Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Książki Paulo Coelho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 18:58

Ja przeczytałam też jego książki, mniej niż wy bo ze 2 :P Jako pierwsza poszła " 11 minut " i uważam że jest beznadziejna, chciałabym przeczytać więcej jego książek, ale skutecznie mnie zniechęcił. Spodziewałam się po opiniach na temat Coelho i tytule czegoś zupełnie innego.

#42 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 11 marca 2010 - 09:50

Mam "11 minut",ale jakos mnie nie wciagnela.Nawet nie skonczylam jej czytac.Czy jego inne ksiazki sa podobne?

[ Dodano: 2010-03-11, 09:52 ]
Widze,ze "11 minut" ma tu na forum duze wziecie,wiec czemu mi sie nie podoba?
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#43 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 11:40

wiec czemu mi sie nie podoba?
_________________

temat ci sie nie podoba czy styl pisania ???
ja mam Czarownice... i Na brzegu rzeki..... i zobaczymy czy spodoba mi sie tak jak 11 minut.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#44 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 17:49

Dla fanów twórczości w maju (konkretnie 22) kolejna premiera "Zwycięzca jest sam" ;)


Czy ktoś czytał już tą książkę :?: Ja zaczęłam i jak na razie podoba mi się, lekko mi się ją czyta, ale że zaczęłam późno wieczorem, to tylko 3 rozdziały przeczytałam. Ale dobrze się czyta i zaczyna wciągać ;-)
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#45 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 21:31

przeczytałam " Na brzeegu...." bardzo lekko sie czytało , zajeło mi to jeden dzien :-)
momentami troszke trudna/dziwna nie wiem jak to okreslic ale ogólnie oceniam pozytywnie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#46 bean

bean
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 07 lutego 2011 - 17:06

Przeczytałam tylko jedną książkę tego Pana, a mianowicie "Jedenaście minut". Przeczytałam ją bardzo szybciutko, podobała mi się, bo lubię książki o tej tematyce jednak zezłościłam się bardzo romantycznym i szczęśliwym zakończeniem, które sprawiło, że książka z końcem przestała mnie intrygować.
Dołączona grafika

BEAN - po narodowym języku Irlandczyków znaczy KOBIETA,

bardzo proszę nie mylić z fasolą :)

#47 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 19:51

zezłościłam się bardzo romantycznym i szczęśliwym zakończeniem

ja moze sie nie zezlosciłam , ale wydawalo mi sie, ze bedzie bez happy endu , atu zaskoczenie :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#48 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 22:21

ja czytałam alchemika, 11 minut i chyba cos jeszcze ale nie pamietam..... bardzo lubię jego ksiązki, fajnie i szybko się czyta ;-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#49 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 lutego 2011 - 11:29

alchemika, 11 minut

Na brzegiem rzeki usiadłam i płakałam, Pielgrzym


Najbardziej lubie Alechemika i czesto wracam do niej
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#50 BrązoweOczy

BrązoweOczy
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 23 października 2013 - 15:53

Widzę, ze są  tutaj wielbicielki P. Coelho  <zebol1>

 

Obecnie mam zbiór książek:

 

1. Alchemik

2. Jedenaście minut

3. Walkirie

4. Weronika postanawia umrzeć

5. Alef 

 

Poluję też na resztę książek... lubię czytać jego słowa. 



#51 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 24 października 2013 - 10:55

Ja mam w swoich zbiorach jedną jego książkę... 'Weronika postanawia umrzeć', ale czytałam i 'Alchemika' i 'Jedenaście minut.'

Fajnie mi się go czyta i czasami lubię wracac do jakiś jego cytatów z książek.


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#52 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 24 października 2013 - 15:18

Paulo Coelho...

 

kilka pozycji czytałam, ale na siłę. Naprawdę musiałam się zmuszać.

Nie przemawiają do mnie kompletnie, takie to wzniosłe, że aż fe.

 

Jestem na nie, to nie dla mnie ;)


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#53 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 30 października 2013 - 17:20


Na brzegiem rzeki usiadłam i płakałam, Pielgrzym
Też je czytałam plus "11 minut" ;) 

Szybko mi się je czytało :)


nixqp2.png






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych