję wrzucania filmików ;-) nowa-funkcja-filmiki-z-youtube-vt1445.htm

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#127 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 11 listopada 2011 - 08:16

nie(d)oceniona Dzięki Wielkie!!!


http://www.youtube.com/watch?v=TftsP-ey_JM

#128 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 12:35

Nowa DODA. ;-)

Przyznam, że teledysk fajnie zrobiony :-) Ale tyleeee szumu co zrobila wokół niego to glowa mała :P


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#129 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 15:46

No własnie było tyle szumu i myślałam, że będzie coś lepszego. Jak dla mnie to szału nie ma.

#130 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 20:25

ona ma prawie wszystkie takie same teledyski tylko w roznych miejscach... bez rewelacji .
jestem w sozku ze w ogole sie rozebrala do teledysku...czego to ona nie zrobi dla slawy

#131 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 10:30

sie rozebrala do teledysku

może przynajmniej nie będą go puszczać w TV, bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrała :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#132 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 11:15

bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrała

tragedia, prawda? :lol: nie mogłam dosłuchać do końca, bo śmiać mi się chciało :lol:
Jedyne co mnie zachwyca to jej włosyyyyy <zakochany></span> Chyba w każdym ujęciu mi się podobają, zarówno rozpuszczone jak i wszelakie fryzury - te plecionki, warkoczyki - ekstra <ookk></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#133 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 11:18

tragedia, prawda?

prawda :-P trochę tam popu, przez chwilę mi disco-polo zaleciało, jakaś odmiana techno się zaplątała i wyszło takie nie wiadomo co <bezradny></span> tekst też na kolana nie powala :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#134 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 22:22

A co to za wielki szum był,bo ja nic nie słyszałam <hmm></span> teledysk to dla mnie taki misz-masz <bezradny></span> sceneria jakoś mi nie pasuje do strojów :-P


a wstęp? <leze12></span> <leze12></span> <leze12></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#135 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 14 listopada 2011 - 10:32

A co to za wielki szum był,bo ja nic nie słyszałam


No przecież Doda wybrała specjalną datę na jego premierę (11/11/11).
Do tego każdy kto chciał go obejrzeć w dniu premiery mógł kupić bilet za .... 50 zł :lol: :lol: i wpaść na pokaz ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#136 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 14 listopada 2011 - 21:03

krowka17 a ja tam w szoku nie jestem, ze sie rozebrala :-P juz tyle razy sie rozbierala, ze bardziej by zaskoczyla ubrana po szyje :lol:

bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrała


Jak dla mnie piosenka dno

Teledysk jakos mi sie nie widzi <bezradny></span> zwlaszcza glupi poczatek :lol: :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#137 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 09:07

tekst też na kolana nie powala :lol:

Lipa :-P

juz tyle razy sie rozbierala, ze bardziej by zaskoczyla ubrana po szyje :lol:

No dokładnie ;-)

Moge jedynie przyznać że teledysk pewnie kupe kasy kosztowal, ale nie zachwyca :mrgreen:

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#138 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 18:40

Chyba wszyscy mają takie zdanie na temat tej piosenki.
Mi tez się nie podoba i muzyki tu nie ma godnej posłuchania <bezradny></span> a szkoda, bo ja nadal uważam, że Doda ma świetny głoś, no ale śpiewa takie szmiry, świeci tyłkiem na ekranie, to idolką może być ale jakichś głupich gimnazjalistek.
Teledysk po pierwsze nie pasuje do piosenki. Piosenka kompletnie bez polotu. A ten cały wstęp do teledysku? Dno.

No i... nie wiem czy już widziałyście :lol:

Dołączona grafika

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#139 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 19:46

katti, w sumie racja... ona w każdym teledysku jest naga a i nie obędzie się bez pocałunków jej z jakimś tam na teledysku... porażka

#140 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 20:18

No i... nie wiem czy już widziałyście :lol:

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

Padłam :-P
eli miszczu <lol></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych