Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Data ślubu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
449 odpowiedzi w tym temacie

#1 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 09:11

Co myslicie o tej slynnej dacie slubu 07.07.07 ?
Dla mnie data ladnie wyglada tylko jak sie patrzy a w zyciu przeciez moze byc roznie :roll:

Ja np. nie zabijalabym sie o taki termin ;-)
Dla mnie moze byc 08.08.08 i bedzie literka R w miesiacu ;-) chociaz nie wiem o co z ta literka chodzi bo dzis to uslyszalam pierwszy raz :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#2 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 09:24

Ja myśle, ze data nie ma żadnego znaczenia :roll: Brałam ślub 24 lutego, nie było "R" i już jesteśmy ponad 6 lat po ślubie i wszystko jest super :mrgreen:
Ważne, żeby dwoje ludzi sie kochało, a data to chyba nieistotny szczegół ;-)

#3 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 11:48

To prawda bo ja na początku strasznie patrzyłam na takie rzeczy, że musi być literka R w miesiącu ale wcale nie jest regułą. Ja chcialabym mieć jakąś fajną datę, jakąś specyficzną :)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#4 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 12:52

Co myslicie o tej slynnej dacie slubu 07.07.07 ?

Siódemki to symbol szczęścia. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcą właśnie tej daty ślubi. Łatwa do zapamiętania i zwiastująca szczęście to chyba wystarczający powód ;) A 08.08.08? Hmmm..... 8 już szczęścia nie dają (przynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo).
Jedyny minus siódemek to to, że nie ma tam literki "r" w miesiącu. Ale mało komu to przeszkadza ;)

#5 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 12:58

A moze 10.10.2010 ? :)
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#6 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 13:46

Siódemki to symbol szczęścia

dzis wrozka powiedziala, ze to nie jest najszczesliwsza liczba ;-)
Ale ja i tak nie wierze w zadne takiego rodzaju "glupoty"

Xantia, dziesiatki tez fajne ;-)

Z reszta co ma byc to bedzie :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 17 czerwiec 2007 - 15:15

Hehe, ja sobie wymyśliłam już datę :D dokładnie w naszą piątą rocznicę wypada sobota :) i łatwo by bylo zapamietac. problem jest tylko jeden: to juz za 2 lata :D wiec raczej nie wiem czy to wyjdzie :) no ale to tylko data, nie ta, to znajdze sie inna ;)

A moze 10.10.2010 ?

nie ryzykowalabym slubem w pazdzierniku - najbardziej deszczowy miesiac :D

#8 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 07:04

Kociak, idac tym tropem, my mielismy trzecia rocznice w marcu i wypadla w sobote, wiec przepadlo ;-) nastepna rocznica w sobote wypada dopiero w 1012 :-| :-D

#9 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 08:03

być może ja należe do rodzaju nieromantycznych ufoli ale dla mnie jakieś rocznice typu :od kiedy jesteśmy razem, pierwszego pocałunku, pierwszego trzymania za ręce czy pierwszego bzykania są poprostu jakieś takie mało ważne, wręcz dziecinne. Kiedy ktoś pyta od kiedy jestesmy już z moim chłopkiem razem to patrzymy po sobie z wielkimi znakami zapytania w oczach bo nie liczymy czy to dwa miliony godzin czy 759 dni czy czegotam jeszcze - po prostu ze sobą jesteśmy i tyle :)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#10 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 08:19

Little My, przeciez tu nikt nie liczy ile minelo od pierwszego pocalunku i trzymania sie za reke. ja za reke nigdy z facetem nie chodzilam i nigdy nie bede!
Rocznica a pierwszy pocalunek czy chodzenie za reke lub jak to napisalas bzykanie to roznica. i chyba nikt nie bedzie swiecil swojej daty pierwszego pocalunku ;-) wybacz...

Rocznice zawsze milo uczcic i pamietac o niej. I kazdy chcac niechcac o tym pamieta
i nie zalezy to od romantyzmu. ja romantyczka nie jestem i rocznic nie czcimy przy swiecach, ale zawsze mowie Miskowi jesli jest np. jak ostatnio trzecia rocznica.
I mowimy "tyle juz sie z Toba mecze?" ;-)

rocznicy swojego slubu tez nie bedziesz pamietala? ;-)

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 18 czerwiec 2007 - 12:02

dla mnie jakieś rocznice (...) są poprostu jakieś takie mało ważne, wręcz dziecinne.

a dla mnie rocznica bycia ze sobą jest po prostu miła ;) tak jak pisała madzia,

nikt nie bedzie swiecil swojej daty pierwszego pocalunku

ale miło jest pamietac kiedy jest rocznica bycia ze soba, która naturalnie pozniej zmienia sie raczej i obchodzi sie rocznice slubu. Moj tata do tej pory kupuje mamie kwiaty na ich rocznice slubu i nie uwazam aby to bylo dziecinne :roll:

#12 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 12:07

Moja data ślubu to 14.07.2007 i właśnie na nią sie zdecydowaliśmy z jednego zasadniczego powodu - tylko ten termin był wolny... :lol: Na kolejny musielibyśmy czekać do listopada lub do przyszłego roku.
Co do rocznic to miło wspólnie poświętować rocznicę bycia razem. Bo każda okazja jest przeciez dobra, żeby urządzić sobie swoje małe swięto! :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 12:15

