Wiecie,że ja po tym wszystkim chciałam kupić sobie łańcuszek ze srebrną zawieszką mandragory?
Sagi
#21
Napisano 05 lipca 2009 - 10:14
Wiecie,że ja po tym wszystkim chciałam kupić sobie łańcuszek ze srebrną zawieszką mandragory?
If you don't know my name, you can call me baby
#22
Napisano 19 lipca 2009 - 10:50
#23
Napisano 19 lipca 2009 - 11:44
If you don't know my name, you can call me baby
#24
Napisano 25 lipca 2009 - 08:01
[ Dodano: 2009-07-25, 10:19 ]
Hej! znalazlam konkurs, gdzie mozna wygrac "W bagnie"
[ Dodano: 2009-07-26, 10:16 ]
Nie wiem dlaczego zniknal link, ktory wam podeslalam
Dla wszystkich, ktorzy chcieli wygrac ksiazke, podsylam linka jeszcze raz. Mam nadzieje, ze bedzie ok:
link usunięty
Trzymam kciuki!
#25
Napisano 21 września 2009 - 12:40
#26
Napisano 11 października 2009 - 09:30
też tak mówiłam ale zawsze czasu brak,ale kiedyś kiedyś jak już bedę miała na tyle czasu to napewno jeszcze sięgnę po czytanko SoLLkiedyś na pewno jeszcze do nich wrócę
no a czytał może ktoś "Raiję ze Śnieżnej Krainy"? ja przebrnełam przez całość
If you don't know my name, you can call me baby
#27
Napisano 09 listopada 2009 - 09:36
#28
Napisano 09 listopada 2009 - 09:57
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#29
Napisano 09 listopada 2009 - 11:23
#30
Napisano 09 listopada 2009 - 19:43
If you don't know my name, you can call me baby
#31
Napisano 02 grudnia 2009 - 10:51
#32
Napisano 27 grudnia 2009 - 12:29
jest bardzo fajne i ciekawe,zwłaszcza dla osób które wczuwają się w historię książki,naprawdę ciężko się z nią rozstać,ja po przeczytaniu 47 tomów czułam się jakbym wróciła z innego świata,miałam wrażenie,że przezyłam czyjeś życie wiele razy,i to jest w tym najfajniejszemoże rzeczywiście to jest fajne:)
If you don't know my name, you can call me baby
#33
Napisano 27 marca 2010 - 10:02
#34
Napisano 05 kwietnia 2010 - 16:51
ją już kiedyś polecałam i jak najbardziej polecam,rewelka i super się czyta."Zmierzch"
A do Domu nocy jeszcze się nie zabrałam choć nie powiem,bo mam chęć
If you don't know my name, you can call me baby
#35
Napisano 30 lipca 2010 - 11:36
ale przy 30 tomie miałam dość
Dostałam za to sage Córy życia
ktoś czytał ??
narazie leża...
#37
Napisano 22 sierpnia 2011 - 18:26
Z jakąś gazetą była odcinkami jako dodatek.
Ja czytałam pierwszy tom, bo ktoś chciał wyrzucić to z ciekawości ocaliłam ją.
Muszę powiedzieć, że wciągnęła mnie nieźle. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć reszty tomów.
Moje ogólne wrażenie to: szybko się czyta, dużo erotycznych opisów, ale w miarę smacznych, magia, nastrój Skandynawii...
Generalnie na plus
#38
Napisano 01 października 2011 - 20:41
Wszystkie przeczytałamczytałam kiedyś Sage o ludziach z lodu...
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#40
Napisano 14 czerwca 2012 - 10:53
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















