bardzo do siebie podobne, ten sam motyw, schemat - nudne i proste do przewidzenia
Harlequin'y
#21
Napisano 27 sierpnia 2010 - 18:52
#22
Napisano 28 sierpnia 2010 - 19:48
Jeśli bardzo bym się nudziła, to przeczytałabym jeszcze jakieś, ale ogólnie to preferuje książki na wyższym poziomie
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#23
Napisano 28 sierpnia 2010 - 19:53
to był mój pierwszy i ostatni raz, od razu na początku było wiadomo kto z kim itd
Mimo, że łatwa, prosta i przyjemna pozostanę jednak przy ambitniejszej lekturze
#24
Napisano 01 marca 2011 - 15:11
#25
Napisano 27 marca 2011 - 08:28
Teraz ju zpo to nie siegam. Chyba że nie miałabym co , z nudów - to owszem.
Wszystkie te ksiązki koncza sie tak samo
#26
Napisano 27 marca 2011 - 09:57
#28
Napisano 27 marca 2011 - 11:03
#29
Napisano 27 marca 2011 - 12:11
Jako 15 - 16 latka owszem, czytałam sporo.
To tak samo jak ja
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















