Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Komputery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
423 odpowiedzi w tym temacie

#1 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 08:48

Dziewczynki moze znacie jakis najlepszy program do odzyskiwania usuwanych plikow?
Instalowalam kiedys jeden, dzialal fajnie ale nie pamietam nazwy <bezradny></span>

Zaraz oczywiscie przeszukam caly net ale chcialam i was spytac ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 18 czerwiec 2007 - 11:35

niestety nie znam :) ja w ogole w tych sprawach oddaje wszystko w rece Piotrka, bo to on w naszym zwiazku jest tym od komputerow :D

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 11:43

hehe, no to u nas odwrotnie, ja jestem lepsza w te klocki ;-)

Znalazlam jeden ale tylko do plikow graficznych...ale jak zaczal przywracac pliki to mi kopm. stanal w miejscu :-D
nie lubie sama szukac, wole jak ktos moze polecic bo uzywal i wie ze jest dobry
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 21 czerwiec 2007 - 17:22

to u nas zalezy o co chodzi ale najczesciej to ja ratuje kompa :)
zobacz to moze tam ci coś pomoże :)
http://www.searcheng... ... entry50281
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 21 czerwiec 2007 - 18:08

dziekuje :-)
przegladne sobie ;-)

#6 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 14:14

to może ktos teraz mnie poratuje?? szukam programu dzieki ktoremu bede mogla zgrac pliki z youtube.... wiem ze istnieja conajmniej 2 ktore to potrafia jednak nie znam nazw

#7 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 14:52

szukam programu dzieki ktoremu bede mogla zgrac pliki z youtube....

Madae, jednym z takich programów jest YouTube Downloader 2.2 sama kiedyś korzystałam, nawet fajny ;)

#8 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 14:54

dzieki :P w zyciu bym nie wpadła :P nazwa mowi wszystko :D zaraz go sobie poszukam :D dzieki jeszcze raz :D

#9 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 14:58

Cieszę się, że mogłam pomóc :) Gdybyś miała problem ze znalezieniem tego programu to polecam ściągnąć go stąd
Odradzam ściąganie tego programu ze stron anglojęzycznych i z mało znanych, ze względu na wyjątkowy "gratis" jaki często się ściąga wraz z plikami z niewiadomego pochodzenia

#10 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 15:03

??? ??? ??? stad , czyli skąd ??? ??? ??? bo sie nic nie wyswietliło..... zamierzałam zajrzec na str dobre programy

#11 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 15:24

stad , czyli skąd

Moniko, kliknij na napis "stąd" w moim poprzednim poście. Tam ukryty jest link do tego programu. Ale dobreprogramy.pl jak najbardziej polecam :)

#12 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 15:45

ale psiqs <umieraam></span> normalnie jestem dzis zaskakiwana na kazdym kroku :D dzieki jeszcze raz :D hahahaha stąd hahahaha mała rzecz a cieszy :P

#13 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 22:32

Ja używam programu VDownloader i jestem z niego bardzo zadowolona. :-)

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 12:34

Pytalam na jednym forum ale bez rezultatu. Moze ktoras sympatyczna kolezanka mi podpowie jakiego najlepszego programu uzyc do laczenia pulpitow? Chodzi mi o orpgram do zdalnego pulpitu :roll: instalowalam juz jeden ale strasznie wolno dzial, teraz mam ultravnc niby jest dobry ale jak Mis sie polaczy z moim komputerem i chce obejrzec fotki to ledwo je widzi :-? poza tym wszystko jest ok. a juz nie mam sily szukac nic i instalowac bo trace czas i nerwy wiec czekam na jakas pomoc :-)

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2007 - 17:44

madzia, kurcze, ja kiedyś miałam coś takiego chyba, ale nie pamiętam jak się toto nazywało :) za to temat podrzucę Piotrusiowi mojemu, on pewnie coś podpowie :D

#16 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 19:14

Ok :-D znalazlam tez taki Real VNC 4.1.2 ale dzis go nie przetestujemy bo skype nawala i nie mozna sie dogadac :evil: ;-)

#17 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2007 - 16:33

O, ja już sobie przypomniałam. Program nazywa się Radmin - tyle że to program do zdalnego sterowania drugim komputerem a nie tylko pulpitem :D

#18 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 20:52

Znam ;-) Testowalismy...no fakt, zupelnie nie to co chceilismy ;-) a dzis jakos zapomnielismy przetestowac ten o ktorym wspomnialam wczesniej :roll: :-)

#19 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 24 wrzesień 2007 - 20:31

mam wieeelki problem....

mam na kompie 2 partycje "C" i "D"
C zajmuje 7,68GB a D 56,1 GB ( łacznie mam *)GB ... no ale spisałam dane z własciwosci :P)
Na C mam oprogramowanie i programy wszelkiego kalibru czyli np all playera, aqq, nero, i takie tam.... na D trzymam swoje smieci czyli filmy, tapety, muzyke, gry itp, itd...
Problem polega na tym ze od jakiegos czasu systematycznie znika mi miejsce na dysku C :!: doszło do tego ze raz na 30 minut musze wyłaczac, lub resetowac kompa bo na c jest 0 wolnego miejsca a zeby wszystko działało jak trzeba musi byc najmniej 200 MG... o 200 to ja juz pomarzyć moge bo nawet po wył pozostaje mi góra 140MB...
własnie przed chwila kompa zresetowałam i szlag trafił wszystkie moje zakładki ulubione w mozzilli :cry: tak już dłuzej być nie moze :-( czy musze formatowac dysk ??? co to sie u mnie dzieje ??? POMOCY :-(

#20 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 24 wrzesień 2007 - 21:06

Madae, Ja na kompie mialam kiedys to samo. Na C caly system, program files itd. itp. a na D i E fotki filmy itd. czyli nasze rzeczy. I na C co chwila wyskakiwalo mi ze mam malo miejsca. Przyczyna byla prosta. (nie wiem jak ty) ale ja tzn. Mis zapisywal w folderach na C sciagane filmy, muzyke itd. to nam zzerlo miejsce. dodatkowo sciagane pliki na bezaco rozna w rozmiar i non stop wyskakiwalo ze brak miejsca. trzeba bylo sciagane poprzenosic ;-)

Ale to wskazowka jesli cos ciagniesz ;-) Jesli nie to ja niestety nie wiem w czym problemos :oops: ;-)