czy oglądacie?
kogo z prowadzących lubicie najbardziej (i dalczego jest to właścnie sianecki
jak wa sie podobają teaty wybierane przez redaktorów
no i na koniec, czy program spełnia wasze oczekiwania?
ja sie przyznam że z braku czasu i sił oglądam tylko krótkie wycinki w necie, ale dawniej dzień w dzień przesiadywałam od 22 przez tv i śmiałam sie z tych cybałów "tam na górze"
program wg nie jest świetny, itylko szkoda że doszli nowi prowadzący ... pamiętam początki z sianeckim i miecugowem ... do tego andrus, moja ulubiona trójca
teraz tam nawet łepkowską widziałam ... ale co ona tam robi to nie mam pojęcia
specjalnie dla Tili dopisałam godziny, mam nadzieję że dobrze - w tygodniu na pewno są takie a w weekendy już sie zmieniały kilka razy




















