POLSKIE przeboje, ulubione i nowości
#121
Napisano 20 października 2011 - 13:35
#122
Napisano 03 listopada 2011 - 18:46
http://claudiiiiii.w... ... olty_rower
http://mcflypm.wrzut... ... o_szampana
"chciałabym........chciała"
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#124
Napisano 09 listopada 2011 - 22:27
" Jesteś idealna i jedyna......
Jesteś nadzwyczajna, unikalna......
Jesteś najpiękniejsza i najsłodsza.....
Tak nie powtarzalna, doskonała......" tekst normalnie jak o mnie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#125
Napisano 10 listopada 2011 - 05:14
#126
Napisano 10 listopada 2011 - 22:26
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#127
Napisano 11 listopada 2011 - 08:16
http://www.youtube.com/watch?v=TftsP-ey_JM
#128
Napisano 12 listopada 2011 - 12:35
Przyznam, że teledysk fajnie zrobiony
#129
Napisano 12 listopada 2011 - 15:46
#130
Napisano 12 listopada 2011 - 20:25
jestem w sozku ze w ogole sie rozebrala do teledysku...czego to ona nie zrobi dla slawy
#131
Napisano 13 listopada 2011 - 10:30
może przynajmniej nie będą go puszczać w TV, bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrałasie rozebrala do teledysku
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#132
Napisano 13 listopada 2011 - 11:15
tragedia, prawda?bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrała
Jedyne co mnie zachwyca to jej włosyyyyy
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#133
Napisano 13 listopada 2011 - 11:18
prawdatragedia, prawda?
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#135
Napisano 14 listopada 2011 - 10:32
A co to za wielki szum był,bo ja nic nie słyszałam
No przecież Doda wybrała specjalną datę na jego premierę (11/11/11).
Do tego każdy kto chciał go obejrzeć w dniu premiery mógł kupić bilet za .... 50 zł
#136
Napisano 14 listopada 2011 - 21:03
bo szczerze mówiąc kawałek chyba najgorszy jaki kiedykolwiek nagrała
Jak dla mnie piosenka dno
Teledysk jakos mi sie nie widzi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#137
Napisano 15 listopada 2011 - 09:07
Lipatekst też na kolana nie powala
No dokładniejuz tyle razy sie rozbierala, ze bardziej by zaskoczyla ubrana po szyje
Moge jedynie przyznać że teledysk pewnie kupe kasy kosztowal, ale nie zachwyca
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#138
Napisano 15 listopada 2011 - 18:40
Mi tez się nie podoba i muzyki tu nie ma godnej posłuchania
Teledysk po pierwsze nie pasuje do piosenki. Piosenka kompletnie bez polotu. A ten cały wstęp do teledysku? Dno.
No i... nie wiem czy już widziałyście
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#139
Napisano 15 listopada 2011 - 19:46
#140
Napisano 15 listopada 2011 - 20:18
No i... nie wiem czy już widziałyście
Padłam
eli miszczu
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Ulubione pozycje |
|
|
|
Ulubione marki ciuszków? |
|
|
|
Nasze ulubione potrawy i przysmaki |
|
|
|
ulubione kosmetyki na lato |
|
|
|
Jakie polskie miasta brać pod uwagę? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