Może zbyt ironizuję z tymi rocznicami pierwszego pocałunku, ale tak mi się kojazy pogoń za "magiczną" ;) datą ślubu a przecież nie to jest w tym wszystkim najważniejsze, cyferki nie zapewniają nam szczęścia. W jednej kulturze 7 przynosi szczęscie a 13 pecha, a w innej jest na odwrót. Owszem może mi zależec aby ślub brać w lecie, bo jest np. ładna pogoda itp. ale jakieś dostosowywanie, ustalanie i wyczekiwanie na bezpodstawny element jakim jest data 7.07.07 wydaje mi się troszkę śmieszne, bo wcale nie wyjątkowe :-| wolałabym jako jedna z nielicznych brać ślub w połowie zimnego pażdziernika niż znalezc się w kupie kilkudziesięciu tysięcy osób które mają tę samą "wyjątkową "datę ślubu ;)

Mam bujną wyobraźnię i w związku z rocznicami i zabijaniem się o datę 7.07.07 stanęła mi przed oczyma zrozpaczona przyszła panna młoda która rwie sobie włosy z głowy bo terminu na ten dzien już nie było ;-) zapominając (tak jak wczesniej napisałam), że to wcale nie jest najważniejsze :)
Pozdrawiam serdecznie przyszłe panny młode, oby wasze śluby były udane i wyjątkowe dlatego że się kochacie, że jesteście ze sobą szczęśliwi i będziecie się starać podtrzymać to szczęscie jak najdłużej sami a nie "zrzucać odpowiedzialnośc" na datę ślubu ;)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#14 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 12:48

Little My, wydaje mi się, że żadna z dziewcząt nie napisała, że będzie "zabijać się" o jakąś konkretną datę slubu :!: oczywiście, że to nie data jest najważniejsza. ale dla niektórych miło by było obchodzić rocznicę ślubu w ten sam dzień, w który obchodzą rocznicę bycia razem. i wydaje mi się to naturalne, że ludzie w jakiś sposób pamiętają o tym dniu, w który się spotkali. i też nie wydaje się mi to być dziecinne :roll:
my ślub chcieliśmy pod sam koniec sierpnia albo we wrześniu ze względu na moją obronę w czerwcu (chciałam brać ślub jak już będę miała spokój ze szkołą), w wakacje odpadło - bo duża część gości pewnie nie mogłaby przyjechać ze względu na urlopy. a później mieliśmy już plany wyjazdowe do Anglii. nasza data jest zupełnie przypadkowa, wybraliśmy sierpień, a nie wrzesień, bo we wrześniu godziny, które nam odpowiadały były już zarezerwowane. a teraz to sobie tak mówimy, że będziemy świętować rocznicę ślubu z moim powrotem do pracy po wakacjach ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#15 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 16:27

Ja rówież nie zabijam się o termin ślubu. Dzisiaj byliśmy w USC i zaklepaliśmy sobie datę 1 września i też chciałam inną ale z tego powodu nie rozpaczam bo jeśli mam być szczęśliwa to mogę wziąć slub nawet na korytarzu USC ale każdy chce aby się mu z czymś kojarzyła.

Ja bardzo sobie chawlę świętowanie bycia razem, rocznice- bardzo mi się to podoba. Ja zawsze mam radość jak mi mija znów kolejny miesiąc i kolejny a potem rok. Naprawde jakoś mi tak ciepło na serduszku.

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 17:41

Dzisiaj byliśmy w USC i zaklepaliśmy sobie datę 1 września

no to gratuluję :!: :)
niedługo pewnie poszukiwania sukienki się zaczną :)
1 września b. ładna data ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#17 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 18:58

Dziękuję Madziu81. To ślub cywilny więc chyba nie będzie dukienki, zresztą nie wiem jakie teraz są trendy :roll:

#18 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 20:55

Gratuluję Jewel!!
A na ślub załóż to w czym dobrze się czujesz.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 21:52

Kroplarosy dziękuję :)

No właśnie chyab w spodniach <bezradny></span>

#20 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 18 czerwiec 2007 - 22:27

Pozdrawiam serdecznie przyszłe panny młode, oby wasze śluby były udane i wyjątkowe dlatego że się kochacie, że jesteście ze sobą szczęśliwi i będziecie się starać podtrzymać to szczęscie jak najdłużej sami a nie "zrzucać odpowiedzialnośc" na datę ślubu ;)

na pewno tak właśnie będzie :D nie wiem tylko skąd wyciągnęłaś wniosek, że my tutaj chcemy cały ślub podporządkować jakiejś dacie, bo żadna z dziewczyn tak chyba nie napisała :roll: dla mnie jest jasne, że fajnie by było, gdyby akurat data była taka aby ją było łatwo zapamiętać ( a to szczególnie ze względu na faceta - bo kobieta i tak będzie pamiętać :D) ale to nie oznacza, że np wezmę ślub za 2 lata ( bo wtedy właśnie wypadałaby fajnie sobota w dniu naszej rocznicy) skoro jeszcze nie jesteśmy oboje na to gotowi, nie mamy warunków itd. Mi tam obojętne zaś czy w dniu mojego ślubu będzie brało ślub osób milion czy tylko dwie - dla mnie to i tak będzie wyjątkowy dzień :)

Mam bujną wyobraźnię i w związku z rocznicami i zabijaniem się o datę 7.07.07 stanęła mi przed oczyma zrozpaczona przyszła panna młoda która rwie sobie włosy z głowy bo terminu na ten dzien już nie było ;-)

jakbym taką spotkała, również stwierdziłabym, że jest jakaś dziwna :roll: