Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Data ślubu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
449 odpowiedzi w tym temacie

#441 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 09:01

padło na czerwiec

jak u nas :P tylko my wtedy będziemy obchodzić już 6 rocznicę ślubu!  :shock:

kiedy to mineło?  plus od oświadczyn minęło już trochę   czas leci 

noooo, dopiero inqa i Wisienka były nastki!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#442 Mikwap45

Mikwap45
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 13:55

ja uważam że niezależnie od daty, wszystko się może wydarzyć

#443 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5501 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:08

@Tilia @elizabeth sama jestem w szoku jak to wszystko biegnie szybko. Już nawet mnie nie przerażają te 3 lata oczekiwania na ślub, bo widzę jak ten czas szybko płynie. Ani się obejrzę a już będę suknię wybierać 😊

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#444 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2332 postów

Napisano 07 maj 2018 - 18:02

@inqaa super, że data już jest! Czerwiec to piękny miesiąc na ślub!

Ach, czas przygotowań był tak cudny... Ale życie po ślubie jest jeszcze cudniejsze. <zakochany>

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#445 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5501 postów

Napisano 08 maj 2018 - 10:47

Czerwiec to piękny miesiąc na ślub!

Też tak uważam, najbardziej mi zależy na ładnej pogodzie. Ideałem by było, gdyby nie padało i nie było zbyt męczącego upału. Tak, żeby dało się oddychać  :lol:

Ach, czas przygotowań był tak cudny.

Ja właśnie jestem w transie. Postanowiłam sobie, że nie będę wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę i załatwię wszystko wcześniej, żeby mieć pewność, że mam to co chcę a nie to co zostało. I tym sposobem mamy już salę, zespół, fotografa i kamerzystę  <umieraam> Zostali mi jeszcze barmani, ale za to zabiorę się może po sesji. Wyjdzie na to, że przez najbliższe 2 lata nie mam co robić w temacie ślubu, bo większość już ogarnęłam  :mrgreen:

#446 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2332 postów

Napisano 23 maj 2018 - 18:19

@inqaa zawsze się coś znajdzie. Także spokojnie. <ookk>

No pogoda to taka rzecz akurat ciężka do przewidzenia. Ja też chciałam żeby było w miarę ciepło, bez deszczu. Ale nie wyszło.

Było chłodno, od czasu do czasu padał deszcz. Ale z perspektywy czasu twierdzę, że to było jednak na plus. Przynajmniej wszyscy byli na sali i się bawili, a nie na tarasie, albo jakiś spacerach poza salą. :P

Bo znowu będąc na weselu w sierpniu było ciepło, więc wszyscy w altance poza salą, na spacerze itp. na parkiecie mało kto się bawił.

Także po czasie nawet ten deszcz był cudowny :mrgreen: :mrgreen: (Aż nie wierzę, że to teraz piszę, bo rano w dniu ślubu jak zobaczyłam ulewę to myślałam, że mnie rozniesie - na szczęście na wyjście z domu, wyjście z kościoła, puszczanie balonów, sesję na ogrodzie nie padało także było naprawdę super)  :mrgreen:  :mrgreen: 

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#447 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9415 postów

Napisano 27 maj 2018 - 11:45

Przynajmniej wszyscy byli na sali i się bawili, a nie na tarasie, albo jakiś spacerach poza salą.
Bo znowu będąc na weselu w sierpniu było ciepło, więc wszyscy w altance poza salą, na spacerze itp. na parkiecie mało kto się bawił.

Byłam na jednym takim weselu i do samego wieczora ludzie siedzieli nad wodą, a nie na sali i nikt nie tańczył tylko zachodzili coś zabrać i z talerzem znowu na dwór. Dziwne to dla mnie było i sama bym nie chciała takiego wesela  ;-)  inaczej gdy ludzie wychodzą na chwilę się przewietrzyć czy zapalić.

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#448 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:47

U nas z racji tego, że nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy przełożyć naszą datę na rok 2021 wybór był już prosty. Miało być jak najszybciej, byle było ciepło :lol: Mogłoby być nawet w maju, ale podobno maj przynosi młodym pecha, tak słyszałam i w związku z tym, żeby nie narazić się babciom i wszystkim ciociom i żeby nie było zbędnego gadania - padło na czerwiec. Zresztą ja i tak zawsze marzyłam o czerwcu ;-)

A i tak fajnie się złożyło, bo jesteśmy ze sobą od 5 sierpnia, oświadczył mi się po 5,5 roku bycia razem i ślub 5 czerwca i w dodatku suma liczb roku 2021 to również jest 5 :mrgreen: Mam nadzieję, że piątki przyniosą nam szczęście <serduszka>

i będzie piątka dzieci ;-)

zleci zleci, skończysz studia , znajdziesz fajna prace , trochę się ustatkujecie i będzie akurat slub ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#449 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2332 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:51

Tilia, no wlasnie wyjsc na chwile sie przewietrzyc to ok, ale przenosić imprezę na zewnątrz. To juz mega srednie...

#450 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5501 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 16:48

@magdaaaaa oby nie piątka 😂 za dużo szczęścia na raz 😀

Moja ciocia po weselu jej córki w zeszłym roku w maju mówiła, żebym na swój ślub nie wybrała sali z pięknym ogrodem bo potem ciężko wszystkich ludzi zebrać do kupy jak jedzenie podają 😂 bo fakt, musiała chodzić po ogrodzie i gości zwoływać na posiłki.
Nie posłuchałam, bo moja sala ma piękny ogród 🙈no ale cóż miałam zrobić skoro ta sala najbardziej nam odpowiadała.
Wczoraj był 5 czerwca i siedziałam i obserwowałam pogodę. Za 3 lata mogłoby być identycznie jak wczoraj. Bo było ciepło ale bez upału i bez deszczu.
Czerwiec jest dość zawrotnym miesiącem więc może być zarówno upał jak i deszcz cały dzień. Tego się nie przewidzi niestety...